مقالات / سرمایه گذاری در دبی و اخذ اقامت در چهل دقیقه

سرمایه گذاری در دبی و اخذ اقامت در چهل دقیقه

دلایل سرمایه گذاری در دبی

سرمایه گذاری در دبی دلایل متنوعی دارد. از جمله برخورداری از منابع نفت و گاز و نیز رشد روزافزون اقتصاد. رشد دیگر صنایع نیز در دبی رو به افزایش می باشد. دبی یکی از آسان ترین شهرها برای تجارت است.

تاسیس و ثبت شرکت های بین المللی در دبی سریع و آسان است. مهاجران و اتباع خارجی می توانند در بورس دبی سرمایه گذاری کنند. دبی از نظر اقتصادی و مالی ثبات خوبی دارد. راه اندازی کار و ثبت شرکت در دبی منجر به دریافت اقامت دبی می شود.

مزایای سرمایه گذاری در دبی

موقعیت استراژیک دبی:

شهر دبی با توجه به قرار گرفتن در منطقه دریایی خاورمیانه به عنوان پلی برای اتصال شرق به غرب عمل می کند. با توجه به قدرت عظیم کشتیرانی و حمل و جابجایی کالا، نقش کلیدی سرمایه گذاری در دبی مشخص می شود.

زیر ساخت های اساسی:

شهر دبی در امارت، همه امکانات پیشرفته و زیر ساخت ها جهت سرمایه گذاری در امارات را فراهم کرده است. وجود دو فرودگاه بزرگ در شهر دبی، فرودگاه آل مکتوم و فرودگاه جبل علی، موقعیت ویژه ای جهت سرمایه گذاری در امارات ایجاد کرده است.

اقامت خود و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد وام هایی بدون بهره و با شرایط اقساط، خانه ای لوکس، لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل در اختیار مردم قرار دهد.

داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت ویلای لاکچری و لوکس در دبی یاری کند.

تنوع محل کسب و کار جهت سرمایه گذاری در دبی :

وجود بازارهای زیبای سنتی و مدرن در شهر دبی ، سرمایه گذاری در دبی را برای بسیاری از برندهای معتبر خارجی جذاب کرده است. امکان انتخاب محل فعالیت سرمایه گذاری خارجی در دبی بسیار گسترده می باشد. مناطق و شهرک های صنعتی و مناطق آزاد تجاری، جاذبه دیگر سرمایه گذاری دردبی است.

ثبات سیاسی امارات:

امارات متحده عربی، یک نماد ثبات سیاسی در دنیا به شمار می رود. از زمان تشکیل حکومت امارات متحده عربی از سال ۱۹۷۱ و تصویب قانون اساسی، هیچ اختلال و بی نظمی سیاسی و یا درگیری قومی و قبیله ای در این کشور اتفاق نیفتاده و حاکم و پادشاه همه شیخ نشینان اماراتی از دولت مرکزی تبعیت نموده اند. وجود ثبات سیاسی باعث رونق اقتصادی و پیشرفت روز افزون اقتصاد و رشد سرمایه گذاری در امارات شده است.

ثبات اجتماعی:

با وجود اقوام بسیاری از کشورها در شهر دبی، وقوع جرم و جنایت در دبی در سطح پیشرفته ترین شهرهای دنیا و بسیار پایین می باشد.

در سال ۲۰۱۵، دبی چهارمین شهر امن دنیا معرفی گردید. وقوع جرایم خشن در دبی خیلی کم و به ندرت اتفاق می افتد و رسیدگی به شکایت توریست ها و شهروندان با دادسرای سیار و فوری انجام می گردد.

وام مسکن شرکت داماک گروپ damac group

DAMAC به عنوان یک رهبر بازار، برند و اهرم تجاری را برای ایجاد مشارکت مطلوب با موسسات برتر مالی دارد. این به ما امکان دسترسی به شرایط وام استثنایی، تخفیف های سخاوتمندانه و راه حل های انعطاف پذیر تأمین اعتبار را می دهد – که ما سپس به شما منتقل می کنیم ما همچنین مستقل هستیم، به این معنی که می توانیم توصیه های بی طرفانه ارائه دهیم و بهترین تأمین کننده وام را برای نیازهای شما پیشنهاد کنیم.

( افتخار ما امنیت و رفاه حال شماست )

مطالب مشابه