مقالات / ساحل لا مر (La Mer Beach)

ساحل لا مر (La Mer Beach)

این ساحل جذاب از جدید ترین ساحل های دبی است که با وجود جدید بودنش طرفداران زیادی دارد. این ساحل ، توسط شرکت مراس (Meraas)، ساخته شده است. دریای تمیز و شفاف خلیج فارس بهترین مکان برای آفتاب گرفتن و انواع تفریحات گوناگون است. ساحل لامر دبی، در جمیرا ،میان پریل جمیرا و خلیج جمیرا قرار دارد. آرامش این ساحل به شما حس خوبی می دهد و تجربه شیرینیبرای شما به ارمغان می آورد.  اگر به این ساحل آمدید ، می‌توانید در تراس- کافه‌های ساحلی بنشینید و با آرامش یک نوشیدنی سفارش دهید و از هوای مطبوع و چشم انداز فوق‌العاده زیبا لذت ببرید. در هوای گرم دبی ،تفریح دراین ساحل یکی از بهترین انتخاب های شما می تواند باشد. استفاده از ساحل لامر ،برای همگان رایگان است پس بازدید ازاین ساحل را در گزینه های خود قرار دهید.

ویژگی های این ساحل

از امکانات اولیه مانند: دوش و رختکن و سایه بان و …تا وجود کافه ،رستوران و آبمیوه فروشی های متنوع، همه در این ساحل زیبا مهیا است . نوشیدنی های خنک وبی نظیر این ساحل ، پس از یک شنای ساحلی ،حس دلپذیری به شما می دهد. صرف نهار در رستوران روتی رولرز در ساحل لامر دبی، برای زمانی که حسابی گرسنه هستید، یک انتخاب درست می باشد. پیشنهاد می کنیم برگرهای خوشمزه‌ای که در این ساحل  پخته می‌شوند را حتما امتحان کنید . علاوه بر موارد ذکر شده، یک آبشار و پارک آبی به نام لاگونا، با موج های مصنوعی در ساحل لامر برای کودکان و خانواده ها قرار دارد.

تفریح در  این ساحل

 یکی از بهترین تفریحات در هر ساحلی شنا کردن می باشد، اما شنا در آب تمیز وشفاف لامر، چیز دیگری است. زمان مجاز برای شنا در دریا، بین طلوع آفتاب تا غروب می باشد و در هنگام شب هیچ کس اجازه شنا کردن نخواهد داشت؛ ولی می‌توانید در کنار ساحل بنشینید و از تماشا کردن و گوش دادن به صدای امواج آرامش بخش دریا لذت ببرید. در ضمن شما می توانید از سینما این ساحل استفاده کنید. اگر علاقه مند به تفریحات هیجانی هستید، به شما هاوا هاوا را پیشنهاد می کنیم ، که افراد در گروه های سنی مختلف می توانند در آن شرکت کنند. می توانید روی آن بالا و پایین بپرید و از هیجان معلق ماندن در هوا برای چند ثانیه، لذت ببرید. هاوا هاوا یکی از لذت بخش ترین تفریح های ساحلی به حساب می آید که حس و حال خوبی به شما می دهد.

برای رفتن به ساحل لامر دبی می توانید از خطوط اتوبوس RTA دبی استفاده کنید.

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان می باشد. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید، تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود. آدرس سایت داماک ، damacgroup.org می باشد.

مطالب مشابه:
دبی شهری ساحلی

ساحل مرکاتو دبی

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";