مقالات / مناطق پرطرفدار ایرانیان در دبی

مناطق پرطرفدار ایرانیان در دبی

سفر به کشور امارات خصوصاً شهر زیبا و مدرن دبی، مدت‌های مدیدیست که در زمره سفرهای پرطرفدار نزد ایرانیان قرلر گرفته و سالانه میلیون‌ها ایرانی از اقصی نقاط کشور به منظور سیاحت و گشت و گذار و چه با هدف تجارت به این کشور حاشیه جنوبی خلیج فارس سفر می‌کنند.

داماک، برترین سازنده املاک لوکس در جهان، قصد دارد نکاتی در خصوص پرطرفدارترین مناطق مورد پسند ایرانیان در دبی، مطالبی را به شما عزیزان ارائه نماید.

شهر دبی از جمله شهرهائیست که با داشتن بافت سنتی و قدیمی و همچنین بافت مدرن در زمره شهرهای پرطرفدار نزد ایرانیان و شهروندان سایر کشورها قرار دارد. عموماً بیشتر ایرانیانی که به کشور امارات و شهر دبی سفر می‌کنند، ضمن تحسین معماری‌های مدرن و برج‌های استثنائی فراوان این شهر رویایی، علاقه فراوانی به بازدید ازمراکز خرید متنوع و لوکس و همچنین بازار قدیمی شهر دبی دارند که در آن مانند بازارهای سنتی ایران انواع و اقسام کالاها از انواع پارچه و ادویه‌جات گرفته تا طلا فروشی و فروشگاه‌های خرید سوغاتی یافت می‌شود و روزانه تعداد زیادی از ایرانیان از این بازارها بازدید می‌کنند. ایرانیان دبی، بیشتر در مناطق مرکزی شهر، منطقه بر دبی و دیره ساکن بوده و این مناطق از جمله مناطق پرطرفدار نزد ایرانیان می‌باشند.  همچنین هموطنانی که از تمکن مالی بیشتری برخوردارند در بافت مدرن و برج‌های معروف و مجلل دبی نیز سکونت دارند. لازم بذکر است که باشگاه و بیمارستان ایرانیان نیز در شهر دبی وجود دارد.

سخن نهایی

داماک، بزرگ‌ترین، معتبرترین و محبوب‌ترین شرکت ساختمانی جهان می‌باشد. در بزرگ‌ترین شرکت ساختمانی جهان، مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ در دفتر مرکزی داماک، آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه‌روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود. اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید، با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید تا با خیال راحت این امر امکان‌پذیر شود.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه