مقالات / مهاجرت به دبی و امارات با داماک

مهاجرت به دبی و امارات با داماک

امارات متحده عربی با توجه به ذخایر غنی نفتی و درآمدزایی از طریق صادرات نفت ، مکان مناسبی برای زندگی و کار به‌شمار می رود. امارات از جمله کشورهای حاشیه خلیج فارس می باشد و با توجه به پیشرفت چشمگیری که در سال های اخیر داشته است مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است.

روش های اخذ اقامت امارات و شرایط زندگی در امارات ،از جمله موضوعات مفید برای علاقه‌مندان است که بهتر است قبل از هر گونه اقدام، نسبت به آن ها آگاهی لازم را کسب کنند.

مهاجرت به امارات از طریق خرید ملک

امارات متحده عربی یکی از جذاب ‌ترین کشورهای جهان از نظر کسب و کار و امکانات رفاهی روز دنیا است. از اصلی‌ترین ویژگی های امارات می توان به مالیات آزاد ( تحت قوانین خاص )، استانداردهای بالای زندگی، شرایط عالی برای پیشرفت و توسعه کسب و کار، ثبات شرایط اقتصادی و سیاسی و از همه مهم تر امکان اخذ اقامت امارات با خرید ملک اشاره کرد.

دبی از جمله شهرهای امارات است که متقاضیان دریافت اقامت دبی می توانند با خرید ملک به راحتی به اقامت دبی برسند . نکته مهم و قابل حدس این است که مانند هر کار قانونی دیگری ، خرید ملک در امارات ، برای کسب اقامت ، شرایط خاص خود را دارد که البته آسان تر از چیزی است که فکرش را می کنید.

یکی از مهم ترین شروط اخذ اقامت امارات با خرید ملک ، حداقل ارزش ملک است. بعنوان مثال :در دبی حداقل قیمت ملک مورد نظر برای اخذ اقامت دبی با خرید ملک حدود یک میلیون درهم است.

ویژگی های خاص ویزای اقامت دبی


امروزه هدف اصلی مردم از مهاجرت تجربه شرایط زندگی و رفاه بیشتر در کشورهای دیگر است. شرایط سخت مهاجرت باعث شده که همه به دنبال شرایط ایده آل تری برای مهاجرت باشند.

البته هر کشور قانون خاصی برای مهاجر پذیری در نظر گرفته است، امارات مهاجرپذیرترین کشور منطقه می باشد که با توجه به شرایط ایده آل و رویایی که فراهم کرده است ،مورد استقبال خیلی از مردم قرار گرفته است.

بر اساس قوانین و ضوابط تصویب شده جدید که محدودیت های سختی را برای کشور های تعیین شده مشخص کرده است، لازم است بدانید مهاجران فقط درصورتی می توانند ویزای امارات را دریافت کنند که ویزای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک داشته باشند.

مطالب مشابه:

شهرک داماک هیلز در دبی

شیخ نشین دبی

صرافی های مجاز در دبی

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه