مقالات / وام مسکن بدون بهره دبی – امارات با داماک

وام مسکن بدون بهره دبی – امارات با داماک

امارات شرایطی را برای پذیرفتن مهاجر یا صدور پاسپورت در نظر گرفته است که باعث شده است مهاجرین امید بیشتری برای سرمایه گذاری و خرید ملک داشته باشند.

شرکت داماک که بزرگترین شرکت ساختمانی در جهان میباشد شرایطی فراهم آورده که شما میتوانید با توجه به بودجه و حتی از لحاظ موقعیت بهترین سرمایه گذاری را داشته باشید.

شرایط اقساط بدون بهره یکی از شرایط فوق العاده ای است که شرکت داماک در نظر گرفته است. شرکت داماک با ارائه این شرایط خواهان کمک به سرمایه گذاری مناسب در دبی برای شما است.

مزایای دیگر خرید ملک از داماک

  • پشتیبانی تیم ما از شما
  • خدمات رایگان
  • معرفی بهترین مکان مناسب هر متقاضی
  • معرفی و ارائه وام مناسب
  • امکان خرید قسطی
  • تضمین پایین ترین قیمت

اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید؛ که به سفر علاقه داشته و سالانه اوقات فراغت خود را صرف مسافرت های داخلی و خارجی می کنید، پس در جریان هستید که درکنار مقدماتی که برای سفر خود محیا می کنید، باید به فکر اقامت و حل اسکان خود در مقصدی که برای سفر انتخاب کرده اید، باشید.

طبیعتا در سفر به دبی علاوه بر هزینه هایی مانند: حمل و نقل، رفت وبرگشت، خرید بلیط  و ورودی مکان های دیدنی وهمچنین هزینه خرید، سوغاتی و غیره باید هر بار هزینه ای اضافی را صرف اقامت درهتل های دبی  کنید. باید بدانید داماک بهترین و لوکس ترین هتل‌های دبی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

وام مسکن دبی

کسانی که قصد خرید ملک در امارات را دارند، باید بدانند وام مسکن تقریبا حدود 75 الی 80 درصد از قیمت آن را تقبل می کند و مابقی که باید توسط تقاضا کننده پرداخت شود.

اگر همسرتان شاغل است، همه پس اندازتان را به یک حساب منتقل کنید، سپس این حساب را به درخواست وام‌ تان ملحق کنید تا از این طریق نشان دهید پس انداز کافی برای کاهش ریسک بانک در حساب ‌تان دارید.

لازم است این را هم بدانید که پروسه دریافت وام مسکن دبی از زمانی که شما درخواست می دهید تا وقتی که مدارک خود را تحویل دهید، حداقل هفت روز کاری طول می کشد.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه