مقالات / معرفی ویلاهای داماک

معرفی ویلاهای داماک

داماک گروپ damac group در این مقاله به معرفی ویلاهای داماک می پردازد.

در مطالب گذشته در مورد ویلای لوکس و زیبا ترین ویلاهای دبی صحبت کردیم در ادامه با ما همراه باشید تا ویلاهای داماک را به شما معرفی کنیم. یکی از ویلاهای داماک ویلای جاست کاوالی است که بسیار شیک و مجلل می باشد و واحد های این ویلا سه خوابه و یا این که شش خوابه می باشد. امکاناتی که این ویلای زیبا دارد به شرح زیر می باشد:

استخر شنا- محوطه بازی کودکان- کافه ها- مراکز پرورش اندام- پارکینگ ها و پارک های طبیعی- تجهیزات ورزشی- مدارس و مهد کودک ها.

چیزی که به این ویلا ارزش و اهمیت بیشتری داده است این است که این ویلا در نزدیکی سوراخ هفدهم زمین گلف قرار دارد. همچنین دسترسی به امکاناتی نظیر باشگاه بدنسازی، وسایل سرگرمی و مغازه های لوکس به دلیل نزدیکی به این ویلا وجود دارد.

یکی دیگر از این ویلاها، پلهام دی پارک ویلا است که موقعیت محلی آن شرکت داماک هیلز است. این ویلا که دوبلکس می باشد  دارای دریاچه، زمین گلف، پارک، خدمات شبانه روزی، نگهبانی، کافی شاپ، رستوران و همچنین نزدیک به مرکز خرید می باشد . شروع قیمت آن هم از از 2.470.000 درهم است که به صورت اقساط بدون بهره می باشد.

سایر توضیحات راجع به ویلای پلهام دی پارک: حدود 4 میلیون متر مربع توسعه اصلی- سینمای آسمان نما در فضای باز- تالار سرپوشیده – منطقه چند منظوره فصلی- پارک – حدود 371614 متر مربع مساحت پارک لند خصوصی.

ویلاهای لوکس پارامونت: این ویلاهای لوکس و لاکچری که دوبلکس هستند به صورت فول فرنیش و مجهز به تمامی امکانات می باشند. از امکانات این ویلاها می شود به استخر- سونا- سالن ورزشى- سالن بازى- نگهبانى و خدمات شبانه روزى – فروشگاه- پارک و زمین گلف اشاره کرد. مزیت این ویلا نزدیکی به مركز خريد ، فضاى تفريحى و امكانات كامل شهرك داماك هيلز می باشد. شروع قیمت از 4.400.000 درهم است.

ادامه معرفی ویلاهای داماک

همراهان گرامی به ادامه معرفی ویلاهای داماک می پردازیم .

فندی ویلا:

که واقع در شهرک داماک هیلز می باشد. دارای امکاناتی مثل  اسخر- سونا- سالن ورزشی- سالن بازی- نگهبانی- خدمات شبانه روزی و فروشگاه است. مساحت آن 585 متر است و شروع قیمت آن از 7.000.000 درهم و به صورت اقساط بدون بهره می باشد.

ویلای ترامپ:

که زمان تحویل این ویلای لوکس فروردین سال 1400 هجری خورشیدی می باشد، واقع در شهرک داماک هیلز است. این ویلای دوبلکس که نزدیک به امارات مال می باشد دارای امکانی از قبیل: استخر-سونا- نگهبانی و خدمات شبانه روزی- خدماتی- رستوران- کافی شاپ- خدمات عمومی- نزدیک مرکز خرید- زمین گلف- پارک بازی است. مساحت زمین آن 450 متر و شروع قیمت آن از 3.500.000 درهم می باشد.

ویلای سیلور اسپرینگ:

این ویلا که در شهرک داماک هیلز واقع شده دارای آشپزخانه فرنیش است. همچنین نزدیک به امارات مال است. تنوع متراژ آن از 240 الی 500 متر، مساحت زمین آن 300 – 700 متر و مساحت ساخت 240- 500 است. شروع قیمت این ویلا از از 2.473.000 درهم است.

ترینیتی دی پارک ویلا:

این ویلا هم نیز مانند ویلاهای دیگر، واقع در داماک هیلز و دارای امکانات نظیر: نگهبانی و خدمات شبانه روزی – خدماتی- رستوران- کافی شاپ- خدمات عمومی- نزدیک مرکز خرید- زمین گلف- پارک بازی است .

تنوع متراژ آن از 192 متر الی 209 متر، مساحت زمین از 253 متر الی 254 متر و مساحت ساخت از 192 متر الی 209 متر می باشد. نحوه پرداخت آن به صورت اقساط بدون بهره و شروع آن از 2.271.000 درهم است.

گلف ویو ویلا:

شروع قیمت آن از  1.262.000 درهم است.

مطالب مشابه