مقالات / سرمایه گذاری با خرید ملک

سرمایه گذاری با خرید ملک

آیا می دانید  با سرمایه گذاری با خرید ملک در دبی می توانید درآمد دلاری کسب کنید ؟ 

مزایای سرمایه گذاری با خرید ملک در دبی را می دانید ؟ 

متراژ این آپارتمان‌ها به‌طور میانگین حدود ۷۰ تا ۱۵۰متر است و حداقل قیمت درنظر گرفته برای آنها مبلغی در حدود ۷۰۰ میلیون تومان است.

به گفته برخی کار‌شناسان و فعالان بازار ملک، صدور اقامت دائم و سود سرمایه‌گذاری باعث ترغیب ایرانیان به خرید ملک در دبی شده است اما به گفته برخی حقوقدانان موضوع صدور پروانه اقامت برای اتباع بیگانه به شرط خرید املاک و مستغلات صحت نداشته و در حال حاضر به علت افزایش حباب گونه قیمت‌های ملک در دبی خرید ملک در این کشور سود آنچنانی برای سرمایه‌گذار ندارد.

فروش خانه‌های ویلایی یا زمین‌دار تنها به شرط داشتن شریک خارجی و تبعه اصلی آن کشور‌ها ممکن است.

بر اساس قانون امارات متحده عربی به هیچ فرد خارجی اقامت دائم یا پاسپورت اماراتی تحت هیچ عنوانی داده نمی‌شود و افراد خارجی فقط می‌توانند ویزای اقامت حداکثر شش ماه تا سه سال دریافت کنند که البته با شروطی قابل تمدید خواهد بود. به طور مثال برای سرمایه گذارانی که صاحب ملکی در امارات به ارزش بالا‌تر از یک میلیون درهم باشد، ویزای اقامت شش ماهه قابل تمدید صادر می‌شود.

در این کشور، معمولا جذب سرمایه خارجی با هدف رواج ساخت‌وسازو ملک در نقاط کمتر توسعه یافته انجام می‌شود و نقاط پر رونق و عرصه (زمین) قابل انتقال به اتباع خارجی نیست.

سرمایه گذاری در امارات از طریق خرید ملک:

سرمایه گذاری در امارات از طریق خرید ملک امکان پذیر می باشد، سرمایه گذار تحت این برنامه، برای به دست آوردن ویزای اقامت، سرمایه گذاری در املاک و مستغلات میکند. باید یک ملک با ارزش ۱ میلیون درهم یا بیشتر خریداری شود و همچنین باید ثابت کرد که درآمد آن ۱۰،۰۰۰ درهم در هر ماه است. ویزای اقامت برای ۳ سال اعطا خواهد شد، با این حال سرمایه گذار مجاز به کار در امارات نیست.

حداقل مبلغ مورد نیاز برای ویزای املاک ۱ میلیون درهم است.

متقاضی ویزای اقامت در صورتیکه اموال به نام متقاضی خریداری شده باشد و مدارک درآمد ماهانه حداقل ۱۰،۰۰۰ درهمی را فراهم کند قادر به دریافت ویزا خواهد بود.

ویزا تحت این شرایط برای ۲ سال معتبر خواهد بود:

برنامه سرمایه گذاری در امارات متحده عربی به متقاضی اجازه می دهد که یک وکیل برای اعضای خانواده اش درخواست ویزای اقامت کند. هر فرد فقط برای خانواده ی خود می تواند حمایت مالی اعمال بکند که کسانی از این ویزا بهره مند می شوند که حداقل ۴۰۰۰ درهم در هر ماه درآمد داشته باشد. سرمایه گذار همچنین نیاز به ارائه یک قرارداد اجاره برای جایی که خانواده اش در امارات متحده عربی باقی خواهد ماند، دارد.

هنگامی که متقاضی و وابستگان او ویزای سرمایه گذاری امارات متحده عربی را کسب کردند، آنها را با وضعیت اقامت رسمی امارات متحده عربی به رسمیت می شناسند، به این معنی که آنها همچنین باید یک گواهینامه رانندگی امارات متحده عربی را قبل از اینکه بتوانند در امارات رانندگی کنند، دریافت کنند. این ممکن است بر هر قرارداد بیمه ای که ممکن است متقاضی در کشور اقامت خود داشته باشد، تاثیر بگذارد.

سرمایه گذاری و مزایای آن در دبی از طریق املاک:

سرمایه گذاری در امارت از طریق ملک دارای مزایای بسیار متعددی می باشد، دبی یک مجتمع تجاری دریایی سرمایه گذاری محسوب می شود و یک مرکز فروش عمده در امارات متحده عربی (خاور میانه) است. دبی سرمایه گذاران بزرگ و ثروتمند را در طول سال ها برای کسب و کار و املاک و مستغلات جذب کرده است. مشتریان سرمایه گذار برای کسب ویزای اقامت از طریق راه اندازی کسب و کار و یا خرید املاک و مستغلات در دبی یا دیگر شهرهای امارات اقدام کرده اند.

داماک گروپ damac بهترین سایت املاک در دبی بهترین راهنمای شما برای سرمایه گذاری در زمینه ی املاک میباشد. با مراجعه به سایت داماک گروپ اطلاعات بیشتری را کسب کنید.

بنابراین شما سرمایه گذاران می توانید برای بررسی پرونده های  خود در زمینه ی سرمایه گذاری در امارات با مشاورین مجرب داماک گروپ damac تماس حاصل کرده و اطلاعات مفیدی در زمینه سرمایه گذاری از طریق املاک در امارات را بدست آورید.

مطالب مشابه