مقالات / چگونه مسافران در امارات سیم کارت رایگان دریافت کنند

چگونه مسافران در امارات سیم کارت رایگان دریافت کنند

ایرانیان مقیم دبی، حتما تا به حال برایتان سوال پیش آمده که چگونه می توانید پس از ورود به امارات همچنان با دوستان و خانواده ی خود در ارتباط باشید. در این مقاله که در وبسایت رسمی داماک گروپ Damacgrou.org قرار دارد با ما همراه باشید تا از راه های گرفتن سیم کارت در امارات آگاه شوید.

یکی از خدمات اتصالات، ارائه چهارپکیج استثنایی ویژه ی مسافرین است.

  • ویزیتور لاین

اینترنت: 2 گیگابایت

مکالمه ی داخلی یا بین والمللی: 30 دقیقه

  • ویزیتور لاین پلاس

اینترنت: 4 گیگابایت

مکالمه داخلی یا بین و المللی: 30 دقیقه

  • ویزیتور لاین پریمیوم

اینترنت: 6 گیگابایت

مکالمه داخلی یا بین والمللی: 120 دقیقه

  • ویزیتور لاین پریمیوم پلاس

اینترنت: 22.5 گیگابایت

مکالمه ی داخلی یا بین والملی: 525 د قیقه

با مراجعه به هریک از فرودگاه های امارات، کیوسک های اتصالات مغازه ها یا مراکز تجاری می توانید سیم کارت خودرا خریداری کنید. مدارک مورد نیاز مسافرین برای دریافت سیم کارت پاسپورت و ویزای مسافرتی معتبر امارات بوده و پکیج های ذکر شده تا 28 روز اعتبار دارند.

مسافرین دبی نیز می توانند با مراجعه به پیشخوان های مهاجرتی فرودگاه دبی، کیوسک های du و مغازه ها یا مراکز تجاری می توانید یک سیمکارت رایگان ازdu دریافت کنند.

این سیمکارت به توریست های بالای 18 سال تعلق میگیرد و 20 مگابایت اینترنت ، سه دقیقه زمان مکالمه و اعتبار یک ماهه به همراه دارد. همچنین با پرداخت 25 درهم می توان زمان مکالمه را به ده دقیقه و حجم اینترنت را به 150 مگابایت افزایش داد و مدت اعتبار را سه روز بیشتر کرد. درصورت پرداخت 55 درهم نیز سیم کارت 20دقیقه مکالمه، 500 مگابایت اینترنت و هفت روز اعتبار خواهد داشت. آخرین هزینه ی ارتقا نیز 110 درهم بوده که برای افزایش زمان مکالمه به 40 دقیقه، حجم اینترنت به 2 گیگابایت و اعتبار به 14 روز می تواند استفاده شود. پس از گذاشتن سیمکارت داخل دستگاه خود شماره ی #122* را گرفته و دستور و العمل هارا دنبال کنید. اعتبار سیمکارت 90 روز بوده و با شماره گیری #135* می توانید تا 90 روز دیگر تمدیدش کنید.

سخن آخر

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان است. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه