مقالات / مهاجرت به امارات ازطریق تولد

مهاجرت به امارات ازطریق تولد

کشور امارات راه های مختلفی را در نظر گرفته است، که به کمک آنها می توانید وارد خاک این کشور شوید. یکی از روش های مهاجرت به امارات، از طریق تولد است.

همه کشورهای آسیایی از “اصل خون” حمایت می کنند و کشورامارات نیز از جمله همین کشورهاست، تنها زمانی یک کودک می تواند تابعیت کشورامارات را بدست آورد که پدر او اماراتی باشد. باید به این نکته توجه داشت که شرایط پدر از مهم ترین و در اولویت ترین ها محسوب می شود.

در صورتی که وضعیت پدر نامشخص باشد و مادر او اهل امارات باشد کودک می تواند تابعیت کشورامارات را بگیرد. همچنین کودکان بی سرپرست کشور امارات که شرایط پدر و مادر آنها نامعلوم است، می توانند تابعیت کشور امارات را بگیرند.

اگر کودکی از یک پدر اماراتی در کشور دیگری متولد شود و مادر او تابعیت کشور امارات را نداشته باشد کودک تابعیت کشور امارات را می تواند اخذ کند. اگر تابعیت کشور مادرش پذیرفته نشود دراین صورت مهاجرت به امارات از طریق تولد فرزند برای مادر هم فراهم می شود.

اگر کودکی دارای پدر و مادر خارجی در امارات متولد شود، نمی تواند تابعیت امارات را به دست آورد در نتیجه از طریق تولد فرزند برای مهاجرت شانس اخذ اقامت وجود ندارد.

اگر کودک از پدر و مادر نامشخص درامارات متولد شود تابعیت امارات به او اعطا می شود.

اگر کودک دارای مادر اماراتی و پدری نامعلوم باشد تابعیت امارات به او اعطا می شود.

عوامل مهمی که باعث سلب تابعیت کشور امارات می شود:

1- گرفتن تابعیت کشورهای دیگر

2- استخدام در یکی از ارتش های نظامی کشورهای دیگر در هر گونه شرایطی از جمله اجبار

3- مرتکب شدن جنایت سنگین

4- اقدام به امنیت کشور درهرجایی ازجهان

به این نکته باید توجه کنید که اگر مهاجرت به امارات از طریق تولد برای شما پذیرفته شد و شما موفق به دریافت تابعیت کشور امارات شدید، تابعیت شما به صورت دائمی نخواهد بود.

راه های مهاجرت به امارات

1- مهاجرت از طریق تولد

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت از طریق کار به امارات

مهاجرت از طریق ثبت شرکت در امارات

چندین راه برای مهاجرت و اخذ اقامت از طریق راه‌اندازی تجارت وجود دارد که می‌توان به مواردی چون راه‌اندازی تجارت به‌عنوان تاجر منحصربه‌ فرد، شریک تجاری، شعبه‌های دفاتر شرکت خارجی و ثبت شرکت در کشور موردنظر اشاره کرد.

افرادی که قصد مهاجرت و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت را دارند، نیازی به اخذ ویزای کاری با نوع دیگری را ندارند، تنها نیاز است مجوز اقامت در کشور مورد نظر را برای ثبت شرکت داشته باشند. این مجوز اقامت در ابتدا به‌ صورت موقت است و پس از گذشت چند سال، با توجه به موفقیت در تجارت، کسب‌وکار و همچنین شرکت ثبت‌شده، فرد خواهد توانست ویزای بلندمدت و دائم را اخذ نماید.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه