مقالات / مهاجرت از طریق ازدواج در دبی – امارات

مهاجرت از طریق ازدواج در دبی – امارات

مهاجرت از طریق ازدواج در دبی

یکی دیگر  از راه های مهاجرت به این شهر ازدواج می باشد که فقط برای خانم هایی که با مردی از کشور امارات متحده عربی ازدواج کنند، امکان پذیر می باشد و برعکس اون برای مرد های خارجی

همچین امکانی وجود ندارد.

 ویزای ازدواج دبی این امکان را به شما می دهد تا در کشور امارات متحده عربی زندگی کنید و کار داشته باشید همچنین باید بدانید این موضوع به شرطی اتفاق میفتد که فرد بعد از تقاضا تا ۳ سال داخل کشور امارات متحده عربی اقامت کند و تابعیت کشور قبلی خودش رو ترک کند و از وزارت کشور هم مدرکی برای ترک تابعیت داشته باشد.

مهاجرت از طریق تولد کودک در دبی

اصل خاک

بنا بر اصل خاک که یکی از اصول اعطای تابعیت است، هر کودکی که در مرزهای رسمی یک کشور متولد می شود می تواند تابعیت آن کشور را بدست آورد. پس از دریافت تابعیت آن کشور، والدین او نیز به دلیل آن که سرپرستان قانونی و رسمی او به حساب می آیند، می توانند اقامت آن کشور را بدست آورند.

این قانون توسط بسیاری از کشور های دنیا لغو شده و تنها کشورهای قاره امریکا و بخشی کوچکی از قاره اقیانوسیه هنوز هم از این قانون تبعیت می کنند. کشور آمریکا آخرین کشوری است که در تلاش است تا تابعیت از این قانون را لغو کند.

اصل خون

دومین اصل مهم در اعطای تابعیت یک کشور اصل خون است و بر اساس این اصل یک کودک تنها در صورتی تابعیت یک کشور را بدست می آورد، که پدر و یا مادر او تابعیت آن کشور را داشته باشند و تابعیت کشور دیگری را برای کودک خود نپذیرفته باشند. این قانون در سراسر اروپا و کشورهای آسیایی و آفریقایی برقرار است و از آن تابعیت می کنند.

اخذ اقامت امارات از طریق تولد”

همانطور که  گفته شد کشور های آسیایی از اصل خون پیروی می کنند و امارات نیز جزوهمین کشور هاست. در حقیقت تنها زمانی یک کودک می تواند تابعیت کشور امارات را بدست آورد که پدر او اماراتی باشد و تابعیت امارات را داشته باشد. توجه داشته باشید که در کشور امارات شرایط پدر در اولویت قرار دارد.

با این وجود در صورتی که وضعیت پدر کودک نامشخص باشد و مادر کودک تابع امارات باشد کودک می تواند تابعیت کشور امارات را بدست آورد. همچنین کودکان بی سرپرست این کشور که شرایط پدر و مادر آن ها مشخص نیست نیز می توانند تابعیت کشور امارات را بدست آورند.

در صورتی که کودکی از یک پدر تابع امارات در کشور ثانویه متولد شود و مادر او تابعیت کشور امارات را نداشته باشد، کودک تابعیت کشور امارات را می تواند در اختیار داشته باشد(اگر تابعیت کشور مادرش را نپذیرد) و در این صورت امکان مهاجرت به امارات از طریق تولد فرزند، برای مادر او فراهم می شود.
آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

داماک damac آفتابی است که ذهن شما را نسبت به آن چه می خواهید روشن نموده و شما یک دید روشن و واقعی برای پیش بینی آینده دارید.

رشد و توسعه جوامع بشری در تمام حوزه ها، اکثر کشورها را بر آن داشته است تا مرزهای خود را با رعایت قوانین و مقررات داخلی کشور به سوی مهاجران خارجی باز کنند. مهاجرت به کشورامارات یکی از متداول ترین روش ها برای زندگی در یک کشور دیگر است. البته در حال حاضر بسیاری از مردم جهان تمایل دارند برای ارتقای سطح زندگی و یا تحصیلات و کسب و کار خود به یکی از کشورهای خارجی سفر کنند. کشورهای زیادی در لیست کشورهای مهاجر پذیر جهان قرار گرفته اند و در همین راستا، آمار قابل توجهی را نیز به خود اختصاص داده اند. در قسمت دیگری از همین مطلب با داماک damac به بررسی فهرست کامل کشورهای مهاجر پذیر و آمار مهاجران خواهیم پرداخت .

مهاجرت از طریق ازدواج به واسطه ی داماک damac”

مهاجرت از طریق ازدواج به فرایندی گفته می‌شود که فرد بتواند با یک تبعه از کشور دیگر ازدواج کرده و از طریق این امر، ویزای مهاجرتی و اقامت بلند مدت دریافت کند. شرایط برای دریافت اقامت بلند مدت و مهاجرت از طریق ازدواج در کشورهای مختلف با یکدیگر متفاوت است. به طور مثال اگر فردی با یک تبعه ازدواج کند، باید یک قوانین مشخص را پشت سر بگذارد.

مهاجرت از طریق تولد”

مهاجرت از طریق تولد به سوئد.

مهاجرت از طریق تولد یک روش مهاجرتی است و به معنای این است که اگر فرزندی در یکی از کشورهای خارجی به دنیا بیاید مشمول حق شهروندی می شود.از طریق داماک damac می توانید حق شهروندی  کشور امارات را بگیرید.

لیست کشور های مناسب برای مهاجرت از طریق تولد”

مهاجرت از طریق تولد به هلند.

مهاجرت از طریق به کانادا.

مهاجرت از طریق تولد استرالیا.

مهاجرت تحصیلی”

برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید.

مطالب مشابه