مقالات / شرایط زندگی و اقامت دبی

شرایط زندگی و اقامت دبی

شرایط زندگی در دبی بسیار آسان می باشد.

شرایط زندگی در شهر دبی لوکس، مدرن و زیبا می باشد. دبی یکی از هفت شیخ نشین امارت متحده عربی به شمار می رود که لوکس ترین و مشهورترین آن ها نیزمی باشد. بسیاری از افرادی که برای تفریح به دبی می روند بعد از دیدن آن بسیار مشتاق می شوند که درباره شرایط این شهر اطلاعاتی به دست آورند تا بتوانند در این شهر زندگی کنند، چرا که این شهر یکی از شهرهای زیبا و لوکس امارات متحده می باشد و همچنین پیشرفت و اقتصاد خوب این شهر باعث می شود افراد بسیاری خواهان زندگی در دبی باشند. لازمه زندگی در دبی و یا هر شهر و کشوری که قصد مهاجرت به آن را داریم اطلاع کامل از شرایط زندگی، کار و مهاجرت به آن شهر یا کشور می باشد.

پرسنل فارسی زبان در بخش دفتر مرکزی داماک با هماهنگی و وقت قبلی پذیرای شما برای بازدید از ویلا ها و آپارتمان های دبی هستند.

لازم به ذکر است آمار مهاجرت کردن به شهر دبی بسیار بالا می باشد و افراد زیادی برای اینکه شرایط زندگی دبی را تجربه کرده اند مایل هستند در این شهر برای همیشه زندگی کنند. همانطور که گفتیم پیش از اینکه تصمیم مهاجرت به دبی را بگیرید باید در مورد شرایط زندگی و اقامت در این شهر و همچنین شرایط کار و زندگی در دبی اطلاعات کامل و بیشتری به دست آورید و سپس برای اقامت خود تلاش کنید.

 همین امروز کلید فول فرنیش و برند از داماک تحویل بگیرید و خانوادگی مقیم دبی شوید با اقساط بدون بهره سند ملک در ابتدا به شما واگذار می کند.

شرایط زندگی در دبی از نظر فرهنگی

شما باید از لحاظ فرهنگی توجه داشته باشید که این شهر یکی از شهرهای مسلمان و عربی می باشد و به همین دلیل قوانینی که در این شهر رایج است قوانین اسلام هستند. البته از آنجایی که توریست های زیادی به این شهر سفر می کنند، در مورد برخی از قوانین اسلام سهل انگارانه تر برخورد می نماید.

با این حال باید توجه داشته باشید مردم محلی این شهر بسیار معتقد به دین اسلام هستند و به همین خاطر این شهر به طور کامل شهری مسلمان به حساب می آید. بنابراین از نظر شرایط زندگی در شهر دبی از لحاظ فرهنگی باید بدانید این شهر معتقد به دین اسلام است.

اقامت خود و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید.

داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم خانه ای لوکس، لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل   در اختیار مردم قرار دهد.

با توجه به این موضوع اگر افرادی که شرایط زندگی در دبی، از نظر فرهنگی که به دین اسلام معتقد است را نمی پسندند، نمی توانند در این کشور زندگی کنند. مردم ایران از آنجایی که در کشور خود هم با این شرایط زندگی کرده اند به راحتی می توانند در شهر دبی نیز زندگی کنند و به همین دلیل زندگی در این شهر برای آنها دشوار نیست.

 اگر خواهان یک زندگی لوکس و لاکچری هستید داماک گروپ بزرگترین و جامع ترین سایت چند ملیتی بهترین انتخاب برای شما در دبی خواهد بود.

شرایط زندگی در دبی از نظر اشتغال

همانطوری که گفته شد باید بدانید دبی یکی از شهرهای لوکس و بسیار مدرن می باشد، به همین دلیل شرایط زندگی دبی از نظر هزینه های زندگی مقداری دشوار می باشد. ولی باید توجه داشته باشید حقوقی که شما دریافت می کنید نیز نسبتا بالا می باشد، به خصوص اگر کارگر و متخصص در زمینه خاصی باشید، این دسته از افراد حقوق بسیار خوبی دریافت می کنند و به همین دلیل به راحتی می توانند در این شهر زندگی کنند.

میانگین ساعت کاری در طول هفته 40 الی 48 ساعت می باشد، البته توجه داشته باشید این ساعت تا حدودی به کارفرما بستگی دارد که تا چه ساعتی شما را برای کار نگه دارد. باید بدانید در دبی کار کردن به این صورت نمی باشد که شما دارای کار پاره وقت یا نیمه وقت باشید، بلکه ساعات کاری در این شهر به طور کامل و منظم مشخص است.

تیم متخصصین ما در هر ساعت ازشبانه روزخدمات ارائه می دهند، با شرکت داماک damac تجربه زندگی مدرن با خرید واحد های فول فرنیش آماده تحویل را تجربه کنید.

بیشتر کارفرماها به ساعت دقیق سر کار آمدن بسیار حساس و سخت گیر می باشند، چرا که زمان بسیار ارزشمند است. بنابراین اگر می خواهید در این کشور شاغل شوید باید به صورت تمام وقت در آن کار فعالیت کنید.

اجاره بهای مسکن

همانطوری که گفته شد شرایط زندگی از نظر مالی کمی دشوار می باشد، اما اگر شما شغل خوب و پردرآمدی داشته باشید به خوبی می توانید در این شهر زندگی کنید و به خوبی از پس هزینه های زندگی خود برآیید. یکی از نکات جالبی که در مورد اجاره مسکن در این شهر وجود دارد این است که پیش از سال 2008 مبلغ اجاره خانه در این شهر بی نهایت گران بوده اما بعد از آن مبلغ اجاره خانه تا حدودی کاهش پیدا کرده است.

اگر شما هم به دنبال خرید ویلاهای فوق لاکچری و بی نظیر و طراحی معماری بی نظیر در دبی هستید و قصد دارید سرمایه خود را با کمترین ریسک تبدیل به املاک در بهترین مناطق کشور دبی کنید بی تردید گروه داماک گروپ با طیف گسترده انواع املاک و مستغلات و با تنوع قیمت و شرایط خرید بهترین انتخاب خواهد بود.

اما با این وجود هنوز هم اجاره مسکن در این شهر کمی گران است، شما اگر می خواهید زندگی خوبی در این شهر داشته باشید باید توجه داشته باشید، هزینه اجاره مسکنی که انتخاب کرده اید نباید بیشتر از 20 درصد از درآمدی باشد که سالیانه دارید، البته باید بدانید شرایط زندگی در دبی از نظر پرداخت اجاره بهای مسکن مثل تمام شهرهای جهان بستگی به محله ای دارد که شما برای زندگی انتخاب می کنید. به عنوان مثال اگر برج خلیفه را برای زندگی انتخاب کرده باشید باید هزینه بسیار بالایی را برای اجاره پرداخت کنید. اما اگر در محله های پایین تر یک آپارتمان کوچک تری را اجاره کنید مبلغ پایین تری را پرداخت می نمایید. در شهر دبی اجاره بها به صورت یک ساله و کامل باید پرداخت شود.

حمل و نقل

شرایط زندگی در دبی از نظر سیستم حمل و نقل بسیار آسان می باشد، چرا که سیستم حمل و نقلی که در شهر دبی وجود دارد بسیار مدرن و پیشرفته است و وسایل حمل و نقل شامل اتوبوس، مترو، تاکسی آبی می باشد. بنابراین شما به آسانی می توانید در شهر به هر مکانی که بخواهید به راحتی بروید. اما توجه داشته باشید که اگر می خواهید به مناطقی بروید که بیرون از شهر قرار دارد مانند ابوظبی یا شارجه، بهتر است همراه با وسیله نقلیه شخصی بروید.

اداره راه و ترابری که در این شهر وجود دارد، نظارت بسیار دقیقی بر روی وسایل نقلیه و جاده ها دارد. تاکسی هایی که در این شهر وجود دارد همیشه تمیز هستند و کرایه ای هم که از مسافران دریافت می کنند بسیار منصفانه است، این تاکسی ها در تمامی سطح شهردبی وجود دارند، به همین دلیل است که سیستم حمل و نقل این شهر شهرت بسیاری دارد. اگر خواهان یک زندگی لوکس و لاکچری هستید شرکت داماک گروپ بزرگترین و جامع ترین و معتبر ترین شرکت سازه در جهان است.

شرایط زندگی از نظر آموزش و تحصیل

یکی از دغدغه های بسیار مهم از خانواده هایی که برای زندگی به این شهرمدرن مهاجرت می کنند، بحث تحصیل در این شهر است. شما باید بدانید دبی در زمینه تحصیلات اقدامات بسیار مناسب و کارآمدی را انجام داده است. تمامی مدارسی که در این شهر وجود دارند با استانداردهای جهانی هماهنگ هستند و مدرسه های مختلفی در سطح شهر وجود دارد.

مدرسه های دبی به دو دسته تقسیم می شوند، یکی از آنها ملی و دیگری بین المللی هستند. مدارسی که ملی هستند بیشتر برای مردم بومی و محلی می باشد و فرهنگی که در این مدارس وجود دارد اسلامی و عربی است. مدارس بین المللی بیشتر برای اروپایی ها و آمریکایی ها است، ولی به طور کلی هر دوی این مدارس در نوع خود بهترین هستند.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه