مقالات / شرکت‌های اجرا کننده نورپردازی

شرکت‌های اجرا کننده نورپردازی

مقدمه

شرکت‌های اجرا کننده نورپردازی نسبت به ایمن سازی تجهیزات نورپردازی در برابر عوامل محیطی و مقاوم سازی آنها در برابر رطوبت باید توجه بسیاری نماید. عدم رسیدگی به ایمن سازی تجهیزات نورپردازی باعث کاهش عمر این نورپردازی‌ها خواهد شد. مراحل اجرای نورپردازی پیش از اجرای نورپردازی نمای خارجی ساختمان لازم است که فرم ساختمان بررسی شود و ابزارهای نورپردازی مورد استفاده قرار می گیرد. نوع نور، شدت نور و جهت انتشار آنها مشخص گردد. هماهنگی نوع نور و رنگ‌های آن با مواد و مصالح به کار رفته در نمای خارجی بنا از نکات کلیدی این انتخاب‌ها می‌باشد که باید توجه زیادی به آن نمود.شرکت هایی مثل شرکت داماک گروپ توجه زیادی به این نکته کرده است .

مراحل اجرای نورپردازی نمای ساختمان با شرکت داماک با ما همراه باشید

  • طرح:

 طراحی با روشنایی خلاقانه، همان چیزی است که تجهیزات نورپردازی برای نمای بیرونی ساختمان انجام می‌دهد. جزئیات و حرکت نور در معماری ساختمان از طریق لایه ‎بندی نور برجسته می‌شود.

  • تولید:

 با انتخاب یکی از بهترین تولید‌کنندگان پیشرو در صنعت نورپردازی معماری، در مورد کیفیت تجهیزات مرتبط، اطمینان لازم را به دست آورید.

  • عرضه:

 تجهیزات مناسب با مقدار لازم محاسباتی، جهت نصب و استفاده فوری در محل آورده می‌شوند. به علاوه تجهیزات روشنایی، لازم است.

  • نصب و راه‌اندازی:

 نصب و راه اندازی تجهیزات نورپردازی نمای ساختمان باید با نهایت دقت و امکانات انجام گیرد. در این مرحله بر حسب طرح، تجهیزات جای‌گذاری می‌شوند.

  • نگهداری:

بهره‌ برداری و اطمینان از نصب صحیح تجهیزات، مرحله نگهداری است. اینکه طرح به خوبی اجرا شده و روشنایی و نمای مورد نظر کاملاً قابل مشاهده باشد.

انواع لامپ نور پردازی نمای آپارتمان های لاکچری داماک

لامپ های LED که از نوع جامد هستند و برای روشنایی از دیود نورافشان در آنها استفاده شده است.انواع لامپ نورپردازی نما از جمله تجهیزات نورپردازی نمای ساختمان و نمای برج به شمار میرود. از اولین کاربرد این چراغ ها می توان به استفاده آن در داخل دستگاه های الکترونیکی اشاره کرد. این چراغ ها با توجه به مصرف برق کم و عمر بالا در صنعت روشنایی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. امروزه یکی از موارد مهمی که در ساختمان سازی بسیار مهم است نورپردازی آن می باشد. نورپردازی جایگاه مناسبی در جامعه امروزی بین ساکنین ساختمان ها، سازنده ها، مسئولین شهرداری ها و … دارد. استفاده درست از عوامل موثر جهت نورپردازی نمای ساختمان علاوه بر اینکه جذابیت بنا را افزایش می دهد. بلکه در شب منظره زیبایی را نیز ایجاد می کند و زیبایی محیط را چندین برابر می نماید. برای مثال در ساختمان های بلند بهتر است ار چراغ هایی استفاده شود که پرتاب نور بالایی دارند و نور را به صورت خطی تولید می کنند.

نور پردازی نمای آپارتمان های  دو طبقه با داماک

نورپردازی قرار نیست تنها نمای ساختمان را روشن کند. این حداقل چیزی است که می توان از نورپردازی نما انتظار داشت. نورپردازی غنی و اصولی به نوعی از نورپردازی گفته می شود که بتواند بر خصوصیت های شاخص در نظر گرفته شده در طراحی نمای ساختمان تاکید کرده و آن ها را بیش تر به چشم بیاورد. همچنین می توان گفت که نورپردازی می تواند عیب های احتمالی موجود در طراحی نما را از نظر پوشانده و نتیجه دلخواه تری ایجاد کند. روش های نورپردازی بسیار متنوع هستند.

پیشنهاد ما به شما داماک گروپ است چرا داماک؟

Damac group بزرگترین و معتبرترین سایت املاک شهر دبی است ارائه دهنده انواع ویلاهای لوکس در دبی است  تیم متخصین داماک در هر لحظه از شبانه روز با فایل های بروز شده در اختیار مشتری قرار می دهند تا سرمایه گذاری مطمئن انجام شود.

اقامت شما و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم اندک خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل دراختیار مردم قرار دهد .

DAMAC group  به عنوان یک رهبر جهانی در املاک مارک دار در حال توسعه یک هتل 1.35 میلیارد دلاری در هتل و اقامتگاههای لوکس در منطقه Burj دبی به نام DAMAC Towers توسط Paramount Hotels & Resorts دبی است که اولین اقامتگاه های هتل مارک Paramount را در خود جای می دهد.

تیم مخصصین ما در هر ساعت ازشبانه روز ارائه خدمات می دهند.با شرکت داماک damac تجربه زندگی مدرن با خرید واحد های فول فرنیش آماده تحویل ازداماک را تجربه کنید.داماک گروپ برای رفاه حال مشتری وام هایی با بهره بسیار پایین فراهم کرده است .

با خرید ملک صاحب یک سکه طلا شوید و تور رایگان دبی را نصیب خود کنید.

برای اطلاعات بیشر با  کارشناسان بخش فارسی زبان ما در ارتباط باشید.

( افتخار ما امنیت و رفاه حال شماست )

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه