مقالات / قوانین و آداب و رسوم محلی امارات

قوانین و آداب و رسوم محلی امارات

قوانین و آداب و رسوم امارات متحده عربی بسیار متفاوت از قوانین کشور های دیگر است. مراقب اقدامات خود باشید تا اطمینان حاصل کنید که این کارها به ویژه در ماه مبارک رمضان انجام داده نشوند یا اگر قصد بازدید از مناطق مذهبی را دارید، به شدت دقت کنید.

درواقع ممکن است کارهای قانونی که در سایر کشورها انجام می گیرد، در کشور امارات غیر قانونی تلقی شود، و بابت آن ها مجازات شوید.اکیداً به شما توصیه می شود که خود را با قوانین کشور وقف دهید و به قوانین و آداب و رسوم محلی احترام بگذارید. در ادامه به چند مورد از این قوانین اشاره می کنیم. با ما همراه باشید.

مواد مخدر

هیچ گونه بخششی در مورد مواد مخدر وجود ندارد.مجازات قاچاق و حمل مواد مخدر بسیار شدید است؛ حتی اگر حجم آن بسیار کم باشد، حداقل مجازات 4 سال زندان را در پی دارد.

 بسیاری از افراد در مسیر رفتن به مقصد دیگر در فرودگاه های امارات متوقف می شوند. فرودگاه های امارات متحده عربی، از فناوری و امنیت بسیار خوبی برخوردار هستند ، بنابراین مسافرانی که حتی مقدار بسیار ناچیزی مواد مخدر حمل می کنند ممکن است دستگیر شوند.

عکاسی و فیلم برداری

عکاسی از برخی ساختمان های دولتی و تأسیسات نظامی مجاز نیست. علاوه بر این باید بدانید که عکس گرفتن از افراد بدون اجازه پیگرد قانونی دارد. سرگرمی هایی مانند: دیدن پرندگان، نشان دادن هواپیما کنار مکان های نظامی، ساختمان های دولتی و فرودگاه ها ممکن است باعث سو تفاهم شود. ارسال مطالب (از جمله فیلم و عکس) بصورت آنلاین که  حالت انتقادی از دولت امارات ، شرکت ها یا اشخاص سر شناس امارات متحده عربی داشته باشد ، یا مربوط به حوادث سیاسی در امارات متحده عربی باشد ، جرم در نظر گرفته می شود و ممکن است طبق قوانین امارات متحده عربی مجازات  شوید. مواردی وجود داشته که افراد به دلیل ارسال این نوع مطالب بازداشت و تحت پیگرد قانونی قرار گرفته اند. اگر می خواهید فعالیت رسانه ای مربوط به تولید ، انتقال و یا توزیع اطلاعات چاپی ، دیجیتالی ، صوتی ، تصویری و … را انجام دهید ، لازم است پیش از این، مجوز مناسب را از مقامات اماراتی دریافت کنید. عدم انجام این کار می تواند منجر به حبس و جریمه نقدی قابل توجه شود.

جرایم مالی

قوانین مربوط به جرایم اقتصادی همچون سایر کشور ها می باشد؛ برای مثال: کلاه برداری،دزدی و…باعث می شود که شما دستگیر و در دادگاه محکوم شوید. به عنوان فردی که به امارات سفر کرده باید بدانید که، امکان گذاشتن وثیقه برای شما موجود نیست. محکومین به طور کلی تا زمان پرداخت بدهی از زندان آزاد نخواهند شد و حتی در صورت صدور حکم معوقه برای پرداخت، ممکن است پس از پرداخت بدهی در زندان بمانند.

سلاح و تجهیزات مربوطه

سلاح ، مهمات ، محافظت از بدن و تجهیزات مرتبط (مانند: کیت تمیز کردن ، کمربند اسلحه و…) ، با هر هدف و هر استفاده ای، نیاز به کسب مجوز قبل از ورود یا انتقال به امارات متحده عربی دارند.

سخن نهایی

این مطالب از سایت شرکت داماک، برترین سایت املاک دبی، می باشد. چنانچه تمایل به سرمایه گذاری در شهر بی نظیر دبی را دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ، تماس گرفته و سرمایه گذاری امن و پر بازده ای را برای خود به ارمغان آورید.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه