مقالات / سبک زندگی در دبی

سبک زندگی در دبی

اوقات فراغت و سبک زندگی در دبی از زبان داماک

تنها چیزی که از شنیدن شکایات مهاجران در مورد آن صحبت نمی کنید، شیوه زندگی در دبی است زیرا شهروندان شهر دبی بسیار مقرراتی هستند و به قوانین موجود در شهر خود احترام می گذارند.

همچنین دبی هتل های لوکس و سوئیت و ویلاهای لاکچری و جاذبه های زیادی دارد.

امارات به طور کلی، اقتصاد مستقر در جهانگردی را توسعه داده اند و در نتیجه جاذبه ها و امکاناتی که در دبی ارائه می شود بی حد و حصر است، و به طور طبیعی همه ساکنان می توانند از مزایای آن استفاده کنند.

از طیف وسیع پارک های موضوعی گرفته تا کلوپ های ساحلی خصوصی، از مراکز خرید بسیار شگفت آور گرفته تا مجتمع های سینمایی و رستوران های فراوان، دبی واقعاً این همه را دارد.

مجوز مشروبات الکلی

اولین چیزی که بسیاری از مهاجران انگلیس نگران آن هستند این است که آیا امارات کشوری سرسخت در زمینه مشروبات است یا خیر؟ خبر خوب این است که مهاجران بالای 21 سال مجاز به نوشیدن الکل خارج از خانه در کافه هایی که دارای مجوز هستند می باشند.

به عنوان مثال در برخی از هتل ها، کلوپ های خصوصی وجود دارد و مجوز مشروبات الکلی دارند.

دوم این است که شما این کار را با مراجعه به یکی ازدو شعب خرده فروش اختصاصی مجاز به فروش الکل در دبی انجام می دهید، این ها MMI و A&E هستند.

شما باید غیرمسلمان باشید و باید بتوانید ثابت کنید که ساکن دبی هستید.

اگر شرایط لازم در فرم درخواست مشخص نیست، شما میتوانید شرایط را از داماک DAMAC   بپرسید و از آن مطلع شوید.

برای بیشتر افراد، حد مجاز و قابل کنترل است، اما اگر می خواهید مهمانی را برنامه ریزی کنید، باید از چند ماه قبل به انبار کردن بپردازید! قیمت الکل در دبی زیاد است زیرا الکل حدود 30 درصد مالیات دارد.

شما قرار نیست الكل را با تاكسی یا وسایل حمل و نقل عمومی حمل كنید و از نظر تئوری، حتی مجبور هستید كه مجوز مصرف الكل را در نوار مجاز داشته باشید.

خرید برای زندگی در دبی یکپارچه است.

گذشته از نوشیدن، کارهای بسیار دیگری در دبی انجام می شود.

خرید، بخش بزرگی از سبک زندگی در دبی است. اگر دوست دارید خرید کنید، جشنواره سالانه خرید دبی با وقایع، مسابقات و جوایز باورنکردنی آن برگزار می شود. 

برای بقیه سال می توانید به مراکز مراجعه کنید – و در حالی که قصد خرید هم ندارید خود مراکز دارای جاذبه های زیادی می باشند.

مطالب مشابه