مقالات / درآمدبالاباخریدملک

درآمدبالاباخریدملک

اگر به فکر یک در آمد بالا هستید ما به شما سرمایه گذاری در دبی را پیشنهاد می کنیم، برای اینکه یک سرمایه گذاری خوب و پرسود داشته باشید می توانید از طریق خرید ملک در دبی اقدام کنید.

بهترین مكان برای مهاجرت و سرمایه گذاری شهر دبی در کشور امارات متحده عربی است. درآمد، رفاه و امکاناتی که در دبی است در هیچ جای جهان نیست. هرچیزی که هرکدام از اعضای خانوادتان بخواهد بهترینش در دبی برای شما فراهم است. مانند: تحصیلات عالی، درآمد آنچنانی، تفریح عالی و غیره.

افزایش درآمد با خرید واحد های برج آیکون تاورز

برج آیکون تاورز از 14 دی ماه 99 هر 15 روز 5 درصد افزایش قیمت دارد، فقط 20 واحد از برج آیکون تاورز باقی مانده است یعنی تقریبا 97 درصد از لیست فروش فروخته شده است، قبل از اینکه افزایش قیمت داشته باشد همین حالا اقدام کنید. اقساط آن سه ساله است و بدون بهره با پیش پرداخت، سند هم به نامتان می شود و تضمین اجاره هم دارد.

حتما می دانید چرا آیکون تاورز اینگونه است و با این سرعت درحال  افزایش قیمت است چون تنها سازه، در بزرگراه شیخ زاید است و در منطقه فیلیمورد قرار دارد.

شما با خرید واحد های آیکون تاورز یک سرمایه گذاری پرسود انجام داده اید ،چون این برج روز به روز در حال افزایش قیمت است و نه فقط این برج، بلکه تمام ملک های دبی به دلیل رشد اقتصادی عالی ای که دارد رو به افزایش است.

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برند ترین شرکت ساختمانی جهان است. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ در دفتر مرکزی آماده پاسخگویی در هرساعت از شبانه روز در خدمت شما عزیزان خواهند بوند تا باخیال راحت سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید و هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.

www.damacgroup.org

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه