مقالات / ویلای قسطی در دبی

ویلای قسطی در دبی

خرید قسطی ویلا در دبی ، اقتصاد و موقعیت مالی بسیاری از افراد را ارتقاء داده و نیز سبب رشد آنها در زمینه های مختلف از جمله فرهنگی، اجتماعی، خانوادگی و فردی شده است. دبی با داشتن آب و هوای مناسب و مناظر زیبا مسافران زیادی را به خود جذب می کند.

 نکات قابل توجه برای خرید ویلای قسطی در دبی:

1- تعداد اقساط

2-سند دار بودن ویلا

3-زمان تحویل

4-تعهدات شرکت سازنده

5-نرخ بهره

برای خرید ویلای قسطی در دبی متراژ واقعی زمین را با سند مطابقت دهید. ممکن است که ویلا چند سال ساخت و یا نوساز باشد و موارد ضروری مثل آب، برق و گاز تکمیل نشده باشد. مهم ترین مسئله در خرید اقساطی ویلا در دبی، اطمینان ازمستحکم بودن این ویلاهاست.

هنگام عقد قرارداد جهت خرید ویلای قسطی در دبی، بسیاری از شرکت ها قول و قرار های بسیاری می دهند که ممکن است قادر به انجام آنها نباشند پس لازم است تمامی موارد حتما در قرارداد قید شوند.

هنگامی که ویلای خود را انتخاب کردید، اسناد و مدارکی که صحت مشخصات ویلای شما را ثابت می کند مجوز ساخت و پایان کاراست که نسبت به اصل بودن آن ها نهایت دقت را باید به خرج داد. دیگر فاکتورها مثل موقعیت مکانی، متراژ و برآیند نهایی قیمت ویلا در دبی از جمله موارد مهم در تصمیم گیری نهایی هستند.

محدودیت های جدید در امارات

بر اساس تصویب یک قانون جدید، امارات متحده عربی ورود اتباع 13 کشور را به خاکش ممنوع کرد . این کشور ها که عمدتا اسلامی هستند عبارتند از: ایران، افغانستان، لیبی، یمن، الجزیره، کنیا ، عراق، پاکستان، ترکیه، سومالی، تونس، سوریه و لبنان.

بر اساس قوانین و ضوابط تصویب شده جدید که محدودیت های سختی را برای کشور های تعیین شده مشخص کرده است، مهم است بدانید مهاجران فقط درصورتی می توانند ویزای امارات را دریافت کنند که ویزای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک داشته باشند.

برای اطلاعات بیشتربه سایت www.damacgroup.org مراجعه كنيد.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه