مقالات / مهاجرت به دبی در بین ایرانیان

مهاجرت به دبی در بین ایرانیان

مهاجرت ایرانیان به دبی چند سالی است که رواج یافته است و به دلیل شرایط آب و هوای خوب، مسافت نزدیک و امکان استفاده از موقعیت های عالی سبب شده است که مردم با هدف های مختلف مانند اقامت و یا سرمایه گذاری به دبی سفر کنند.

اخذ اقامت قبلا آسان تر بود و راه های زیادی وجود داشت ولی طبق قوانین جدید، شرایط دریافت اقامت بسیار سخت تر شده است و ویزای امارات به هرکسی داده نمی شود.
فقط کسانی می توانند ویزای امارات را دریافت کنند که ویزای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک را داشته باشند.

خرید ملک در دبی با شرایط پرداخت استثنایی

حضور خریداران ملک در دبی، فقط  به خاطر استفاده از چشم انداز زیبای مناطق سرسبز دبی نیست، بلکه به وضوح می توان تصمیم های اقتصادی آنها را دید.

دولت دبی از سال های قبل، برنامه اعطای اقامت دبی را برای خریداران ملک و املاک در دبی ارائه داد که بر اساس آن، اقامت دبی از طریق خرید املاک در دبی، به خریداران اعطا می شود.

بر اساس قانون تصویب شده، در متن قانون اساسی دبی برای موضوع سرمایه گذاری و اعطای اقامت دبی به شهروندان، هر شخص که ملکی خریداری نماید، می تواند اقامت دبی را اخذ نماید و قیمت ملک توسط کارشناس رسمی قیمت گذاری می شود. این املاک عبارتند از: املاک غیرمنقول، واحدهای تجاری، مسکونی، و زمین آپارتمان

افرادی که سرمایه گذاری یا کارآفرینی را در دبی انجام داده اند به دنبال مکانی برای مسکن خود هستند و دیگر قصد پرداخت اجاره خانه در دبی را ندارند.

طبق قانونی که در دبی تصویب شده، افراد فقط از راه سرمایه گذاری از طریق خرید ملک می توانند ویزای اقامت دبی را کسب کنند.

مشکلات خرید املاک در دبی

بعضی افراد هستند که فقط با وعده های دروغ قصد دارند ملک خود را به فروش برسانند. زیرا نداشتن اطلاعات کافی موجب ضرر شما می شود و تا می توانید قیمت ملک مورد نظر را از چند فروشنده بپرسید که دچار مشکل نشوید.

یکی دیگر از مشکلات خرید املاک در دبی، فراهم نکردن مدارک مورد نیاز مانند: پول کافی، ترجمه صحیح مدارک و از دست دادن اصل گواهی عدم سوءپیشینه، ممکن است برای شما مشکلاتی را فراهم کند. اگر قصد خرید خانه دردبی را دارید، پس از تهیه گواهی عدم سوءپیشینه، حتماً چند کپی محضری از گواهی خود تهیه نمائید و از کپی محضری برای انجام امور خود استفاده کنید.

هنگام خرید ملک یا هر اقدامی جهت مهاجرت و اخذ اقامت در دبی یا  کشوری دیگرعجولانه تصمیم نگیرید و بی گدار به آب نزنید! ابتدا به دبی سفر کرده و از نزدیک با شرایط خرید ملک و چالش‌های مربوط به آن روبرو شوید.

 شرکت داماک با داشتن متخصصین و مشاوران با تجربه ی خود، شما را برای رسیدن به آرزوهایتان یاری می کند.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه