مقالات / دوره های زبان در امارات

دوره های زبان در امارات

یادگیری زبان انگلیسی در امارات:

زبان انگلیسی یکی از زبان های رسمی و بین المللی است، که اکثر مردم دنیا به این زبان تسلط دارند. بیش از 50 کشور در دنیا زبان رسمیشان انگلیسی می باشد. بسیاری از اشخاصی که قصد یادگیری زبان انگلیسی را دارند، برای فراگیری زبان کشور های دیگر را انتخاب می نمایند. دوره های زبان در امارات یکی از این انتخاب ها برای متقاضیان است. اکثر افرادی که به یادگیری زبان انگلیسی می پردازند، به دلایل مختلف سعی دارند سطح زبان خود را ارتقا دهند که عبارتند از:

1.ارتقاء مهارت های زندگی: اکثر افرادی که قصد دارند سطح زبان خود را برای پیشرفت پیوستگی با دیگران ارتقا دهند، می توانند از دوره های زبان در امارات که به صورت مجازی، فشرده، منظم و… تشکیل خواهد شد بهره ببرند.

2.ارتقاء مهارت های زندگی با دیگران: افراد برای پیوستگی بهتر در عرصه کار و… نیاز به فراگیری گسترده زبان انگلیسی دارند؛ که می توانند با شرکت و ثبت نام دوره های زبان در امارات سطح زبان خود را ارتقا بدهند.

3.تمهید برای آزمون: افرادی که قصد تحصیل به زبان انگلیسی را دارند همچنین باید بتوانند مدرک زبان خود را نیز ارائه کنند، که برای تمهید آزمون های زبان مانند: IELTS، BULATS TOEIC ، TOFEL، YLEمی توانند با شرکت در دوره های زبان در امارات و پس آن آزمون ها را با موفقیت پشت سر بگذارند.

هزینه تحصیل و دوره های زبان در امارات:

مدت آموزش زبان انگلیسی در امارات تقریبا حدود 12 الی 28 ساعت در طول هفته می باشد. همچنین دوره های زبان انگلیسی در امارات حدود 5 ترم و هر ترم 14 هفته می باشد. جالب است بدانید که معمولا دوره های زبان انگلیسی در کشور امارات در کالج های انگلستان برگزار خواهد شد. در نتیجه هزینه تحصیل در این دوره در هر ماه 14120 AED خواهد بود که فرد دانشجو باید بتواند هر ماه این مبلغ را برای آموزش خود بپردازد.

نکته بسیار مهم این است که، در دوره های زبان کشور امارات؛ افرادی که قصد تحصیل در این دوره را دارند می توانند در ماه های ژوئن، سپتامبر، ژانویه شرکت نمایند. افراد متقاضی باید بالای 16 سال سن داشته باشند تا بتوانند در آزمون شرکت کنند.

زبان آلمانی در امارات

افرادی که قصد ادامه تحصیل در کشورهای آلمانی زبان را دارند می توانند دوره های زبان آلمانی را در کشور امارات بگذرانند و سپس وارد مقطع تحصیلی خود شوند تا بتوانند به زبان آلمانی تحصیلات خود را آغاز نمایند. افرادی که به دوره های یادگیری زبان آلمانی در امارات بپردازند باید حدود 20 ساعت در هفته به یادگیری زبان آلمانی مشغول شوند.

هزینه زندگی در امارات

اشخاصی که به تحصیل در امارات مشغول هستند، با گذراندن دوره های زبان در امارات؛ علاوه بر هزینه تحصیلات باید هزینه های زندگی در امارات که تقریبا حدود 1000 الی 2000 دلار آمریکا را در ماه است نیز پرداخت نمایند. هزینه ها شامل بیمه درمانی فرد متقاضی ، خوابگاه، پوشاک، خوراک، مسکن و… برای تحصیل در امارات خواهد بود.

زبان های دیگری که افراد متنقاضی می توانند در کشور امارات فراگیرند عبارتند از:  

زبان عربی، ایتالیایی، فرانسوی، انگلیسی و روسی است.

داماک بزرگترین ، معتبرترین و محبوب‌ترین شرکت ساختمانی جهان می‌باشد. در بزرگترین شرکت ساختمانی جهان ، مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود . اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید ، با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه