مقالات / معرفی مرکز دلفین بی در دبی

معرفی مرکز دلفین بی در دبی

مرکز تفریحی دلفین بی در دبی یکی از جدید ترین جاذبه های این شهر است. شهر زیبای دبی در سال های اخیر پیشرفت فوق العاده ای داشته است و اکنون ما شاهد افتتاح جاذبه‌های توریستی و گردشگری مختلفی در این شهر هستیم. در واقع مسئولین و مدیران رده بالای دبی تمام تلاش خود را کرده اند تا جاذبه های توریستی و گردشگری جذاب و شگفت انگیزی را در این شهر به وجود بیاورند. اگر علاقه مند هستید و قصد دارید تا از یک شهر خاص و جذاب در منطقه خاورمیانه بازدید کنید، پیشنهاد ما این است که به سراغ شهر مدرن دبی رفته و برای بازدید از این شهر زیبا برنامه ریزی کنید.

داماک، بزرگ ترین و معتبرترین شرکت ساختمانی جهان ،در این مطلب قصد دارد ، شما را با یکی از جذاب ترین و خاص ترین جاذبه های توریستی دبی، یعنی دلفین بی این شهر آشنا کرده و در رابطه با آن توضیحاتی را ارائه دهد.

مشخصات کلی دلفین بی در دبی

اگر بخواهیم در رابطه با دلفین بی شهر دبی توضیحاتی را به شما ارائه دهیم، باید گفت که این جاذبه توریستی نوعی آکواریوم است که می توانید از آن بازدید کنید. دلفین بی شهر دبی در منطقه پالم جمیرا واقع شده است.

بخش های مختلف دلفین بی در دبی

یکی از موضوعات مهم و حائز اهمیتی که باید به آن دقت کنید این است که دلفین بی شهر دبی دارای بخش های مختلف بوده و شما می توانید در هر یک از این بخش ها به فعالیت خاص و جذابی مشغول شوید.

برخورد با دلفین ها

یکی از بخش های اصلی و خاص دلفین بی، قسمت برخورد با دلفین ها است. در این بخش شما می توانید یکی از جذاب ترین و شیرین ترین تجربیات زندگی خود را تجربه کنید، یعنی با دلفین ها در آب کم عمق بازی کرده و لحظات شگفت انگیزی را تجربه کنید. بازی کردن با این دلفین ها انرژی فوق العاده ای به شما می دهد و همین موضوع باعث می شود تا چند روز پس از بازدید از این مجموعه سرزندگی و نشاط داشته باشید. نکته جالب و بسیار مهمی که باید بدانید این است که کودکان و افرادی که شنا بلد نیستند نیز، می توانند در بخش برخورد با دلفین ها، از برنامه آن استفاده کنند، چرا که عمق آب این بخش کم بوده و شما می توانید به راحتی با دلفین ها بازی کنید و نگرانی در رابطه با شنا کردن در این منطقه نداشته باشید.

ماجراجویی با دلفین ها

بخش دیگری که در مجموعه دلفین بی می توانید به سراغ آن رفته و آن را تجربه کنید، قسمت ماجراجویی با دلفین ها است. این برنامه و سناریو برای کودکانی است که بالای ۸ سال سن دارند؛ همچنین افرادی که شنا را به خوبی بلد هستند نیز می توانند از این برنامه استفاده کنند.

این برنامه هیجان انگیز در آبی با عمق ۳ متر انجام می شود و شما می توانید با خوابیدن پشت دلفین ها و گرفتن باله های آن ها شنا با سرعت بالا را تجربه کنید.

شنای سلطنتی

یکی از بخش های لاکچری و اصلی مجموعه دلفین بی، قسمت شنا سلطنتی است. در این بخش شما می توانید با گرفتن پشت دو دلفین شنا کردن با سرعت بالا را تجربه کنید. این بخش یکی از قسمت های جذاب و محبوب دلفین بی شهر دبی است. بر خلاف سایر بخش های دلفین بی، برای تجربه شنای سلطنتی باید بالای ۱۲ سال سن داشته باشید. اگر دوست دارید تا در آب عمق زیاد شنا سلطنتی را تجربه کنید، باید شنا کردن را بلد باشید و بتوانید جریان آب را به خوبی کنترل کنید، در غیر این صورت باید به قسمت کم عمق آب بروید.

غواصی با دلفین ها در دلفین بی

یکی دیگر از بخش های اصلی و هیجان انگیز دلفین بی شهر دبی قسمت غواصی با دلفین ها است. در این بخش شما باید به قسمت عمیق رفته و با استفاده از وسایل غواصی با دلفین ها بازی کنید. نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که تمامی وسایل غواصی توسط خود مجموعه به افراد داده می شود و نمی توان از وسایل غواصی شخصی استفاده کنید.

مطالب مشابه:

پارک های هیجان انگیز دبی

مراکز خرید دبی

پارک آبی وایلد وایدی

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";