مقالات / کیدزانیا،شهربازی کودکان در دبی

کیدزانیا،شهربازی کودکان در دبی

دبی یکی از توریستی ترین شهرهای دنیا می باشد که سالانه میزبان میلیون ها گردشگر از سرتاسر دنیا است. در این شهر مجموعه های تفریحی هیجان انگیز و همینطور مراکز خرید بی نظیری وجود دارد که نظر هر مسافری را می تواند به خود جلب کند.کیدزانیا دبی مال، یکی از بهترین دیدنی های دبی است که مخصوص کودکان ساخته شده است و لحظات متفاوتی را برای آن ها رقم می زند. این شهربازی که در دبی مال قرار گرفته ، با دسترسی آسان، خود را به عنوان یکی از پرطرفدارترین مراکز دبی معرفی کرده است و برای بازی و سرگرمی کودکان محلی امن و زیبا محسوب می‌شود.

داماک، ابر سازنده جهان ، کیدزانیا،شهربازی کودکان در دبی را به شما همراهان گرامی معرفی می کند.

ویژگی های این شهربازی خاص

این شهربازی یکی از متفاوت ترین شهربازی هایی است که نه تنها در دبی بلکه در شهرهای دیگری هم ساخته شده است. این شهربازی مکان مناسبی برای شکوفایی استعدادهای کودکان شما است و می توانید علایق جدی کودکانتان را بشناسید و برای آینده آن ها برنامه ریزی بهتری داشته باشید. در شهربازی کیدزانیا، بچه ها در حین تفریح، چیزهای بسیاری یاد می گیرند که از آن جمله می توان به: حساب و کتاب اقتصادی، کارگروهی و همدلی اشاره کرد. در واقع  این شهربازی، انواع ساختمان هایی که در یک شهر واقعی ارائه می شوند را در خود دارد مثل: بیمارستان، ایستگاه های پلیس و آتشنشانی، رستوران، سوپرمارکت، کارخانه، تئاتر، محل ساخت و ساز و سالن زیبایی. بسیاری از شرکت ها و کسب و کار ها با نام و برند واقعی خودشان در این پارک موجود هستند و به لمس هرچه واقعی تر این تجربه کمک می نمایند. جالب است بدانید در این شهر یک بانک نیز برای کودکان وجود دارد که امور بانکی همچون: واریز به حساب، کارت به کارت و… را فرا می گیرند.

قیمت  بلیط ها به صورت تقریبی

نوزادان زیر ۱ سال رایگان ،کودکان نوپا (۲-۳ سال) ۸۹ درهم ،کودکان (۴-۱۶ سال) ۲۳۹ درهم و بزرگسالان (+۱۷ سال) ۶۹ درهم به صورت تقریبی می باشد .

ساعت بازدید از این مجموعه

 برای تجربه ای متفاوت حتما با فرزندان خود سری به این شهربازی بزنید .این شهربازی از ساعت 10 صبح تا 10 شب فعال است و پیشنهاد می کنیم برای بازدید و تفریح کودکانتان در این شهر بازی زمانی حدود 4 تا 8 ساعت در نظر بگیرید.

دسترسی شهر بازی کیدزانیا

همان طور که اشاره کردیم این شهربازی در طبقه دوم دبی مال قرار گرفته ، پس اصلا نگران نباشید چرا که این مرکز خرید یکی از بهترین موقعیت ها و راحت ترین دسترسی ها را دارد. نزدیک ترین ایستگاه مترو به این شهربازی، در همسایگی برج خلیفه است که حدود یک ربع تا این مرکز خرید فاصله دارد. دبی مال، سرویس های رایگانی نیز برای رفت و آمد افراد قرار داده است که از 10 هتل معروف دبی به سمت این مرکز خرید رفت و آمد می کنند.

سخن نهایی

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و محبوب ترین شرکت ساختمانی جهان می باشد.  در بزرگ ترین شرکت ساختمانی جهان مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن ، موفق و سودآوری را داشته باشید.تنها هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.اگر تمایل به سرمایه گذاری در دبی دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید، تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

مطالب مشابه