مقالات / رشته حقوق و درآمد آن در امارات

رشته حقوق و درآمد آن در امارات

رشته حقوق از جمله پرطرفدار ترین رشته های علوم انسانی است که جذابیت زیادی برای دانشجویان دارد. دلیل این جذابیت علاوه بر ماهیت آَن که پرداختن به استدلال و منطق و درک قوانین است، بازار کار و درآمد بالای آن نیز می باشد. در ادامه به معرفی جامع و کامل این موضوع خواهیم پرداخت؛ پس با ما همراه باشید.

تحصیل در رشته حقوق امارات

 امارات ، کشور سرمایه دار و کم مساحتی بوده و شغل های پردرآمد در دبی و امارات شرایط کاری خوبی را برای مهاجران فراهم کرده اند.لازم به ذکر است، نرخ بیکاری این کشور در سال های اخیر بسیار پایین بوده است. امارات طیف گسترده ای از مدارس و دانشکده های حقوق را دارا است که در سطح جهانی حرف زیادی برای گفتن دارند. بعضی از آنها زمینه های تحصیلی بسیار تخصصی را ارائه می دهند. برای ورود به این دانشگاه ها ارزشمند در زمینه حقوق رقابت وجود دارد. امارات متحده عربی، مقصد تحصیلی نسبتا جدیدی است که دگرگونی های مداوم و شدیدی را تجربه می کند. این منطقه که به دلیل ذخایر نفتی موجود در آن به عنوان یکی از ثروتمندترین نقاط جهان شناخته می شود و از نظر نیازهای حقوقی در حال رشد است. برای کسانی که مایل به تحصیل در سیستم حقوقی امارات هستند اغلب فرصت های شغلی کلیدی در دسترس است.

آشنایی بیشتر درباره تحصیل در رشته حقوق

امروزه افراد زیادی علاقه مند به تحصیل در رشته حقوق می باشند، کشور امارات نیز به دلیل برخورداری از استاندارد های بالای جهانی مقصد تحصیلی بسیاری از دانشجویان است. افرادی که مایل به کار در زمینه حقوق، مانند وکالت هستند، برای این کار نیاز به آموزش مناسب دارند. در امارات، برنامه اولیه این رشته مقطع کارشناسی است. چندین برنامه کارشناسی ارشد و همچنین برنامه های دکترا نیز در این کشور وجود دارد. برنامه ها و مدارک این دانشگاه ها معتبر و با کیفیت بوده و با دانشگاه های غربی رقابت می کند.

شهریه دانشگاه در رشته تحصیلی حقوق به چه شکل است؟

شهریه براساس تعداد کل واحد ها بر حسب ساعت، برای هر برنامه محاسبه می شود. برای مثال: اگر مقطع کارشناسی ارشد رشته  حقوق به 36 واحد برای فارغ التحصیلی نیاز داشته باشد و هزینه یک ساعت واحد معادل 371€ (یورو) باشد، پس شهریه این برنامه تحصیلی در حدود 13355€ (یورو) خواهد بود.

کانون وکلای امارات

بسیار جالب است بدانید پس از چهار تا شش سال تحصیل، بسته به حوزه تمرکز، دانشجویان می توانند در آزمون ورودی کانون وکلا شرکت کنند. این یک الزام برای افرادی است که مایل به وکالت در این منطقه هستند. دانشجویان بین المللی اغلب از تحصیل در بسیاری از دانشگاه های حاضر در امارات استقبال می کنند و یک موقعیت بسیار عالی برای وکلای اماراتی به حساب می آید.

حقوقدانان موفق در امارات

در این کشور، دانشجویان می توانند با اعتماد به نفس تحصیلات خود را در یک دانشگاه با کیفیت ادامه دهند. امارات یک کشور بسیار امن و مدرن است و دارای جرائم بسیار پایینی می باشد. دانشجویان در این کشور می توانند از هفت بخش امارات که هر کدام قوانین، فرهنگ، و سنت های خاص خود را دارد بازدید کرده و از آن لذت ببرند. به عنوان یک وکیل حقوقی که وکالت شرکت‌های تجاری یا مشاوره حقوقی پروژه‌های مختلف را در دبی به عهده گرفته اید، با حداقل ۷ یا ۸ سال سابقه کار، می‌توانید بین ۲۰ تا ۶۰ هزار درهم درآمد کسب کنید.

سخن نهایی

اگر فرزندان شما تمایل به تحصیل در امارات را دارند و یا این که با توجه به علایق آن ها مایل هستید تا فرزندانتان در کشوری با دانشگاه های معتبر تحصیل کنند، می توانید با سرمایه گذاری یا خرید ملک از داماک، آینده خود و فرزندانتان را تضمین کنید. داماک، معتبر ترین شرکت ساختمانی جهان، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

www.damacgroup.org

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه