مقالات / سرمایه گذاری در دبی و امارات

سرمایه گذاری در دبی و امارات

آیا سرمایه گذاری در امارات گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری ایرانیان می باشد؟

سرمایه گذاری در امارات می تواند یکی از گزینه های سرمایه گذاران خارجی باشد، امارات متحده عربی بزرگترین شریک تجاری غیر نفتی ایران و همچنین بزرگترین منبع کالاهای وارداتی به ایران شناخته شده است که این کالا ها در سال ۲۰۱۶ در حدود ۱۰۰ میلیارد دلار ارزش گذاری شده اند. همچنین در سال ۲۰۱۳ امارات متحده عربی ۹۶٪ تجارت بین ایران و کشورهای عضو شورای خلیج فارس انجام داد. براساس آماری که اداره گمرک جمهوری اسلامی ایران در مورد تجارت غیر نفتی ایران با امارات متحده عربی ارائه داده است در سال مالی که به تاریخ ۲۰ مارس ۲۰۱۸ به پایان رسیده است، با افزایش ۲۱٫۱۸٪ نسبت به سال قبل به ۱۶٫۸۳ میلیارد دلار رسیده است. از طرف امارات متحده عربی از سراسر خلیج فارس همه نوع کالایی به ایران وارد می شود. پس امارات متحده عربی آیا با تحریم ها مجددا همراه خواهد شد؟

ماهیت سرمایه گذاری با داماک

واژه سرمایه گذاری می‌تواند دامنه وسیعی از فعالیت‌ها را شامل شود. این واژه می‌تواند شامل سرمایه گذاری در گواهی سپرده، اوراق قرضه، سهام عادی یا صندوق‌های مشترک سرمایه گذاری باشد. اگرچه کسانی که به صورت حرفه ای به سرمایه گذاری می‌پردازند از دارایی‌های دیگری، از قبیل گواهی خرید، برگ اختیار خرید و فروش سهام و دارایی‌های مشهود مانند طلا و اشیاء قیمتی برای انجام سرمایه گذاری نیز استفاده می‌کنند. سرمایه گذاری می‌تواند دارای درجات مختلف ریسک‌پذیری باشد و هر فردی، خواه شخصی با تحصیلات دانشگاهی و خواه یک شهروند عادی، می‌تواند با توجه به شرایط خود از تصمیمات سرمایه گذاری استفاده کند.

سرمایه گذاری در امارات و سخن پایانی

در مقاله ی بالا سرمایه گذاری در امارات را بررسی کردیم ولی یک قسمت قابل توجه این موضوع است که بیشتر حقوقی که برای سرمایه گذاران از طرف دولت این کشور در نظر گرفته شده است شامل حال ایرانیان نمی گردد . سرمایه گذاری در امارات ریسک بسیار بالای دارد و یکی از دلایل این ریسک نظام حکومتی این کشور می باشد که قوانین آن بستگی به نظر مستقیم یک شخص دارد و این موضوع می تواند ریسک بسیار بالایی برای سرمایه گذاران ایرانی در پی داشته باشد . هدف اصلی از مهاجرت معمولاً بهبود بخشیدن به شرایط زندگی فرد و خانواده می باشد ولی سرمایه گذاری در امارات این موضوع را محقق نمیدارد زیرا هر لحظه امکان تغییر قوانین برای سرمایه گذاران و افراد مقیم در این کشور وجود دارد و نمیتوان حدس زد بعد از تغییر چه عواقبی در انتظار سرمایه می باشد.

بنابراین شما سرمایه گذاران می توانید برای بررسی پرونده مهاجرتی خود از طریق سرمایه گذاری در امارت با شرکت داماک گروپ و اطلاعات مفیدی در زمینه سرمایه گذاری در امارات و سایر کشورها به دست آورید.

پیشنهاد ما به شما داماک گروپ است! چرا داماک؟

Damac group بزرگترین و معتبرترین سایت املاک شهر دبی که ارائه دهنده انواع ویلاهای لوکس در دبی است. تیم متخصین داماک در هر لحظه از شبانه روز فایل های بروز شده در اختیار مشتریان قرار می دهند تا سرمایه گذاری مطمئن کنند.

اقامت خود و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم خانه ای لوکس، لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل در اختیار مردم قرار دهد.

اگر شما هم به دنبال خرید ویلاهای فوق لاکچری، بی نظیر، دکوراسیون و فول فرنیش در دبی هستید و قصد دارید سرمایه خود را با کمترین ریسک تبدیل به املاک در بهترین مناطق شهر دبی کنید بی تردید گروه داماک گروپ با طیف گسترده انواع املاک و مستغلات و با تنوع قیمت و شرایط خرید بهترین انتخاب خواهد بود.

برای اطلاعات بیشر با داماک گروپ از طریق وب سایت و واتساپ وزنگ با ما در ارتباط باشد .

( افتخار ما امنیت و رفاه حال شماست)

مطالب مشابه