مقالات / سرمایه گذاری در داماک

سرمایه گذاری در داماک

امروزه فقط کار کردن و کسب درآمد پاسخگوی نیازهای زندگی ما نیست بلکه برای به دست آوردن ثروت بیشتر، سرمایه گذاری مطمئنی لازم است که با توجه به روند رو به رشد تورم و همزمان با آن کاهش ارزش پول،دچار مشکل نشویم. سرمایه گذاری مطمئن در دبی حتی اگر به افزایش دارایی منجر نشود دستکم می‌تواند جلوی کاهش ارزش سرمایه را نیز بگیرد. هرچند بازارهای مختلفی مثل بورس، برای سرمایه گذاری مطمئن دردبی وجود دارد، اما سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات دبی سود بیشتری به همراه دارد.

سرمایه گذاری مطمئن در دبی به چه معنا است؟

برای اینکه بتوانیم بهترین حوزه برای سرمایه گذاری مطمئن در دبی را انتخاب کنیم ،اول باید بدانیم سرمایه گذاری مطمئن دردبی دقیقا چه معنایی دارد. تعریف کلی و ساده سرمایه گذاری مطمئن این است که خرید کالا یا دارایی ،با افزایش قیمت آن در آینده همراه شود.

در واقع سرمایه گذاری مطمئن دردبی  به این شکل است که شما با توجه به عوامل مختلف، کالایی را که در حال حاضر موردنیاز شما نیست اما فکر می‌کنید در آینده پرطرفدارمی شود، انتخاب و خریداری می‌کنید. با گذشت زمان قیمت کالای شما افزایش یافته و شما سود کسب می‌کنید.

مزایای سرمایه گذاری مطمئن دردبی در املاک چیست؟

برای سرمایه گذاری مطمئن در بازار املاک باید 3 فاکتور مهم را مورد بررسی قرار دهید.

  • بازدهی انتظاری در دبی 
  • ریسک در دبی 
  • نقدشوندگی در دبی 

سپس با توجه به سبک زندگی و اقتصاد کشور امارات بهترین گزینه را انتخاب کنید. حال این پرسش مطرح می شود که مزایای سرمایه گذاری در املاک دبیف نسبت به سایر حوزه ها چیست؟

چرا باید سرمایه گذاری مطمئندر بازار مسکن را به عنوان یک گزینه در نظر بگیریم؟

  • دردسر کمتر در تامین سرمایه
  • بازگشت درآمد جذاب و پایدار
  • افزایش ثبات در دارایی
  • اطمینان از رشد سرمایه
  • امنیت روانی صاحب خانه بودن
  • کنترل صد درصد روی سرمایه
  • ریسک کمتر سرمایه گذاری مطمئن دردبی در بازار مسکن

مسکن یکی از اصلی‌ترین نیازهای هر فرد در طول زندگی است. در هرم سلسله مراتب نیازهای «مازلو» که یکی از نظریه‌های مهم درمورد نیازهای اساسی انسان و برانگیختگی او برای رفع این نیازها است، مسکن جزو نیازهای زیستی عنوان شده که در اوج سلسله مراتب قرار دارند وعمده فعالیت‌های هر فرد حول محور برآوردن این نیازها خواهد بود. به دلیل همین نقش حیاتی مسکن و تلاش افراد برای تامین آن، دولت‌ها نیز برای رفاه شهروندان ،خود را مکلف به فراهم آوردن مسکن می‌دانند و تلاش می‌کنند دستیابی به مسکن را برای همه طبقات اجتماعی تسهیل کنند. به دلیل گرانی قیمت خانه و در راستای تأمین این نیاز، معمولا دولت، وام‌ها و تسهیلاتی به افراد می‌دهد، روند خرید خانه آنها را تسهیل کند. این میزان تاثیرگذاری وام‌ها معمولا با شاخصی تحت عنوان Loan to Value یا LTV سنجیده می شود که عبارت است از: نسبت میزان وام مسکن به ارزش ملک که هرچه این رقم بالاتر باشد، اثرپذیری وام مسکن برای خریدار بالاتر است. اقتصاددانان بر این باور هستند که یک وام مسکن موثر باید شاخص LTV حدود ۷۰ تا ۸۰ درصد باشد تا وام اعطایی اثربخشی کافی را برای تامین مسکن داشته باشد.

در راستای این امر شرکت داماک damac ،جامع ترین و کامل ترین سایت املاک دبی در جهان، به منظور رفاه حال مشتریان جهت خرید اپارتمان های خود وام بدون بهره می دهد.

اگرقصد دارید در دبی ملک بخرید، با شرکت damac  می توانید با خیال راحت سرمایه گذاری مطمئنی داشته باشید و درآمد کسب کنید.در مقالات بعدی، جزئیات و نکات جالبی، دراین رابطه ارائه می گردد. حال در صورتی که تصمیم به سرمایه گذاری مطمئن دردبی از طریق خرید ملک را دارید، با کارشناسان داماک گروپ در تماس باشید. تیم های متخصصین ما در هر ساعت از شبانه روز از مشتریان پشتیبانی می کنند. همچنین می توانید به لینک مورد نظر رفته تا اطلاعات کامل کسب نمایید.

مطالب مشابه:

خرید آپارتمان در دبی

خرید قسطی با داماک

مطالب مشابه