مقالات / ساحل کورنیش

ساحل کورنیش

ساحل کورنیش در شهر ابوظبی قرار گرفته است و مکانی عالی برای تفریح و گذران وقت، به همراه خانواده یا دوستان به شمار می رود. به طور کلی یکی از جاذبه های گردشگری در شهر ابوظبی، ساحل بسیار زیبا و سرسبز کورنیش است، فضایی بی نهایت دلنشین و لذت بخش را از طریق امکانات، سرگرمی ها و نیز طبیعت اطرافش را فراهم می آورد. ساحلی آرام و البته با امکانات بسیار بالا که اوقات خوش مردم بومی و توریست ها در کنار آن، با صدای امواج سپری می شود.

داماک، ابر سازنده املاک جهان ، ساحل کورنیش ابوظبی را به شما همراهان گرامی معرفی می کند.

امکانات ساحل کورنیش

 این ساحل در فصول گرم سال گردشگران و توریست های زیادی را به خود جذب می کند. ساحل کورنیش ماهانه میزبان حدود ۳۰ هزار تا ۵۰ هزار گردشگر بومی و خارجی است که از نقاط دور و نزدیک به این ساحل بی نظیر سفر می کنند. اگر علاقه به دوچرخه سواری دارید می توانید از این مکان استفاده کنید و در ساحل دوچرخه سواری کنید. اگر کودکانتان هم همراهتان هستند اصلا نباید نگران تفریحات آن ها باشید، چرا که برخلاف دیگر سواحل، این ساحل دارای محل بازی اختصاصی برای کودکان است که بسیار امن بوده و کودکان می تواند اوقات خوشی را سپری کنند. ساحل کورنیش صرفا یک محل گرم و خشک نیست بلکه محوطه ای بسیار زیبا و سر سبز دارد و شما می توانید در آن قدم بزنید و از آرامش بی نهایت آن لذت ببرید. تعدادی کافه روباز برای شما مهیا است تا بتوانید از نوشیدنی های معروف این ساحل بهره مند شوید. برای استفاده از ساحل نیازی به پرداخت ورودی ندارید و به رایگان در اختیار شماست. یکی از جاذبه های بسیار زیبای این ساحل آب نما های آن است؛ آب نماهای بسیار زیبا و متعدد، مجسمه هایی که شاید برای اولین بار دیده باشید، پس آن ها را از دست ندهید. محوطه ی ساحل کورنیش بسیار زیبا است. از یک سو دریایی زیبا پیش روی شماست که با امواج زیبا از شما پذیرایی می کند از سویی دیگر در اطراف ساحل می توانید محوطه های سبز و درختان را مشاهده کنید که می توانند سایه بان بسیار دل انگیزی برای آفتاب مستقیم باشند.

این ساحل در شب ها طرفداران زیادی دارد. پیشنهاد می کنیم شب های این ساحل را از دست ندهید چرا که خیلی شلوغ و پرجمعیت است که گویی کل جمعیت ابوظبی برای پیاده روی شبانه خود در آنجا حضور دارند.

سخن نهایی

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان می باشد. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید، تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

مطالب مشابه:

باغ معجزه دبی

بشگاه گلف امارات

بانجی جامپینگ دبی

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه