مقالات / سرمایه گذاری در امارات

سرمایه گذاری در امارات

چگونه در دبی سرمایه گذاری مطمئن کنیم ؟ 

راه های سرمایه گذاری در کشور امارات و شرایط مهاجرت و اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در  امارات در این مقاله مورد بحث و بررسی علمی قرار می گیرد، سرمایه گذاری در امارات و کسب اقامت آن از روش های مختلفی انجام می گردد، ما مهم ترین و اصلی ترین نکات را به صورت ساده و خلاصه در مورد سرمایه گذاری در امارات و دریافت اقامت امارات را در این مقاله به شما ارائه می دهیم. سرمایه گذاری در امارات یک پروسه حقوقی می باشد و ریسک های مخصوص به خود را دارد بنابراین به شما سرمایه گذاران توصیه می کنیم قبل از هر اقدامی با وکیل مهاجرت به امارات که به قواعد سرمایه گذاری و ریسک های آن مسلط می باشد، با شرکت داماک گروپ مشورت نمائید.

سرمایه گذاری در امارات یکی از راه های مهاجرت به امارات می باشد و در ادامه شرایط عمومی امارات را بررسی خواهیم نمود، شیخ محمد بن رشید آل مکتوم، معاون رئیس جمهور و نخست وزیر امارات متحده عربی و حاکم دبی، در اکتبر ۲۰۱۴ با هدف ایجاد استراتژی نوآوری ملی در امارات متحده عربی با هدف ایجاد امارات متحده عربی به عنوان یکی از نوآورترین کشورهای جهان در طی هفت سال، استراتژی نوآوری ملی را در امارات متحده عربی پایه ریزی کرد.

این استراتژی نوآوری در هفت بخش دنبال می شود که نوآوری به عنوان عنصر تعالی شناخته می شود

سرمایه گذاری در امارات

  • انرژی های تجدید پذیر
  • حمل و نقل
  • آموزش
  • بهداشت
  • فن آوری
  • آب
  • فضا

سرمایه گذاری در امارت انواع مختلفی دارد، یکی از شهرهایی که گزینه ی مناسبی برای سرمایه گذاری در امارات به نظر می رسد، دبی می باشد، دبی به واسطه مسیرهای دریایی که دارد سرمایه گذاران بسیاری را به خود جذب کرده است.

دبی به دلیل اینکه یک شهرتوریستی است اکثریت مردم در آن به زبان انگلیسی مسلط هستند.

سرمایه گذاری در امارات و استانداردهای سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در امارات به دلایل گوناگون مورد توجه واقع شده است. سرمایه گذاری در مهارت های تخصصی، مشوق های بخش خصوصی، مشارکت های تحقیقاتی بین المللی و نوآوری در درون دولت بر چهار استراتژی بنیادین بنا گذاشته شده اند که دولت و بخش خصوصی را ملزم می کند که بر این چهار مسیر استاندارد حرکت کنند تا بینش بلند مدت دولت را عملی کنند.

مسیر اول: ایجاد محیطی مهیج برای نوآوری به شکل نهادهای حمایتی و تنظیم قوانین برای حمایت از آن ها بوده است. این ساختارهای تخصصی مانند، فضاهای مناسب نوآوری و همچنین زیرساخت های تکنولوژیکی را برای نوآوری در همه بخش ها ایجاد خواهد کرد. همچنین بر تحقیق و توسعه در زمینه های مختلف نوآوری متمرکز خواهد شد.

مسیر دوم: نوآوری های دولتی با نهادینه کردن شیوه های نوآورانه با حمایت از یک سیستم یکپارچه از ابزار مدرن. این استراتژی به تمام نهادهای دولتی نیاز دارد تا هزینه هایشان را یک درصد کاهش دهند و آن را برای پروژه های تحقیقاتی و نوآوری اختصاص دهد. برنامه های آموزشی و آموزش ملی در زمینه نوآوری نیز راه اندازی خواهند شد.

مسیر سوم: نوآوری بخش خصوصی را تشویق خواهد کرد تا شرکت ها را برای ایجاد مراکز نوآوری و تحقیقاتی علمی، فن آوری های جدید و توسعه محصولات و خدمات نوآورانه، تشویق کند. امارات متحده عربی شرکت های پیشرو بین المللی در بخش های اصلی نوآوری در زمینه های تحقیقاتی که در اولویت دولت هستند را جذب می کند، جوامع و مناطق نوآوری ایجاد می کند و از تحقیقات کاربردی در حوزه های اولویت ملی حمایت می کند. این وضعیت همچنین امارات متحده عربی را به عنوان مرکز بین المللی برای تست نوآوری های جدید ارتقا خواهد داد.

مسیر چهارم: برای افراد با مهارت های نوآورانه با تمرکز بر علم، فن آوری، مهندسی و ریاضیات، از جمله ایجاد وسایل آموزشی برای مدارس و دانشگاه ها می باشد. هدف ایجاد یک فرهنگ ملی است که نوآوری و کارآفرینی را از طریق همکاری میان بخش های عمومی، خصوصی و رسانه ای تشویق می کند.

سرمایه گذاری در امارات و شاخص های اقتصادی تأثیر گذار

شرایط سرمایه گذاری در امارات و شاخص هایی که باعث پیشی گرفتن امارات از سایر کشورها می باشد و همچنین عواملی که بر اقتصاد و تجارت امارات تاثیر گذار هستند در ذیل آمده اند:

  • سرمایه گذاری در امارات از طریق خرید ملک

سرمایه گذاری در امارات از طریق خرید ملک امکان پذیر می باشد، سرمایه گذار تحت این برنامه، برای به دست آوردن ویزای اقامت، سرمایه گذاری در املاک و مستغلات می کند. باید یک ملک با ارزش ۱ میلیون درهم (حدود ۲۷۵۰۰۰ دلار) یا بیشتر خریداری شود و همچنین باید ثابت کرد که درآمد آن ۱۰،۰۰۰ درهم در هر ماه است. ویزای اقامت برای ۳ سال اعطا خواهد شد، با این حال سرمایه گذار مجاز به کار در امارات نیست.

حداقل مبلغ مورد نیاز برای ویزای املاک ۱ میلیون درهم است.

متقاضی ویزای اقامت در صورتیکه اموال به نام متقاضی خریداری شده باشد و مدارک درآمد ماهانه حداقل ۱۰،۰۰۰ درهمی را فراهم کند قادر به دریافت ویزا خواهد بود.

ویزا تحت این شرایط برای ۲ سال معتبر خواهد بود.

برنامه سرمایه گذاری در امارات متحده عربی به متقاضی اجازه می دهد که یک وکیل برای اعضای خانواده اش درخواست ویزای اقامت کند. هر فرد فقط برای خانواده ی خود می تواند حمایت مالی اعمال کند. سرمایه گذار همچنین نیاز به ارائه یک قرارداد اجاره برای جایی که خانواده اش در امارات متحده عربی باقی خواهد ماند، دارد.

هنگامی که متقاضی و وابستگان او ویزای سرمایه گذاری امارات متحده عربی را کسب کرده اند، آنها با وضعیت اقامت رسمی امارات متحده عربی به رسمیت شناخته می شوند، به این معنی که آنها همچنین باید یک گواهینامه رانندگی امارات متحده عربی را قبل از اینکه بتوانند در امارات رانندگی کنند، دریافت کنند. این ممکن است بر هر قرارداد بیمه ای که ممکن است متقاضی در کشور اقامت خود داشته باشد، تاثیر بگذارد.

پیشنهاد ما به شما داماک گروپ است ! چرا داماک؟

damacgroup.org بزرگترین و معتبرترین سایت املاک شهر دبی است ارائه دهنده انواع ویلاهای لوکس در دبی، تیم متخصین داماک در هر لحظه از شبانه روز فایل های بروز شده در اختیار مشتریان قرار می دهند تا سرمایه گذاری موفقی را تجربه کنند.

اقامت شما و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه.

با خرید ملک از شرکت داماک گروپ بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم خانه ای لوکس، لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل در اختیار مردم قرار دهد.

مفتخریم شما را در ساخت ویلای لاکچری و لوکس در دبی و املاک یاری کنیم.

اگر شما هم به دنبال خرید ویلاهای فوق لاکچری و بی نظیر و طراحی معماری بی نظیر در دبی هستید و قصد دارید سرمایه خود را با کمترین ریسک تبدیل به املاک در بهترین مناطق کشور دبی کنید بی تردید گروه داماک با طیف گسترده انواع املاک و مستغلات و با تنوع قیمت و شرایط خرید بهترین انتخاب خواهد بود.

تیم مخصصین ما در هر ساعت ازشبانه روز به شما خدمات ارائه می دهند. با شرکت داماک تجربه زندگی مدرن با خرید واحد های فول فرنیش آماده تحویل  را تجربه کنید. داماک گروپ برای رفاه حال مشتریان وام هایی با بهره بسیار پایین فراهم کرده است.

برای اطلاعات بیشر با داماک گروپ از طریق وب سایت و واتساپ و تماس با ما در ارتباط باشد.

( افتخار ما امنیت و رفاه حال شماست)

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";