مقالات / هزینه سفر به دبی چقدر است؟

هزینه سفر به دبی چقدر است؟

وجود مراکز خرید لوکس و بسیار بزرگ در شهر دبی ، سبب شده که افراد زیادی از اقصی نقاط جهان به این شهر دیدنی سفر کنند و به همین این شهر مدرن ، امروزه یکی از قطب های مهم تجاری در دنیا محسوب می شود. مهم ترین هزینه هایی که در سفر به دبی باید از پس آن‌ها بربیایید شامل: هزینه اقامت و هتل ، هزینه حمل و نقل ، هزینه غذا و خورد و خوراک و هزینه بازدید از جاذبه های تفریحی است. شما کمترین هزینه‌ ها را در ماه‌های خلوت جولای تا سپتامبر در دبی دارید، اما در این مقطع زمانی هوای امارات بسیار گرم است و ممکن است کمی اذیت شوید. اگر شما یک تور ارزان دبی برای خود رزرو کنید، دیگر نیازی به نگرانی درباره این بخش از هزینه های سفر به دبی ندارید و باید به فکر بودجه بندیتان برای هزینه های دیگر سفر به دبی باشید.

داماک ،ابر سازنده املاک جهان ، هزینه سفر به دبی را برای شما همراهان گرامی شرح می دهد.

انتخاب هتل مناسب

 یکی ازمهم ترین بخش های سفر، انتخاب هتل مناسب ومقرون به صرفه است . هزینه هتل های ۵ ستاره لوکس مسلما خیلی بالا بوده و کسانی که می خواهند سفری مقرون به صرفه داشته باشند باید دور آنها را خط بکشند. برای این افراد هتل های سه ستاره مناسب است ؛ در حالی که قیمتشان به مراتب کمتر است ، امکانات خوب و قابل قبولی هم دارند که می توانند شما را راضی کنند . بازدید از دبی می‌تواند سفر پرهزینه‌ای باشد اما اگر به بهترین هتل نروید و یا با بهترین خط هوایی سفر نکنید و حتی از رفتن به رستوران‌ها و مراکز خرید گران قیمت صرف نظر کنید ؛ می توانید سفری لذت بخش در عین حال مقرون به صرفه را برای خود رقم بزنید.

هزینه سفر به صورت تقریبی

 باید میانگین هزینه های خورد و خوراک، هزینه های رفت و آمد در دبی و هزینه تفریح را حساب کنید و ببینید که در مجموع برآیند آن ها چه عددی می شود. در این صورت عددی که به عنوان هزینه سفر به دبی در می آید، حدود 285 درهم به ازای هر روز اقامت در دبی است؛ البته باید بدانید این عدد کاملا تقریبی می باشد.

هزینه های تفریح در دبی

بازدید از بسیاری مکان های گردشگری در دبی مانند: موزه ها و دبی مال رایگان است و هزینه ای ندارد. البته همانطور که می دانید جاذبه های لوکس و گران قیمتی هم وجود دارند ، که بازدید از این جاذبه ها می تواند یکی از هزینه بر ترین بخش های سفرتان باشد که حسابی خرج روی دستتان بگذارند. هزینه فلای بورد حدود 370 درهم، پارک آبی وایلد وادی 270 درهم، پارک آبی آیس لند 90 درهم، هزینه تور هلی کوپتر حدود 700 درهم، پارک آبی لگولند حدود 250 درهم، پارک آبی دریم لند 160 درهم، هزینه جت اسکی 380 درهم و پارک آبی واندر لند 160 درهم می باشد.

سخن نهایی

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و محبوب ترین شرکت ساختمانی جهان می باشد. در بزرگ ترین شرکت ساختمانی جهان مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن ، موفق و سودآوری را داشته باشید.تنها هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید، تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه