مقالات / چگونگی دریافت ویزای همراه

چگونگی دریافت ویزای همراه

افراد بسیار زیادی درجهان علاقه مند به دریافت ویزای دبی هستند. ایرانیان برای ورود به امارات نیاز به ویزا دارند و بدون ویزا و یا از طریق ویزای فرودگاهی، نمی‌توانند وارد خاک این کشور شوند. در واقع گرفتن ویزا به صورت شخصی از سفارت امکان پذیر نیست و افرادی که به دنبال گرفتن ویزای دبی هستند باید از طریق یک کارگزار ویزا ، مراحل اخذ ویزا را بپیمایند و شرایط قانونی آن را طی کنند.دبی برای دانشجویان، مهد دانشگاه های برتر، برای کارگران شهری ، بازار کار پر رونق و درآمد زایی عالی و برای سرمایه گذاران، مولد سود و بهره سرشار محسوب می شود.

داماک، ابر سازنده جهان ، ویزای همراه دبی را به شما همراهان گرامی معرفی می کند.

ویزای همراه امارات

افراد زیادی خواستار ویزای همراه هستند این ویزا همراهی پدر و مادر، همسر و فرزندان زیر 18 سال را برای فرد امکان پذیر می کند. اگر تمایل به دریافت ویزاهای خانواده دارید، می توانید برای اعضای خانوادتان اخذ نمایید و ماهیانه حقوقی بیش از 4000 درهم کسب کنید. هزینه درخواست ویزای همراه  شما 110 درهم می باشد علاوه بر این ،هزینه ای نیز در خود مرکز از شما دریافت می شود.شما باید این نکته را به خاطر داشته باشید که در صورت درخواست ویزای همراه فوری را داشته باشید که مجبور به تحمل 48 ساعت انتظار ارسال ویزای همراهتان نباشید. لذا می بایست شما مبلغ 100 درهم نیز بپردازید. همچنین از شرایط ویزای همراه دبی آن است که مدت اعتبار این ویزا بسته به مدت اقامت اسپانسر 1، 2 الی 3 سال می باشد.

مدت زمان پاسخ به درخواست ویزای همراه

درخواست شما مبنی بر ویزای همراه  پدر ، مادر ،همسر و فرندان می تواند رد یا پذیرفته شود ولی در عرض دو هفته به شما اعلام خواهد شد .اگر درخواست شما تایید شد به یک مرکز تایید شده از سوی دولت امارات متحده عربی رفته و هزینه مورد نظر را برای این اقدام پرداخت نمایید وسپس به بخش اقامت این مرکز بروید و مدارکتان را دریافت نمایید .حال همراهان شما اقامت را دریافت کرده اند و اجازه ورود در طی 48 ساعت بعد برای شما ارسال خواهد شد. اگر درخواست ویزای فوری کرده اید در عرض چند دقیقه برایتان آماده خواهد شد و در همان مرکز به شما تحویل داده می شود.

شرایط اسپانسری همسر و فرزندان خود

اگر خواستار اسپانسری هستید شرایطی را باید طی کنید برای مثال: برای اسپانسری همسر خود، شما نیازمند ارائه سند ازدواج رسمی هستید که به زبان عربی ترجمه شده باشد. شما همچنین می توانید اسپانسر دختر یا دختران خود باشید به شرط اینکه آنها ازدواج نکرده باشند و اسپانسر پسران خود شوید به شرط اینکه سن آنها زیر 18 سال باشد.

زنان اسپانسر

در دبی زنان نیز می توانند با اثبات سطح در آمد خود یعنی درآمد ماهیانه بیش از 10000 درهم اسپانسر اعضای خانواده خود باشند. مادران در دبی می توانند اسپانسر فرزند خود باشند و فرزندان خود را به دبی بیاورند. البته توجه کنید در ابوظبی شرایط متفاوت تر از دبی می باشد و زنان شاغل در رشته های معلمی، پزشکی، پرستاری و مهندسی با ارائه مدرک حقوق کمتر از AED10000 یا AED8000 و نیز اثبات سکونت خود در دبی می توانند اسپانسر همسر و فرزندان خود باشند .

مدارک لازم برای دریافت ویزای همراه

فرم درخواست آنلاین را در ابتدا باید تهیه کنید ، کپی پاسپورت همسر و فرزند با اعتبار حداقل 6 ماه ،عکس های واضح از همسر و فرزندان ، گواهی سلامت پزشکی برای همسر و فرزندان بالای 18 سال ، کپی قرار داد کار یا قرار داد شرکت همسر ، گواهی در آمدی از کارفرمای مربوطه ، سند ازدواج معتبر (برای همسر ) و شناسنامه ( برای فرزندان )، اجاره نامه ثبتی ، آخرین قبض خانگی و رسید پرداخت هزینه درخواست ویزا . یکی از مواردی که کشورامارات بسیار به آن توجه دارد، این است که اعضای خانواده بیش از 18 سال به خاطر احتمال وجود بیماری های مسری مخصوصا ایدز و سل حتما بایستی با حضور در مراکز بهداشتی مجاز آزمایش دهند.

مدت اعتبار ویزای همراه

ویزای همراه معمولا برای 2 سال اعتبار دارد که پس از انقضای این مدت دو ساله یک دوره 30 روزه به فرد مهلت داده می شود.

سخن نهایی

در بزرگ ترین شرکت ساختمانی جهان مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن ، موفق و سودآوری را داشته باشید. اگر تمایل به سرمایه گذاری در دبی دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید، تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود. تنها هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه