مقالات / شرایط مهاجرت به دبی

شرایط مهاجرت به دبی

شرکت داماک از بزرگترین شرکت هایی است که اقامت دبی با خرید ملک راممکن کرده است. مزایای خرید ملک در امارات، معایب خرید ملک در امارات، دلیل لغو ویزای اقامت از طریق خرید ملک در دبی، اخذ اقامت دبی با سرمایه گذاری، اجاره آپارتمان در دبی و اخذ اقامت موقت دبی و امارات با اجاره املاک و مستغلات از مباحث مورد بحث دراین مقاله است که به آن‌ها میپردازیم.

فواید خرید ملک در داماک گروپ DAMAC:

اگر بخواهیم در منطقه خاورمیانه از کشوری یاد کنیم که در سال های اخیر به شکوفایی اقتصادی رسیده است کشور جذاب امارات و در راس آن شهر دبی و ابوظبی را می توان نام برد.

اشخاصی که ملک و مستغلات در کشور امارات و به خصوص در شهر دبی خریداری می‌نمایند در واقع نوعی سرمایه گذاری انجام داده اند. وهمچنین به رشد اقتصادی امارات نیز کمک کرده اند.

نکته ای که حائز اهمیت است این است که متقاضی خرید ملک می‌بایست به این نکته توجه داشته باشد که کشور مورد نظر شرایط اقتصادی مناسبی را دارا باشد. در کشور هایی که رشد اقتصادی سیر صعودی دارد می‌تواند برای سرمایه گذاری مورد توجه قرار گیرد. از مهمترین فواید خرید ملک در شهر دبی این است که اقتصاد دبی و کشور امارات در حال پیشرفت است که این امر می‌تواند امتیاز مثبتی جهت سرمایه گذاری در امارات باشد.

دولت دبی، در جهت رونق بخشیدن به فعالیت اقتصادی و تجاری، شرایطی را ایجاد نموده است که تا اتباع کشورهای دیگر بتوانند با خرید ملک در دبی، سرمایه گذاری کنند. دولت دبی برای اشخاصی که مالک حقیقی املاک باشند شرایط اخذ ویزا را برای مالک و همراهان وی، تسهیل نموده است.

دو نوع ویزا برای مالکین در دبی وجود دارد:

1. اقامت 6 ماهه ( ویزای چندبار ورود)

2. اقامت دو ساله ( ویزای دو ساله)

شرایط خرید ملک در داماک گروپ :(اقامت شش ماهه ) 

متقاضی می‌بایست حداقل یک میلیون درهم جهت خرید ملک هزینه نماید. در خصوص املاکی که دارای چندین مالک می‌باشند، میزان سهم هر یک از سهامداران باید حداقل یک میلیون درهم باشد. املاکی مورد خرید و فروش قرار می گیرند که پایان کار گرفته باشند( به عبارت دیگر با شرایط پیش فروش نمی توان در دبی ملک خریداری نمود). ویزای 6 ماهه ای که به خریدار ملک داده می‌شود، هر 6 ماه قابل تمدید است و البته قابلیت تبدیل به اقامت دائم را ندارد. ضمن اینکه با این نوع ویزا، نه خریدار و نه همراهان وی مجوز کار در دبی را ندارند وهزینه تمدید اقامت شش ماهه 1100 درهم می‌باشد.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای خرید ملک دبی از طریق داماک گروپDAMAC  :

سند ملک

گواهینامه خرید و فروش که باید از بنگاه املاک دبی اخذ شود

تصویر پاسپورت

6 قطعه عکس مخصوص ویزای دبی

مهاجرت با خرید ملک به دبی،راحتی و آرامش در عین حال قیمت پایین با داماک گروپDAMAC را تجربه کنید.

اگر رویای مهاجرت در سر دارید و به یک زندگی لوکس فکر میکنید ما داماک DAMAC را به شما پیشنهاد میکنیم.

شرکت داماک DAMAC با قرار دادن شرایط ویژه اقساط بدون بهره این امکان را فراهم کرده تا بتوانید از این طریق ملک مورد نظر خود را خریداری کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر بامشاورین داماک گروپ در ارتباط باشید.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";