مقالات / شرایط مهاجرت به دبی

شرایط مهاجرت به دبی

اقامت دبی با خرید ملک ، تقریبا غیر ممکن شده است و برای مهاجرت به دبی و امارات عربی متحده، باید به فکر راههای جایگزین بود که شرکت داماک از بزرکترین شرکت های است که این اقامت دبی با خرید ملک، زمان ممکن کرده است مزایای خرید ملک در امارات، معایب خرید ملک در امارات، دلیل لغو ویزای اقامت از طریق خرید ملک در دبی، اخذ اقامت دبی با سرمایه گذاری، اجاره آپارتمان در دبی و اخذ اقامت موقت دبی و امارات با اجاره املاک و مستغلات از مباحث مورد بحث درمقاله داماک گروپ می پردازیم .

فواید خرید ملک در داماک گروپ DAMAC:

اگر بخواهیم در منطقه خاورمیانه از کشوری یاد کنیم که در سال های اخیر به شکوفایی اقتصادی رسیده است کشور جذاب امارات و در راس ان شهر دبی و ابوظبی را می توان نام برد.

اشخاصی که ملک و مستغلات در کشور امارات و به خصوص در شهر دبی خریداری می‌نمایند در واقع به نوعی سرمایه گذاری انجام داده اند. به ویژه به رشد اقتصادی امارات نیز کمک می کنند. ( البته این قاعده فقط به کشور امارات و شهر دبی اختصاص ندارد و شامل سرمایه گذاری در تمام نقاط دنیا می‌شود.)

نکته ای که حائز اهمیت است این است که متقاضی خرید ملک  در می‌بایست به این نکته توجه داشته باشد که کشور مورد نظر شرایط اقتصادی مناسبی را دارا باشد. در کشور هایی که رشد اقتصادی سیر صعودی دارد می‌تواند برای سرمایه گذاری مورد توجه قرار گیرد. از مهمترین فواید خرید ملک در شهر دبی این است که اقتصاد دبی و کشور امارات در حال پیشرفت است که این امر می‌تواند امتیاز مثبتی جهت سرمایه گذاری در امارات باشد.

دولت دبی، در جهت رونق بخشیدن به فعالیت اقتصادی و تجاری، شرایطی را ایجاد نموده است که تا اتباع کشورهای دیگر بتوانند با خرید ملک در دبی، سرمایه گذاری کنند. دولت دبی برای اشخاصی که مالک حقیقی املاک باشند شرایط اخذ ویزا را برای مالک و همراهان وی، تسهیل نموده است.

دو نوع ویزا برای مالکین در دبی وجود دارد:

ا. اقامت 6 ماهه (چندبار ورود)

2. اقامت دو ساله

شرایط خرید ملک در داماک گروپ :(اقامت شش ماهه ) DAMAC

متقاضی می‌بایست حداقل یک میلیون درهم جهت خرید ملک هزینه نماید.

در خصوص املاکی که دارای چندین مالک می‌باشند، میزان سهم هر یک از سهامداران باید حداقل یک میلیون درهم باشد.

املاکی مورد خرید و فروش قرار می گیرند که پایان کار گرفته باشند ( به عبارت بهتر با شرایط پیش فروش نمی توان در دبی ملک خریداری نمود)

ویزای 6 ماهه ای که به خریدار ملک داده می‌شود، هر 6 ماه قابل تمدید است و البته قابلیت تبدیل به اقامت دائم را ندارد. ضمن اینکه با این نوع ویزا، نه خریدار و نه همراهان وی مجوز کار در دبی ندارند. هزینه تمدید اقامت شش ماهه 1100 درهم می‌باشد

شرایط خرید ملک در داماک گروپ :(اقامت شش ماهه ( DAMAC

ارزش ملک خریداری شده باید حداقل یک میلیون درهم می‌باشد.

املاکی که دارای چند مالک است، سهم هر سهامدار باید حداقل یک میلیون درهم باشد.

ملک مورد نظر نباید در رهن یا وثیقه باشد

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای خرید ملک دبی از طریق داماک گروپDAMAC  :

سند ملک

گواهینامه خرید و فروش که باید از بنگاه املاک دبی اخذ شود

تصویر پاسپورت

6 قطعه عکس مخصوص ویزای دبی

مهاجرت با خرید ملک به دبی راحتی و آرامش در عین حال قیمت پایین با داماک گروپDAMAC  تجربه کنید

گر رویای مهاجرت در سر دارید و به یک زندگی لوکس فکر میکنید ما داماک DAMACرا به شما پیشنهاد میکنیم

شرکت داماک DAMAC به قرار دادن شرایط ویژه اقساط بدون بهره این امکان را فراهم کرده تا بتوانید از این طریق ملک مورد نظر خود را خریداری کنید

برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ در ارتباط باشید.

مطالب مشابه