مقالات / آسان پرداخت کنید، همه چیز در مورد کیف پول دیجیتال در امارات

آسان پرداخت کنید، همه چیز در مورد کیف پول دیجیتال در امارات

به دنبال یک راه پرداخت بدون دست به جیب شدن برای خرید کالا ها و پرداخت خدمات هستید؟ با دانلود کیف پول دیجیتال بر روی گوشی خود می توانید این امر را محقق کنید. کیف پول های الکترونیکی نوعی از سیستم های پرداخت از راه دور توسط  تلفن همراه هستند که نمایانگر تغییر شیوه پرداخت از کارت های اعتباری سنتی به شکل پرداخت با موبایل های هوشمند است. شما می توانید این کیف پول ها را، نسخه های دیجیتالی کارت های اعتباری یا نقدی ذخیره شده در دستگاه تلفن همراه هوشمند خود بدانید.

شاید ندانید که کدام کیف پول آنلاین در امارات متحده عربی بهترین است؟ برای کمک به تصمیم گیری در مورد گزینه مناسب، در این مقاله، ما لیستی از کیف پول های دیجیتال محبوب در امارات متحده عربی را برای شما  آورده ایم. با داماک معتبر ترین شرکت سازنده املاک همراه باشید.

مزایای کیف پول دیجیتال چیست؟

کیف پول دیجیتال خریدها را آسان تر ، سریع تر و فوق العاده راحت تر می کند. به جای استفاده از کارت های بانکی ، می توانید برای خرید کالا ها تلفن خود را به دستگاه های پرداخت نزدیک کنید تا خیلی سریع خرید خود را کامل کنید. بیشتر این دستگاه ها با تکنولوژی ارتباط میدانی نزدیک یا به اصطلاح NFC کار می کنند که باعث می شود این دستگاه ها مناسب استفاده برای فروشگاه ها باشند. علاوه بر این مزایا ، در این مقاله  برخی از مزایای دیگر کیف پول دیجیتال نیز  آورده شده است:

حمل وسایل کمتر: شما می توانید بدون حمل کردن کارت های بانکی خود به خرید بروید تا زمانی که تمام جزیات کارت بانکی خود را درون کیف پول دیجیتال خود داشته باشید.

افزایش امنیت: شناسه های انحصاری یا توکن تراکنش در هر پرداخت مبادله می شود که از ذخیره اطلاعات حساب شما توسط فروشگاه ها جلوگیری می کند.

پاداش ها و تخفیف ها : همچنین شما می توانید هنگام استفاده از کیف پول دیجیتال ، امتیازاتی را خریداری کرده و از تبلیغات استفاده کنید.

کیف پول های دیجیتال داخلی امارات متحده عربی

EWALLET

اگر به دنبال کیف پول دیجیتال در داخل کشور هستید ،می توانید EWALLET را در نظر داشته باشید . EWALLET، اولین کیف پول دارای مجوز بانک مرکزی امارات متحده عربی است که به کاربران این امکان را می دهد با پرداخت از طریق تلفن های همراه خود انتقال وجه داشته باشند ، قبض های خود را پرداخت کنند ، خرید کنند و رسید رستوران خود را به صورت انلاین پرداخت کنند.

کیف پول دیجیتال توسط “بانک نور” و “ETISALAT”  پشتیبانی می شود و به شما این امکان را می دهد که به هرکسی در داخل یا خارج از کشور براحتی و با اطمینان پول پرداخت کنید. یکی دیگر از مزایای استفاده از سرویس EWALLET، برنامه پاداش است که کاربران را قادر می سازد علاوه بر پیشنهادات ویژه از چندین شبکه مشارکت کننده در این طرح ، امتیازات “ETISALAT”را نیز دریافت کنند. 

این برنامه برای تمامی افراد مقیم امارات قابل استفاده است. این برنامه بدون در نظر گرفتن اینکه دستگاه شما سیستم عامل  Android یا iOS باشد، بر روی تلفن همراه شما نصب می گردد. پس تمام آنچه که برای استفاده از کیف پول دیجیتال نیاز دارید، شناسه معتبر امارات ، گوشی تلفن همراه و شماره تلفن همراه امارات متحده عربی است.

