مقالات / نکات مهمی در مورد کشور امارات

نکات مهمی در مورد کشور امارات

در این مقاله متخصصان و کارشناسان داماک گروپ damac group به نکات مهمی در مورد کشور امارات می پردازند، امیدواریم این مطالب مفید واقع شوند.

اصلاً امارات چیست؟

امارات نیز مانند ترکیه به دلیل نزدیکی جغرافیایی و تا حدودی فرهنگی، مقصد مسافرتی خیلی از ایرانیان است. امارات یکی از کشورهایی است که شاید تا یک قرن اخیر، همه فکر می‌کردند در بهترین حالت ساکنینش از آنجا به جایی بهتر، خوش آب و هوا تر و توسعه یافته ‌تر مهاجرت خواهند کرد. اما حالا می‌توانید خودتان با چشم خودتان تغییر این بیابان سوزان را از قرن پیش تابه‌حال مشاهده کنید. تغییری که پیش‌بینی‌ها را وارونه کرده است و مردم را از کشورهای بسیار پیشرفته به این بیابانِ بتنی کشانده است.

این کشور واقع در جنوب غربی آسیا و شرق شبه جزیره عربستان است. امارات از جنوب با قطر و عربستان سعودی که در خاورمیانه قرار دارند همسایه است. از شمال هم به خلیج فارس منتهی می‌شود.

اطلاعات کلی و دانستنی‌ راجع‌ به امارات

 پیشنهاد می کنیم با داماک damac بیشتر ببینید:

مساحت کشور امارات ۶۰۰/۸۳ کیلومتر مربع است. این کشور جاذبه‌های گردشگری فراوانی دارد. البته سالانه تعداد زیادی توریست خارجی نیز برای دیدن از شهر های دبی و ابوظبی که پرجمعیت ترین شهرهای امارات هستند هم به این کشور سفر می‌کنند.

شهر های دبی و ابوظبی دو قطب مهم گردشگری در کشور امارات هستند :

مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری شهر ابوظبی :

شهربازی فراری ورد

آسمان خراش‌های بسیار بزرگ

مناظر شهری مدرن

بهترین جاذبه‌های گردشگری شهر دبی :

بزرگترین مرکز خریدهای جهان

مرتفع‌ترین برج‌های دنیا

بزرگترین آب‌نماهای موزیکالی

مرتفع‌ترین رستوران‌ها

بزرگترین قاب عکس دنیا

این شهر لوکس به دلیل جاذبه‌های گردشگری، مناظر مدرن شهری و امکاناتی که به گردشگران و بازدید کنندگان خارجی ارائه می‌دهد شهرت فراوانی به دست آورده است.

 داماک damac پایتخت گران‌ قیمت امارات را بهتر معرفی میکند :

ابوظبی به عنوان بزرگترین شهر امارات پایتخت این کشور نیز هست. به طور کلی هزینه‌ی مسکن و زندگی در پایتخت این کشور بسیار بالاست و ابوظبی گران‌ترین شهر امارات شناخته می‌شود. اتباع خارجی و مهاجرین ایرانی به دلیل بالا بودن هزینه‌ها معمولاً توانایی سکونت در این شهر را ندارند. البته اگر از لحاظ مالی مشکلی ندارید، هیچ‌چیز نمی‌تواند جلوی شما را برای ساکن شدن در پایتخت امارات بگیرد.

ولی اکثر ایرانیان و مهاجرین، برای سکونت در این کشور، شهرهای شارجه و عجمان را انتخاب می‌کنند. شما هم می‌توانید در تصویر زیر نگاهی به این دو شهر بیندازید.

چطور مهاجرت به امارات امکان پذیر است؟

معمولاً برای مهاجرت به امارات به یک کارفرما ی نیازخواهید داشت، چون پیش از هرچیزی برای رفتن به امارات به یک ویزا نیاز پیدا خواهید کرد که برای گرفتن این ویزا نیز یک شهروند اماراتی باید از شما حمایت کند. این شهروند اماراتی می‌تواند کارفرما یا اعضایی از خانواده شما باشد.

بعد از این شخصی که شما تحت حمایتش قرار می‌گیرید می‌بایست یک سری مدارک به مقامات کشور امارات تحویل دهد، مدارکی مانند گواهی پزشک و تأیید صلاحیت شغلی و علمی شما. مهاجرت به دبی از طریق کار بسیار متداول است. البته مدارک علمی و شغلی شما باید از طرف وزارت امور خارجه این کشور تأیید شده باشد.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی damac group در ارتباط باشید .

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه