مقالات / معرفی آپارتمان های آماده تحویل

معرفی آپارتمان های آماده تحویل

شرکت داماک گروپ یکی از سرشناسترین شرکت های ساخت و ساز در دبی است که شما می توانید از طریق این شرکت به آرزوهای خود در خصوص آپارتمان و ملک برسید.

معرفی آپارتمان های آماده تحویل در دبی با داماک damac :

این آپارتمان ها ی مدرن و خوش ساخت در نزدیکی مرکز شهر (500 متر) برای خرید می باشد.

دارای واحدهای مختلف در فاصله کوتاه تا ساحل مدیترانه (300 متر) بهترین موقعیت برای زندگی ساحلی می باشد.

شروع بنای ساخت واحد ها از 60 متر تا 255 متر بوده است.

تمامی واحدها شامل  اتاق خواب  بعلاوه بالکن با منظره زیبا، آشپزخانه فرنیش، حمام و سالنی دلباز که اوج مهندسی یک سازه لوکس را به نمایش گذاشته است. امکانات مشاع این مجموعه مسکونی  استخر به همراه بازی های آبی مناسب برای بزرگسال – کودک ، استخر سر پوشیده، بار، سونا، اتاق ماساژ، زمین تنیس و……. غیره می باشد.

 دسترسی آسان به مراکز خرید، سوپرمارکتها ،مدارس، مراکز درمانی و سایر امکانات رفاهی

سازنده‌ها و مالکان آپارتمان‌ های نوسازی که بدون واسطه و بدون حضور مشاور املاک ، اقدام به عرضه و فروش کرده اند، در برخورد با خریداران از دو اصطلاح «خام» و «پخته» استفاده می‌کنند در ادامه شرکت داماک damac  که یک شرکت ساخت و ساز می باشد در خصوص این دوتا اصطلاح بیشتر توضیح خواهد داد .

آپارتمان ‌های خام واحدهایی هستند که در یک ساختمان آماده تحویل، قرار دارند، اما فاقد نقاشی، گچ‌کاری، کابینت، کمد دیواری، سرامیک، سیستم تهویه و حتی شیرآلات بهداشتی هستند. این آپارتمان‌ها حتی پایان‌کار هم ندارند و سازنده که نقش فروشنده را دارد در قرارداد فروش قید می‌کند بعد از مدتی، پایان‌کار را دریافت و به خریدار اعطا می‌کند. این نوع آپارتمان‌ها بعد از فروش، حداقل نیم‌سال۶ ماه- زمان لازم دارند تا تکمیل شوند.

آپارتمان پخته، واحدی است که از هر نظر تکمیل و قابل استفاده است.

فروش آپارتمان پخته سه حسن برای سازنده دارد. امتیاز اول انجام مراحل تکمیلی با هزینه کم است به این علت که مثلا ساخت کابینت چون در تیراژ بالا انجام می‌شود، دستمزد آن کمتر محاسبه می‌شود. امتیاز دوم، فروش این واحدها به قیمت بالاتر است و امتیاز سوم نمای درونی آنها است که در زمان بازدید خریدار، میزان رضایت را بالا می‌برد. اما از سوی دیگر خرید آپارتمان خام برای خریدار به صرفه‌ است .

لوکس، چیزی که اکثر مردم رویای آن را در سر می پرورانند. اگر شما هم از آن دسته افراد هستید، آماده باشید و کیفتان را پر از پول نقد کنید؛ چون این شهرها، لوکس ترین شهرهای دنیا هستند.

در برخی مواقع فروشنده‌هایی که ترجیح می‌دهند واحدهای خود را به صورت خام به خریدار واگذار کنند‌، مشخص است که به دلیل نیاز مالی قصد چنین کاری را دارند زیرا آنها راضی هستند با قیمت پایین تر واحد خود را به فروش برسانند و از سوی دیگر متقاضیانی که خرید واحدهای خام را به خرید واحدهای پخته ترجیح می‌دهند به طور یقین از قدرت مالی کمی ‌برای خرید برخوردار هستند‌.

پیشنهاد ما این است که از طریق داماک damac برای خریداری آپارتمان های پیش فروش و آماده تحویل جلو بروید و این شرکت یک گام حسابی برای افراد می باشد .

در حال حاضر در بازار خرید و فروش واحدهای مسکونی خام و پخته‌، 99 درصد از خریداران واحدها را به صورت خام پیش خرید می‌کنند‌.

خام به آن دسته از واحدهایی گفته می‌شود که از متریال برای آنها استفاده نشده باشد، یعنی اینکه مالک انتخاب نوع کفپوش، دیوار پوش و همچنین تاسیسات را بر عهده خریدار قرار می‌دهد که این تصمیم از سوی فروشنده برای خریدار با سود و منفعت همراه است.

می توانید به پیش خرید آپارتمان هایی فکر کنید که به موعد تحویل شان بیش از چند ماه باقی نمانده است. یعنی اینکه از پروژه ای پیش خرید انجام دهید که زیر یکسال به تحویل آن مانده است. در این صورت شما ملکی را خریده اید که به زودی- طی چند ماه- آن را تحویل می گیرید و در اصل یک واحد نوساز کلیدنخورده خریده اید و پولی که بابت آن پرداخت می کنید کمتر از قیمت واقعی آن در زمان تحویل است و طی چند مرحله پرداخت کرده اید.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ damac group در ارتباط باشید .

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه