مقالات / شغل های پر درآمد در دبی – ده شغل پر درامد دبی

شغل های پر درآمد در دبی – ده شغل پر درامد دبی

می توان گفت که دبی به دلیل داشتن اقتصاد خوب، عنوان مرکز توجه در کل جهان برای مهاجران مختلف از کشور های گوناگون تبدیل شده است. حضور و تحصیل  در کشور دبی به دلایل مختلفی امکان پذیر است. 

 مثلا می توان تحصیل دندانپزشکی  را برای حضور در دبی انتخاب کرد. اما عده ای هستند که تمایل دارند برای کار وارد دبی شوند و در این شهر مشغول به کار شوند. به همین دلیل باید به بررسی فعالیت های شغلی در دبی بپردازند و ببینند در شهر دبی کدام کار ها برای آنها مناسب تر است. از این رو بهتر این است که شغل های پر درآمد در دبی را بررسی کنیم.

با وجود هزاران فرصت شغلی اگر شما به راستی یک شکارچی و جویای کار واقعی باشید، می توانید در مدت کوتاهی در دبی مشغول به کار شده و بسیار ثروتمند شوید‌. دبی شهری برای فرصت های بزرگ است. البته نکته دیگری که وجود دارد این است که می توان برای سرمایه گذاری نیز در دبی اقدام نمود. 


توجه داشته باشید که در شهر دبی بخش های تجاری زیادی وجود دارد که می توانند به شما هزینه خوبی بپردازند. اما همه این ها بستگی به سطح تجربه و مهارت های شما دارد. هر چه مهارت شما بیشتر و تجربه تان بالاتر باشد، برای کسب درآمد بالا تر و زندگی راحت تر در دبی،شانس بیشتری خواهید داشت.

پرسنل فارسی زبان در بخش دفتر مرکزی داماک با هماهنگ وقت قبلی پذیرای شما  برای بازدید از ویلا ها و آپارتمان های دبی هستند. همین امروز کلید آپارتمان فول فرنیش لاکچری داماک را از این شرکت تحویل بگیرید که هم خودتان و خانواده تان مقیم دبی شوید. با اقساط بدون بهره در ابتدا داماک به شما سند ملک را واگذار می کنند.

مشاغل مرتبط با مهندسی عمران در دبی

اگر به دنبال شغلی هستید که علاوه بر معروفیت در یکی از شهر های بزرگ جهان، درآمد خوبی هم برای شما به همراه داشته باشد، پیشنهاد داماک گروپ به شما، مهندسی عمران است. این شغل ممکن است در ابتدای راه به دلیل وجود مسئولیت های خاصی مانند برآورد بودجه ها، هماهنگی در سطوح مختلف، برنامه ریزی پروژه های ساختمانی و… کمی چالش برانگیزو یا سخت به نظر برسد اما به درآمد بسیار خوب آن می ارزد. میزان درآمد مهندسان بلند پایه در دبی بین هفتاد هزار تا صد هزار درهم امارات می باشد که در طول سال متغیر است.

این در حالی است که در حالت عادی حقوق مهندسان در دبی ماهیانه بین هشت هزار درهم تا بیست و چهار هزار درهم امارات می باشد.

مهارت هایی که بیشترین درآمد را در این شغل برای فرد ایجاد می کنند عبارت اند از مهندسی طراحی، اتوکد، مدیریت پروژه و… مهندسان عمران موفق در شهر دبی پس از گذراندن دوره های معمولی مهندسی عمران، به صورت کاملا تخصصی در یک یا چند رشته مقاطع پیشرفته خود را به صورت تخصصی طی می کنند.

اقامت خود و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم اندک خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل  در اختیار مردم قرار دهد. داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت ویلا لاکچری و لوکس  در دبی یاری کند.

شغل های مربوط به حسابداری و امور مالی در دبی

همیشه در شهر دبی تقاضا برای متخصصان حسابداری وجود دارد. در صورت داشتن مدرک مرتبط  به این رشته مانند کارشناسی، تجربه های عالی در زمینه سیستم مالی و… می توانید در این شغل درآمد بالایی داشته باشید.

حقوق ماهیانه حسابدار ها در شهر دبی بین هجده هزار درهم تا سی و یک هزار درهم امارات متحده عربی است، از همین رو کسانی که  در زمینه حسابداری تخصص و مهارت کافی دارند امارات می تواند مقصد مناسبی برایشان باشد.

داماک گروپ با ۲۴۵۰۰۰هزار پرسنل در شعب مختلف در امارات آماده پاسگویی در هر ساعت از شبانه روز در خدمت شما عزیزان خواهد بود که با خیال راحت سرمایه گذاری مطمئن و سوداوری را داشته باشید هدف ما جلب رضایت شما عزیزان خواهد بود. با خرید ملک یک سکه طلا اماراتی و یک تور رایگان به امارات را از آن خود کنید.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";