مقالات / دکترای خود را در امارات بگیرید!

دکترای خود را در امارات بگیرید!

دانشگاه های امارات ،رتبه و رنکینگ خوبی دارند و در سراسر جهان، به رسمیت شناخته شده اند. دانشگاه های امارات مکانی خارق العاده برای مطالعه بین المللی محسوب می شوند. دانشجویان می توانند علاوه بر تحصیل، در برخی از برنامه های خارج از درس شرکت کرده و اطلاعات خود را در زمینه مربوطه تکمیل کنند. حاکم دبی با انتشار توئیتی اعلام کرد که ویزای طلایی از این پس برای کلیه افراد متقاضی دارای مدرک دکترا، پزشکان، افراد دارای مدرک مهندسی در زمینه علوم انفورماتیک، الکترونیک، برنامه نویسی، برق و بیوتکنولوژی و نیز دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاه‌های این کشور که معدل بالا داشته باشند، صادر خواهد شد.

شرایط تحصیل در مقطع دکترا در دبی

تحصیل در این مقطع ۳ تا ۴ سال به طول می انجامد و دانشجویان قادر خواهند بود در دانشگاه های استرالیایی و انگلیسی که در دبی نمایندگی دارند تحصیل نمایند. برای تحصیل در این مقطع باید مدرک آیلتس یا تافل داشته باشید و همچنین نظر یک استاد راهنما را برای انجام پروژه ی تحقیقاتی خود جلب نمایید. اکثر دانشگاه ها به زبان انگلیسی تدریس می کنند، بنابراین اگر انگلیسی زبان مادری شما نباشد، باید مهارت خود را از طریق ارائه مدرک بین المللی زبان انگلیسی آیلتس یا تافل ثابت کنید. با وجود این واقعیت که بسیاری از دانشگاه ها به زبان انگلیسی تدریس می کنند، ممکن است نیاز به اثبات تسلط به زبان عربی نیز داشته باشید. دانشجویان مقطع دکترا می بایست با راهنمایی و مشاوره یک استاد راهنما در پایان تحصیل یک پایان نامه نیز تحویل بدهند. دانشجویان علاقه مند به تحصیل در کشور امارات متحده عربی با مراجعه به وبسایت دانشگاه های مختلف موجود در این کشور می توانند به اطلاعات کاملی در خصوص رشته های تحصیلی ارائه شده در مقطع دکترا در دانشگاه های امارات دست پیدا نمایند. از جمله رشته های تحصیلی ارائه شده در مقطع دکترا در برخی از دانشگاه های امارات عبارتند از: زبان انگلیسی، کامپیوتر و نرم افزار، حسابداری، علوم برنامه ریزی شهری، مهندسی صنایع، مهندسی معماری و عمران.

 شهریه

دانشگاه های مختلفی در دبی جود دارند که هر کدام شهریه های متفاوتی را از دانشجویان دریافت می کنند، برخی از دانشگاه های دبی شهریه ای معادل ۳۰۰۰۰ دلار در سال دارند.

ثبت نام

دانشگاه های امارات الزامات و مدارک لازم جهت ارائه درخواست را تعیین می کنند. درخواست برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا معمولاً بصورت آنلاین و مستقیماً به دانشگاه مورد علاقه شما ارسال می گردند. کلیه درخواست ها باید قبل از تاریخ شروع دوره تحصیلی ، در ماه مه تا ژوئن ارسال شود.

سخن نهایی

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان می باشد. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید، تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه