مقالات / رشته حقوق در امارات

رشته حقوق در امارات

هر ساله دانشجویان و دانش آموزان زیادی برای ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر دنیا ، اقدام به اخذ ویزای تحصیلی و مهاجرت از طریق تحصیل می کنند. امارات از آن دسته کشورهایی است، که در چند سال اخیر، با ارتقا زیرساخت های اقتصادی و فرهنگی ، دانشگاه های جدیدی با استاندارد های آموزشی بالا، تاسیس کرده است. اما نکته حائز اهمیت این است که، دانشجویان پس از اتمام تحصیل در امارات، باید بتوانند در این کشور شغل مرتبط پیدا کنند و از این طریق اقامت دائم امارات را کسب کنند.

رشته حقوق ، از آن دسته رشته های محبوب می باشد که طرفداران خود را دارد.اگر شما هم جزء آن دسته از افراد می باشید که تمایل به ادامه تحصیل در رشته حقوق را دارید، یا دانستن جایگاه این رشته در امارات برایتان مهم است، پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

قانون اساسی در امارات

قانون اساسی امارات، توسط دادگاه عالی فدرال این کشور تایید و حمایت می شود. حاکمان امارات می گویند که هدف از قانون اساسی، افزایش کیفیت زندگی و بهبود رفاه مردمان می باشد. در امارات دادگاه های شرعی و دادگاه های مدنی وجود دارند. قوانین آن ها، امور ازدواج، طلاق و حضانت فرزند را تنظیم می کنند و از منطقه ای به منطقه دیگر متفاوت است.

رشته حقوق در امارات

رشته ی حقوق در امارات، مانند ایران از 3 مقطع ، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا تشکیل شده است، که با توجه به هدف خود، می توانید تا مقطع خاصی ادامه تحصیل دهید. دانشگاه ها و موسسات آموزشی حقوق در این کشور از تنوع بالایی برخوردار می باشند و مدارک نهایی آن ها، دارای اعتبار در عرصه بین المللی است.

وکالت در امارات

دانشگاه هایی که از سطح آموزشی برتری برخوردار می باشند، تقاضای بیشتری برای ورود دارند.اگر نمرات شما در دوره های پیشین بالا بوده جای هیچ نگرانی نیست. برای کار در حوزه وکالت شما ملزم به به شرکت در آزمون کانون وکلا می باشید که این امر بین 4 تا 6 سال، پس از شروع تحصیل در امارات امکان پذیر است.

هزینه تحصیل و زندگی در امارات

در امارات، هم دانشگاه های دولتی و هم موسسات خصوصی ، برای واحد های درسی که ارائه می کنند شهریه دریافت می کنند. در دانشگاه های دولتی این رقم چیزی حدود 15000 یورو در سال می باشد؛ اما ؛ موسسات خصوصی شهریه بیشتری دریافت می کنند که به علت متغیر بودن هزینه ها بهتر است هنگام اقدام برای اخذ ویزا ، از موسسه خصوصی مربوطه پرس و جو کنید. به طور کلی شهریه تحصیل ، از دانشگاهی به دانشگاهی دیگر متفاوت است.همچنین برای گذراندن معیشت خود، چیزی حدود 650 یورو در ماه احتیاج دارید.اگر می خواهید در امارات زندگی کنید ، بهتر است تا در این دوران، در سبک زندگی خود صرفه جویی بیشتری اعمال کنید.

بورس تحصیلی

بسیاری از دانشگاه های امارات چه در رشته حقوق و چه سایر رشته ها، بورس وکمک های مالی زیادی به دانشجویان ارائه می دهند،اما برای کسب اطلاعات دقیق تر، ملزم به مکاتبه با دانشگاه مورد نظر می باشید.

سخن نهایی

داماک معتبر ترین شرکت ساختمانی جهان می باشد. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.

مطالب مشابه:

مشاغل مورد نیاز امارات

بازار کار و درآمد رشته پزشکی در امارات

بهترین کشور ها برای مهاجرت تحصیلی

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";