  • این برنامه چگونه کار می کند؟

برای استفاده از EWALLET در دبی یا هر کجای امارات برنامه را دانلود کنید ،دستورات را دنبال کنید، مشخصات کیف پول خود را وارد کنید و برنامه آماده کار است. کارهایی که می توانید با این برنامه انجام دهید شامل موارد زیر است:

ارسال پول به هر بانک امارات متحده عربی

ارسال پول برای هر تلفن همراه ثبت شده یا ثبت نشده در کشور  

پرداخت صورت حساب

دریافت پول از هر بانک امارات متحده عربی

دریافت پول از هر کاربر EWALLET

قابلیت دانلود از: App Store | Google Play

کیف پول دیجیتال امارات LLC و KLIP:

کیف پول دیجیتال امارات  Emirates Digital Wallet LLC (EDW) قدرت و مالکیت KLIP را دارد. این برنامه پرداخت آنلاین، نتیجه همکاری 16 بانک دولتی امارات متحده عربی است. همچنین این اپلیکیشن که به صندوق دیجیتالی امارات نیز مشهور است به کاربران این امکان را می دهد تا به صورت الکترونیکی اقدام به ذخیره ، استرداد یا پرداخت پول کنند.

دسترسی KLIP از طریق یک برنامه دیجیتال مستقیماً از طریق EDW یا از طریق هر بانک امارات انجام می شود.

کیف پول های دیجیتال دیگر در امارات:

SAMSUNG PAY

SAMSUNG PAY چند سال پیش در امارات متحده عربی معرفی شد. یک مزیت عمده این کیف پول دیجیتال سازگاری آن با کارت خوان هایی است که به نوارهای مغناطیسی مجهز هستند که بیشتر مغازه داران در امارات از آن استفاده می کنند. شما می توانید از برنامه SAMSUNG PAY در همه فروشگاه های امارات یا هر جای دنیا  که از دستگاه های پرداخت مجهز به NFC و MST پشتیبانی می کنند، استفاده کنید.

در نهایت ارائه دهندگان کارت اعتباری یا بانک ها قادر به پشتیبانی رسمی کیف پول های آنلاین هستند. بانک هایی که با SAMSUNG PAY همکاری می کنند زیاد هستند. بانک های امارات متحده عربی که از SAMSUNG PAY پشتیبانی می کنند شامل ADCB ، بانک اسلامی دبی ، Mashreq ، NBAD ، RAKBANK و غیره هستند.

SAMSUNG PAY یک کیف پول الکترونیکی است که شما می توانید در فروشگاه های امارات، به صورت آنلاین یا آفلاین از آن استفاده کنید. این اپلیکیشن به کاربران این امکان را می دهد تا مشخصات کارت بانکی خود را وارد تلفن هوشمند خود کنند و تنها با اشاره کردن به پرداخت هزینه ها، پرداخت خود را انجام دهند.

APPLE PAY

یکی دیگر از کیف پول های دیجیتال محبوب در امارات متحده عربی  APPLE PAY  است. این برنامه تنها مخصوص دستگاه های تولید شده شرکت  APPLE  مثل IPHONE,IPAD,MAC  می باشد. با این حال ، با توجه به محبوبیت بسیار زیاد محصولات اپل در امارات متحده عربی ، استقبال گسترده از کیف پول الکترونیکی جای تعجب ندارد. یکی از چندین کیف پول آنلاین در امارات متحده عربی APPLE PAY ، در هر مغازه یا فروشگاه که دارای پایانه پرداخت از راه دور ، مانند کارت خوان های اعتباری بی سیم در کشور هستند ، قابل استفاده است.

چندین بانک امارات از جمله Abu Dhabi Commercial Bank, Al Hilal Bank, Dubai Islamic Bank, Emirates NBD, FAB, etc از APPLE PAY پشتیبانی می کنند.

چگونه کار می کند

مانند اکثر کیف پول های آنلاین در امارات متحده عربی ، APLLE PAY از کاربران می خواهد مشخصات کارت اعتباری خود را در تلفن های همراه خود وارد کنند ، فرایندی که نیاز به تأیید بانک نیز دارد. فقط کافیست کارت خود را به کیف پول آنلاین اضافه کنید و از تمام مزایای آن استفاده کنید. پس از نصب موفق ، به لطف Face ID و Touch ID از برنامه برای پرداخت هزینه خدمات یا کالاها “فقط با یک لمس یا یک نگاه” استفاده کنید تا پرداخت موفقیت آمیز باشد.

از چه راه هایی می توان پول خود را به دبی منتقل کرد؟

اگر می خواهید وجهی را به دبی منتقل کنید یا از آن خارج کنید، می توانید به خدماتی مثل World Remit و GCC Remit در دبی اعتماد کنید.

نتیجه گیری

ما در این مقاله به برسی چند کیف پول دیجیتال محبوب و چگونگی کارکرد آنها پرداختیم داماک معتبر ترین شرکت سازنده املاک امیدوار است این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

سخن نهائی

داماک بزرگترین، معتبر ترین و محبوب ترین شرکت ساختمانی جهان می باشد. در بزرگ ترین شرکت ساختمانی جهان مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود. اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید، تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

www.damacgroup.org

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه