مقالات / چگونه می توان برای ویزای کار دبی درخواست داد؟

چگونه می توان برای ویزای کار دبی درخواست داد؟

مهاجران خارج از کشور، که در امارات کار می کنند، برای اشتغال قانونی در این کشور باید دارای مجوز کار معتبر و ویزای کار باشند. افرادی که بوسیله ویزای کار در امارات متحده عربی هستند ، به ویزای اقامت اضافی نیاز ندارند. ویزای کار به شما امکان اقامت قانونی برای مدت معین را در این کشور می دهد. داماک ، برترین شرکت ساختمانی جهان ، در این مقاله نحوه دریافت ویزای کار و مجوز دبی را برای شما شرح می دهد. پس با ما همراه باشید.

چگونه می توان برای ویزای کار در دبی درخواست داد؟

یکی از موارد کلیدی که باید در مورد کار در امارات متحده عربی بدانید این است که ویزای کار یا اجازه کار توسط کارفرما ارائه می شود. شما به عنوان یک کارمند به تنهایی برای ویزای کار نمی توانید اقدام کنید. اگر به دنبال فرصت های شغلی در دبی هستید ، می توانید جستجوی  خود را شروع کرده و از راهنمای گام به گام  ما در مورد نحوه یافتن کار در دبی استفاده کنید. شما همچنین می توانید از طریق وب سایت ها و پورتال ها به دنبال شغل باشید و کارفرمای مد نظر را پیدا کنید.

پس از اینکه فرصت شغلی موردنظر را یافتید ، وقت آن است که به مرحله دوم بروید.

وزارت منابع انسانی امارات ، مجوزهای کار در دبی را صادر می کند. کارفرمای شما باید درخواست این مجوز را بدهد که سپس به شما ویزای اقامت معتبر داده شود. پس از دریافت ویزای اقامت ، وزارت کار به شما امکان می دهد وارد شهر دبی شوید و در آنجا کار کنید. این مجوز دو ماه اعتبار دارد. در این مدت ، کارفرمای شما باید اقداماتی مانند: آزمایش پزشکی ، شناسنامه اماراتی ، کارت کار و ویزای اقامت را انجام دهد. ویزای اقامت ، یک سند واضح برای اثبات این است که شما توسط یک سازمان ، حمایت مالی می شوید و این سازمان هزینه ی مجوز کار ، آزمایش پزشکی و شناسنامه امارات را پرداخت کرده است. پس از دریافت ویزای اقامت خود ، می توانید از خانواده خود حمایت مالی کرده و آنها را نیز وارد دبی کنید.

چه کسی می تواند برای ویزای کار در دبی درخواست کند؟

اگر در یکی از 3 حالت زیر باشید ، اخذ ویزای کاری برای شما واجب است:

1) در حالی که هنوز در کشور خود هستید و استخدام شده باشید.

2)یک فرصت شغلی زمانی ایجاد شود که با ویزای بازدید یا ویزای توریستی در دبی هستید.

3) هم اکنون در دبی کار می کنید اما می خواهید شرکت خود را تغییر دهید.

مدارک لازم جهت دریافت ویزای کاردبی

  • عکس با پس زمینه سفید که ترجیحا در 6 ماه گذشته گرفته شده باشد.
  • فتوکپی گذرنامه
  • فتوکپی گواهینامه های تحصیلی مورد نیاز شغل (باید توسط وزارت امور خارجه در کشور شما تأیید شود.)

تست پزشکی

همراه با شرایط ویزای اجازه کار دبی ، شما همچنین باید در مراکز بهداشتی مورد تایید دولت در شهر دبی ، تست های آمادگی جسمانی پزشکی را انجام دهید. این کار هم برای متقاضیان ویزای کار جدید و هم برای تمدید لازم است. برای آزمایش سل  باید آزمایش خون دهید و از سینه خود عکس رادیوگرافی بگیرید. توجه داشته باشید که مشاغل خاص در دبی نیز به آزمایش هپاتیت B و سفلیس نیاز دارند. بهترین راه  این است که این آزمایشات را در کشور خود انجام دهید تا در وقت خود صرفه جویی کنید.

سخن نهایی

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و محبوب ترین شرکت ساختمانی جهان می باشد.  در بزرگ ترین شرکت ساختمانی جهان مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن ، موفق و سودآوری را داشته باشید.تنها هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است. اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی را دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید، تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه