مقالات / معرفی چند مورد از لاکچری ترین های دبی

معرفی چند مورد از لاکچری ترین های دبی

اگر به دبی شهر طلایی می گویند حتما دلیل دارد، دبی در کشور امارات متحده عربی واقع شده است و شهرت و محبوبیت این شهر به علت مراکز خرید لاکچری و معماری فوق العاده مدرن و چشم انداز بسیار باشکوهی که به بلندی 830 متر بالای سر همه آسمان خراش ها قرار گرفته است می باشد. اساسا دبی پرطرفدار ترین شهر امارات در ایالات متحده عربی است. از مهمترین ویژگی ها و لاکچری ترین های دبی تحصیلات به صورت رایگان است.

امارات متحده عربی هزینه تحصیل دانش آموزانش را درتمامی مقاطع همچنین مقاطع دانشگاه های دنیا پرداخت می کند. تحصیلات برای کلیه شهروندان به صورت رایگان است. حتی سطح بسیاری از امکانات برای کارگرها محیا است تا هر وقتی که بخواهند شغلشان رانيز تغییر دهند.

درآمد متوسط مردم در دبی

از مواردی که ثروتمند بودن یک کشور را می توان تشخیص داد درآمد و رفاه بالای مردم آن کشور است. از دیگر لاکچری ترین های دبی می توان به درآمد متوسطه در هر خانواده اشاره کرد.

هواپیماهای لاکچری در دبی

از لاکچری ترین های دبی سوئیت های بسیار شیک و مدرن با امکانات بالا در خطوط هواپیمایی آن است که دارای فول امکانات و دارای یک خدمه مخصوص است که صندلی های آن به صورت چرمی می باشد و همزمان به تخت تبدیل می شوند و در این اتاق یک درب کشویی برای حفظ حریم خصوصی و یک حمام لوازم آرایشی قرار دارد.

ربات‌های سوار کار شتر در دبی

درست خواندید از سوار کاران رباتی بجای انسان در مسابفات شتر سواری استفاده می شود یکی از بهترین و مهیج ترین و پر طرفدارترین مسابقات در دبی است.

خود پردازهای طلا از جذاب ترین و لاکچری ترین های دبی

خود پردازهای طلا در دو مکان از دبی واقع شده است. این ماشین های طلا به صورت خالص طلا تحویل می گیرند و هدف از این دستگاه سرمایه گذاری در طلا در بین عموم مردم است.

بزرگترین آکواریوم ماهی

بزرگترین آکواریوم با پنل اکریلیک در بزرگترین مرکز خرید دنیا  یعنی دبی مال قرار دارد. این آکواریوم 10 میلیون لیتر آب در خود نگه می دارد.

ماشین های پلیس لامبورگینی

ماشین های پلیس لامبورگینی و فراری از لاکچری ترین ها دبی هستند پلیس های دبی علاوه بر لامبورگینی و فراری از شورلت و آئودی هم استفاده می کنند.

هتل برج العرب از لاکچری ترین های دبی

برج العرب تنها هتل 7 ستاره بر روی کره زمین است که حتی قدم زدن در اطراف برج نیازبه اجازه و رزرو دارد. این برج در جزیره مصنوعی دبی ساخته شده است.

زیباترین ترافیک در دبی

هر روز تقریبا یک ساعت با ترافیک فوق لاکچری ماشین های سوپرمدل روبرو خواهید شد، ترافیک در دبی هم یکی از لاکچری ترین های دبی شناخته می شود. لاکچری ترین ها در دبی تمامی ندارد.

www.damacgroup.org

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";