مقالات / تفریحات جالب و هیجان انگیز در دبی

تفریحات جالب و هیجان انگیز در دبی

دبی شهری پر زرق و برق می باشد، که با سازه های شگفت انگیزش گردشگران را شیفته خود کرده است. داماک بهترین سایت املاک دبی ، تفریحات جالب این شهر پر زرق و برق را به شما معرفی می کند:

1.فلای بورد (Fly Board)

فلای بورد، وسیله ای است که به جت اسکی متصل شده و با پمپاژ و فشار آب ،شما را در هوا معلق نگه داشته و به شما امکان مانور دادن بر روی آب را می دهد. برای شروع این کار، ابتدا کلاه ایمنی و جلیقه نجات را می پوشید و در ادامه جت اسکی به پای شما متصل می شود و شما به حالت درازکش حرکت خود را آغاز می کنید. سپس، قایق سرعت خود را زیاد کرده و همین موجب ایستادن شما بر روی آب می شود. بندر ماهیگیری جمیرا در دبی ، امکان استفاده از این ورزش آبی مهیج را برای گردشگران فراهم کرده است. فلای بورد به تخصص خاصی احتیاج ندارد، کافی است تنها کمی تمرکز و تعادل داشته باشید.

2.اسکای دایوینگ (Sky Diving)

اسکای دایوینگ ،همان سقوط آزاد با چتر است. در این پرش مهیج و رعب آور، شما از داخل هلیکوپتر و در بالاترین ارتفاع مجاز آسمان ، به بیرون پرتاب می شوید. بهتر است بدانید اسکای دایوینگ ، به دقت و مهارت بالا احتیاج دارد و در ابتدا با همراهی یک مربی باتجربه و در امنیت کامل انجام می شود. منطقه پالم جمیرا در دبی یکی از محبوب ترین مکان ها برای تجربه اسکای دایوینگ است.

3.کایتینگ یا کایت سرفینگ (Kitesurfing)

کایتینگ یا کایت سرفینگ موج سواری بر روی آب است. موج سواری با کایت نیز از تفریحات آبی است که حس و حال خوبی به انسان منتقل می کند. تمامی افراد با یک آموزش ساده و استفاده از یک کایت مناسب می توانند از این ورزش مهیج لذت ببرند. اما توجه داشته باشید که به دلیل خطراتی که موج ها به وجود می آورند، هر مکانی برای موج سواری بر روی کایت مناسب نمی باشد. ساحل ام سقیم دبی با دریای آرام خود، یکی از بهترین و امن ترین مکان ها، برای موج سواری با کایت است. بهتر است بدانید که کایت سواری یک ورزش آبی، برای افراد حرفه ای محسوب می شود.

4.پاراموتورینگ (Paramotoring)

پاراموتورینگ وسیله ای است که با آن می توانید تا ارتفاع 610 کیلومتری از سطح زمین پرواز کرده ، از منظره زیر پای خود لذت ببرید. از آنجایی که این وسیله احتیاج به یک خلبان ماهر دارد، شما نمی توانید به تنهایی آن را کنترل کنید ؛ البته پس از اوج گرفتن و قرارگیری در مسیر، خودتان می توانید فرمان هدایت را به دست گرفته و به سوی جهت های مجاز حرکت کنید. توجه داشته باشید،برای استفاده از این وسیله، به دلیل سر و صدای زیادی که به هنگام اوج گیری در ارتفاعات ایجاد می کند؛ حتما از گوش گیر های مخصوص استفاده نمایید.

5.بانجی جامپینگ (Bungee Jamping)

پرش از ارتفاع، یکی از محبوب ترین تفریحات در بین گردشگران است. بانجی جامپینگ دبی با ارتفاع 50 متر، جزو مهیج ترین بانجی جامپینگ های جهان محسوب می شود. در این تفریح هیجان انگیز به یک نقطه بلند رفته و پاهایتان با طناب بسته می شود و سپس با پرتاب شدن به پایین، اوج ترس و آدرنالین را تجربه خواهید کرد. این بانجی جامپینگ در خیابان شیخ زاید دبی واقع شده است.

شرکت داماک بزرگترین و معتبر ترین شرکت ساختمانی جهان است. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.

مطالب مرتبط:

جاذبه های گردشگری دبی

جاذبه های زیست محیطی دبی

تفریحات مناسب کودکان در دبی

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه