مقالات / سرمایه گذاری برای خرید ملک در دبی

سرمایه گذاری برای خرید ملک در دبی

دبی بیشترین جمعیت را در میان هفت شیخ ‌نشین کشور امارات متحده عربی دارد. آن طور که برخی فعالان بازار املاک دبی می‌گویند، قیمت املاک مسکونی در این شهر نسبت به سال‌های اخیر افزایش یافته ،ولی همچنان علاقه مندان به سرمایه‌گذاری خارجی برای خرید این املاک بسیار زیاد می باشند. درخواست بسیاری از سرمایه‌گذاران خارجی، آگاهی از شرایط و مراحل لازم جهت اخذ ویزای سرمایه گذاری امارات برای اقامت طولانی مدت در این کشور است. این شهر با توجه پیشرفت اقتصادی آن بسیار مورد توجه سرمایه گذاران خارجی قرار گرفته است. یکی از رایج ترین روش های سرمایه گذاری در این شهر، خرید ملک می باشد که عموماً هدف از آن اخذ اقامت امارات و بهره مندی از امکانات آن می باشد.

داماک، ابر سازنده جهان سرمایه گذاری برای خرید ملک در دبی را به شما همراهان گرامی معرفی می کند.

موقعیت مناسب برای خرید ملک

 برای خرید ملک به موقعیت آن توجه زیادی داشته باشید . سرمایه‌گذاری در ملکی نزدیک مکان های دیدنی مانند: ساحل مارینا دبی، می تواند یک انتخاب مناسب برای سرمایه گذاران باشد. مارینا یک مرکز تجاری پررونق در شهر دبی است که با محوطه هایی مانند برج های نفس‌گیر تزئین شده است. سرمایه‌گذاران خارجی می‌توانند با افزایش ارزش بازار سرمایه در املاک و مستغلات امارات متحده عربی، به بازده اجاره بالایی دست یابند.

شرایط ملک سرمایه گذاری شده

ملک سرمایه گذاری شده باید شرایطی را دارا باشد ؛از جمله: مسکونی بودن، به پایان رسیدن ساخت ملک و آماده بودن آن، واقع بودن ملک در مناطق آزاد وغیره تا بتواند اثر اقامتی برای خریداران ایجاد کند.

هزینه اجاره ملک در دبی

برای اجاره ی ملک، معمولا صاحب خانه ها جهت دریافت اجاره 2 تا 4 چک از مستاجر می گیرند و بسته به این که خانه در کجای دبی قرار دارد قرارداد سالانه منعقد می کنند، که با در نظر گرفتن موقعیت ملک هزینه اجاره ها متفاوت است.

هزینه خرید ملک در دبی

در شهر زیبای دبی بسته به بودجه خود می توانید در مناطق مختلف سرمایه گذاری کرده یا ملکی را اجاره کنید یکی ازمناطق لوکس و لاکچری دبی منطقه پالم جمیرا است که یکی از بهترین مناطق برای سرمایه گذاری به حساب می آید. قیمت آپارتمان های فروشی در جمیرا، برای آپارتمان های یک خوابه حدود 14/2 میلیون درهم و برای آپارتمان‌های دوخوابه 58/2 میلیون درهم تخمین زده شده است. یک ویلای سه خوابه در این منطقه به طور متوسط 6/2 میلیون درهم، 4 خوابه 3/9 میلیون درهم و ۵ خوابه 5/16 میلیون درهم می باشد. از مناطق معروف دیگر مارینا است  که طرفداران زیادی دارد قیمت درخواست برای آپارتمان های فروشی در مارینا کم و بیش ثبات دارد و این موضوع نشان دهنده آینده روشن سرمایه گذاری در املاک این شهر است. آپارتمان یک خوابه در این منطقه 5/1 میلیون درهم و واحدهای دوخوابه 9/1 میلیون درهم قیمت گذاری شده است. اگر علاقه دارید که در مرکز شهر خرید داشته باشید به دلیل همجواری با بسیاری از جاذبه های شهر به طور مداوم برای سرمایه‌گذاری در دبی محبوب و در رتبه سوم قرار گرفته است. قیمت واحدهای یک خوابه در این منطقه 45/1 میلیون دلار و ۲ خوابه 75/2میلیون دلار است. ویلاهای گاردینا در منطقه صبحا هارتلند از جمله گران ترین و لوکس ترین خانه های ویلایی دبی به شمار می روند که قیمتی نزدیک به 8 میلیون و 200 هزار درهم دارند. توجه داشته باشید که که گران ترین منطقه دبی برای خرید خانه منطقه الهبتور سیتی است که قیمت هر فوت مربع زیر بنای مسکونی 1720 درهم می باشد.

خدمات رفاهی پس ازساخت ملک

پس از خرید ملک امکاناتی به ملک ارائه می شود.هنگامی که یک آپارتمان جدید در دبی ساخته می شود سازمان آب و برق دبی برای اتصال تجهیزات حدود 1000 درهم و برای ویلاها مبلغ 2000 درهم  از صاحبان این آپارتمان ها دریافت می کند . و همچنین صورت حساب ماهانه برای آب و برق آپارتمان ها ماهانه 1200 درهم و برای ویلاهای بزرگ دبی مبلغی حدود 5000 درهم می باشد . به خصوص برای ماه های می تا آگوست زیرا در این تاریخ از سال دبی در اوج گرمای تابستان قرار دارد.

سخن نهایی

در بزرگترین شرکت ساختمانی جهان مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن ، موفق و سودآوری را داشته باشید. اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید، تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود. تنها هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه