مقالات / چگونه در دبی اقامت داشته باشیم؟

چگونه در دبی اقامت داشته باشیم؟

شما بنا به دلایل مختلفی از جمله: ادامه کسب و کار ، گسترش تجارت و بازرگانی، ادامه تحصیلات تکمیلی در رشته های خاص، فعالیت در زمینه های سودآور، گذراندن زندگی خود در مکانی که در کنار تفریح و سرگرمی آرامش را نیز به ارمغان می آورد و… به دبی  و امثال آن مهاجرت کرده و یا تصمیم به مهاجرت گرفته اید. هرکدام از اهدافی که دارید باید به طور اختصاصی برای آن برنامه ریزی کرده و اقدامات اولیه و ثانویه را اجرا و سپس با تکمیل شدن شرایط دست به اقدام عملی مهاجرت بزنید.

اقامت دبی با مشاورین املاک گروپ (damac)

 بعد از مهاجرت به دبی برای زندگی، بازرگانی، تجارت یا ادامه تحصیل، به اندازه  مدت زمانی که به شما برای اقامت موقت مهلت داده اند، می توانید در آن کشور به فعالیت بپردازید و پس از پایان یافتن این مدت‌زمان شما باید اقامت خود را در آن کشور تمدید کنید. درغیر این صورت باید خاک آن کشور را ترک و به وطن خود بازگردید.

برای گذراندن زندگی روزمره در کشوری دیگر به عنوان مهاجر، شما باید هزینه هایی را بابت غذاهای مصرفی، پوشاک و لباس، محل زندگی، مخارج تحصیل، هزینه های درمانی و… بپردازید؛ ولی اگر در کشوری که برای زندگی سفر کرده اید، بتوانید با دارایی اولیه خانه ای جهت اقامت بخرید، در مخارج خود به عنوان یک فردی که به تازگی زندگی را در کشوری دیگر آغاز کرده و تازه مستقل شده بسیار موثر است و در این صورت شما می توانید هزینه اجاره خانه را به عنوان سرمایه گذاری و پس انداز نگهداری کنید.

شما با داشتن سند معتبر املاک و مسکن به عنوان مالک در کشوری که برای زندگی سفر کرده اید و ادامه فعالیت های خود چه از لحاظ تحصیلی و چه از لحاظ بیزینس، آسان تر میتوانید اقامت دائمی خود را دریافت کنید.

هدف از اخذ اقامت در دبی

برای اقامت در دبی شما با توجه به حوزه فعالیتی که خواهید داشت اقامت موقت چند ماهه و یا چندساله می گیرید که البته گرفتن اقامت دائمی مبحث گسترده ای است که باید به طور اختصاصی راجع به آن بحث نمود. پس برای مهاجرت و شروع فعالیت خود در دبی نیاز دارید محلی برای سکونت چند ماهه و چندساله تهیه کنید که پس از پایان یافتن یک روز کاری در آن خانه احساس آرامش و رضایت کنید. تهیه واحدی مسکونی و یا ویلا در شهر و کشور دیگر دارای شرایط های خاصی است که شما باید در رابطه با این شرایط در جریان باشید و سپس با دید منطقی اقدام به خرید کنید.

مشاوره خرید واحدهای مسکونی آپارتمانی و ویلا در دبی

شما برای تهیه منزلی مناسب با بودجه و شرایط خود نیاز دارید با گروهی خاص که مورد اعتماد نیز باشند، مشورت کنید که ما مشاوران متخصص و حرفه ای گروه داماک (damac) را در زمینه خرید و فروش واحد های مسکونی و تجاری، ویلا، آپارتمان، املاک و… به شما پیشنهاد می دهیم. شما به راحتی می توانید سلیقه و بودجه مورد نظر خود را در اختیار مشاوران حرفه ای این گروه گذاشته و مکان مناسب همراه با امکانات فوق العاده را در دبی خریداری کنید. داماک فرصت خرید قسطی املاک و مسکن را نیز در زمره کار خود قرار داده که شما دوستان از این فرصت عالی نیز می توانید بهرمند شوید.

مشاوره در جهت اقامت دبی

شما برای آشنایی با شیوه های اقامت در کشور امارات متحده عربی و کسب اطلاعات تخصصی‌تر، در کنار سایر منابع مطالعاتی و تحقیقاتی نیاز دارد که با افرادی متخصص در این زمینه، همراه با اطلاعات به روز رسانی شده در رابطه با شرایط و ضوابط کشور امارت،  گفت و گو کنید و به پاسخ سوالات خود برسید. با اطمینان خاطر گروه حرفه ای داماک (damac) را در این زمینه به شما معرفی می کنیم که به راحتی و آسانی می توانید با آن ها ارتباط برقرار کرده و با آن ها در این زمینه مشورت کنید.

با اعتماد به مشاورین گروه داماک (damac) بهترین املاک را در دبی برای خود و همراهان تان به ارمغان بیاورید.

شما لایق بهترین ها هستید پس به دنبال بهترین ها برای خودتان باشید.

مطالبه مشابه : 

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac            

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";