مقالات / نحوه خرید ملک در دبی و امارات

نحوه خرید ملک در دبی و امارات

شهر دبی به مکانی محبوب برای سرمایه گذاران و مهاجران خارجی تبدیل شده است. آغوش باز بازار املاک دبی برای مهاجران و سرمایه گذاران خارجی حسابی به این بازار رونق داده و خرید ملک نه تنها به امری محبوب، بلکه به نوعی سرمایه گذاری امن تبدیل شده است و سالیانه مردم زیادی از سراسر دنیا از این اتفاق استقبال می کنند.

خرید ملک در دبی

خریداران خارجی برای خرید ملک اکثرا تصمیم می گیرند که آپارتمان، خانه های شهری و یا ویلایی خریداری کنند که معمولا در مجتمع هایی با امنیت بالا و امکانات تفریحی مانند: زمین تنیس، استخرها و سالن های ورزشی قرار دارند.

رونق ساخت وساز در دبی از سال 2002، وقتی شروع شده که اتباع بیگانه برای اولین بار با حکم سلطنتی واجد شرایط خرید ملک شدند. ابتدا مطمئن شوید مکانی که برای خرید خانه انتخاب کرده اید برای اتباع خارجی مجاز است و امکان اخذ اقامت را نیز برایتان به ارمغان می آورد.

بهترین راه خرید ملک در دبی

تعداد زیادی آژانس و نمایندگی املاک در دبی وجود دارند که املاک مختلف را به صورت آنلاین لیست می کنند. شما می توانید ملک دلخواه را از املاک یا توسعه دهندگان مطمئن ملک خریداری کنید.

در دبی قوانین و مقررات به سرعت در حال تغییر هستند، بنابراین استخدام یک مشاور املاک به شما کمک می کند تا از خطرات احتمالی جلوگیری کنید. اگر بدنبال یک مشاور خوب در این امر هستید، بی شک بهترین و امن ترین انتخاب برای شما املاک داماک است.

هنگامی که در دبی هستید، به لیست های کاغذی در روزنامه ها و مجلات تخصصی محلی نیز دسترسی خواهید داشت و می توانید در نمایشگاه های املاک شرکت کنید که در تمام سال ادامه دارد.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه