مقالات / سرمایه گذاری در دبی و اخذ اقامت در چهل دقیقه

سرمایه گذاری در دبی و اخذ اقامت در چهل دقیقه

دلایل سرمایه گذاری در دبی

سرمایه گذاری در دبی دلایل متنوعی دارد. از جمله برخورداری از منابع نفت و گاز و نیز رشد روزافزون اقتصاد. رشد دیگر صنایع نیز در دبی رو به افزایش می باشد. دبی یکی از آسان ترین شهرها برای تجارت است.

تاسیس و ثبت شرکت های بین المللی در دبی سریع و آسان است. مهاجران و اتباع خارجی می توانند در بورس دبی سرمایه گذاری کنند. دبی از نظر اقتصادی و مالی ثبات خوبی دارد. راه اندازی کار و ثبت شرکت در دبی منجر به دریافت اقامت دبی می شود.

مزایای سرمایه گذاری در دبی

موقعیت استراژیک دبی:

شهر دبی با توجه به قرار گرفتن در منطقه دریایی خاورمیانه به عنوان پلی برای اتصال شرق به غرب عمل می کند. با توجه به قدرت عظیم کشتیرانی و حمل و جابجایی کالا، نقش کلیدی سرمایه گذاری در دبی مشخص می شود.

زیر ساخت های اساسی:

شهر دبی در امارت، همه امکانات پیشرفته و زیر ساخت ها جهت سرمایه گذاری در امارات را فراهم کرده است. وجود دو فرودگاه بزرگ در شهر دبی، فرودگاه آل مکتوم و فرودگاه جبل علی، موقعیت ویژه ای جهت سرمایه گذاری در امارات ایجاد کرده است.

اقامت خود و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد وام هایی بدون بهره و با شرایط اقساط، خانه ای لوکس، لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل در اختیار مردم قرار دهد.

داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت ویلای لاکچری و لوکس در دبی یاری کند.

تنوع محل کسب و کار جهت سرمایه گذاری در دبی:

وجود بازارهای زیبای سنتی و مدرن در شهر دبی، سرمایه گذاری در دبی را برای بسیاری از برندهای معتبر خارجی جذاب کرده است. امکان انتخاب محل فعالیت سرمایه گذاری خارجی در دبی بسیار گسترده می باشد. مناطق و شهرک های صنعتی و مناطق آزاد تجاری، جاذبه دیگر سرمایه گذاری دردبی است.

ثبات سیاسی امارات:

امارات متحده عربی، یک نماد ثبات سیاسی در دنیا به شمار می رود. از زمان تشکیل حکومت امارات متحده عربی از سال ۱۹۷۱ و تصویب قانون اساسی، هیچ اختلال و بی نظمی سیاسی و یا درگیری قومی و قبیله ای در این کشور اتفاق نیفتاده و حاکم و پادشاه همه شیخ نشینان اماراتی از دولت مرکزی تبعیت نموده اند. وجود ثبات سیاسی باعث رونق اقتصادی و پیشرفت روز افزون اقتصاد و رشد سرمایه گذاری در امارات شده است.

ثبات اجتماعی:

با وجود اقوام بسیاری از کشورها در شهر دبی، وقوع جرم و جنایت در دبی در سطح پیشرفته ترین شهرهای دنیا و بسیار پایین می باشد.

در سال ۲۰۱۵، دبی چهارمین شهر امن دنیا معرفی گردید. وقوع جرایم در دبی خیلی کم و به ندرت اتفاق می افتد و رسیدگی به شکایت توریست ها و شهروندان با دادسرای سیار و فوری انجام می گردد.

وام مسکن شرکت داماک گروپ damac group

DAMAC به عنوان یک رهبر بازار، برند و اهرم تجاری را برای ایجاد مشارکت مطلوب با موسسات برتر مالی دارد. این به ما امکان دسترسی به شرایط وام استثنایی، تخفیف های سخاوتمندانه و راه حل های انعطاف پذیر تأمین اعتبار را می دهد – که ما سپس به شما منتقل می کنیم ما همچنین مستقل هستیم، به این معنی که می توانیم توصیه های بی طرفانه ارائه دهیم و بهترین تأمین کننده وام را برای نیازهای شما پیشنهاد کنیم.

( افتخار ما امنیت و رفاه حال شماست )

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";