مقالات / مرکز خرید آوتلت ویلیج جبل علی

مرکز خرید آوتلت ویلیج جبل علی

اگر صرفه جویی در امر خرید برای تان اهمیت دارد، قبل از رفتن به خرید باید بدانید کجا را برای خرید مقرون به صرفه انتخاب کنید. در دبی مراکز خریدی وجود دارند که در آن ها اجناس برندهای بسیار خاص و لوکس با قیمت های بسیار ارزان به فروش می رسد. یکی از این مراکز خرید، اوتلت ویلیج دبی است که در آن رویای خرید لباس های برند با قیمت های ارزان به حقیقت می پیوندد. مرکز خرید اوتلت ویلیج، از سایر مرکز خرید ها، در منطقه متمایز است . طراحی این مرکز خرید برگرفته از یک تپه تاریخی به نام سان جیمیگنانو می باشد که یک شهر قابل ستایش بر بالای تپه ای در حومه شهر توسکانی بود که مرکز تاریخی آن در فهرست میراث جهانی یونسکو در سال ۱۹۹۰ مطرح شد .

داماک ،ابر سازنده جهان ، مرکز خرید آوتلت ویلیج جبل علی را به شما همراهان گرامی معرفی می کند.

خرید در این مرکز خرید ویژه

طراحی این مرکز خرید بسیار ویژه است ، و امکانات بسیاری در خود جا داده است. مجتمع اوتلت ویلیج، با وجود این که در سپتامبر 2016 افتتاح شده ، تم تاریخی دارد و در آن خبری از پله برقی ، سینما ، سر و صدای شهر بازی ، پیست اسکی و سایر موارد مشابه که در مرکز خرید های مدرن دبی یافت می شود نیست. این مرکز خرید همان طور که از نامش پیداست، به شکل یک دهکده قرون وسطایی ساخته شده است که خیابان های سنگفرش شده دارد و در هر گوشه اش یک فروشگاه از یک برند معروف به چشم می خورد. در این مرکز خرید برندهای لوکسی مثل آرمانی تا 70% اجناسشان را با تخفیف به فروش می رسانند. با این حساب مشخص است که اگر کسی در تور دبی از مرکز خرید اوت لت ویلیج دبی دیدن نکند، مرتکب یک اشتباه بزرگ شده است.

معماری متفاوت این مجموعه

 شما درهمان نگاه اول جذب این مرکز خرید می شوید.  همان طور که اشاره کردیم در این مرکز خرید، آجرکاری های خاص ، فواره آب ، خرده ریزهای آهنی در مسیر و … قرار گرفته که همگی رنگ و بوی تاریخی دارند. تمامی این ویژگی ها پیام رسان آن است که در این مرکز خرید خبری از پله برقی ، آسانسور ، آکواریوم ، زمین های اسکی روی یخ و امثال این ها نخواهد بود و بافت قدیمی آن ، آن را از بقیه مراکز خرید جدا ساخته است. در عوض شما در این مجموعه با چشمه ها و چاه های آرزو ، پنجره های کرکره ای و حتی درخت زیتون واقعی مواجه می شوید.

سخن نهایی

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان می باشد.  در بزرگ ترین شرکت ساختمانی جهان مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن ، موفق و سودآوری را داشته باشید.تنها هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.اگر تمایل به سرمایه گذاری در دبی دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید، تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

مطالب مشابه