مقالات / اخذ اقامت امارات از طریق ثبت شرکت

اخذ اقامت امارات از طریق ثبت شرکت

یکی از راه های گرفتن اقامت کشورامارات، ثبت شرکت در این کشورمی باشد. این روش باعث می شود که بتوانید با توجه به ملیت خود در این کشوراقامت موقت چند ساله دریافت کنید.

نکته بسیارمهم این است که این مدت زمان برای ایرانیان در صورت داشتن سرمایه کافی و داشتن مدارک کامل سه سال است. که پس از برخی از محدودیت ها برای ایرانیان در این زمینه سختگیری بسیاری انجام می شود، بهتراست قبل ازهرگونه اقدامی برای ثبت شرکت درامارات با وکیل های تخصصی مشورت کنید.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود

متقاضیان می توانند با ثبت شرکت در کشورامارات به هرگونه مبادلات داخلی و خارجی و کلیه فعالیت های صنعتی ورود کنند، ولی باید حداقل 51 % از سهام شرکت به نام یک فرد با ملیت کشورامارات باشد. تعداد سهامداران باید حداقل 2 نفر و حداکثر 50 نفر تعیین شود.

شرکت مشاوره تخصصی حقوقی مدنی

متقاضیان در مشاوره حقوقی با وکالت بین الملی حسابداری، مشاوره اقتصادی ،مالی و پزشکی می توانند یک شرکت در حوزه مشاوره و خدمات تخصصی راه اندازی کنند، و همچنین این اجازه را دارند تا 100 درصد مالکیت شرکت را بر عهده بگیرند، البته لازم است مدارک لازمه و کافی جهت ثابت کردن مهارت خاص مثل سابقه کاری چند ساله، مدارک تخصصی دانشگاهی در مورد همان رشته را ارائه بدهند، در غیر این صورت شرکت تجاری نامیده می شود، و نمی توانند 100% سهام خود را به نام شخص فرد متقاضی بکنند.

ثبت شرکت از طریق نمایندگی شرکت های خارجی

سرمایه گذارانی که دفتر آنها در هر مکانی خارج از کشور امارات باشد می توانند در کشور امارات اقدام به ثبت نمایندگی رسمی کنند، وازطریق اقامت در کشور امارات نمایندگی رسمی خود رابگیرند و فعالیت کنند.

هزینه های مورد نیاز برای ثبت شرکت در امارات

هزینه های ثبت شرکت در یک کشور از مهم ترین موارد می باشد، اگر متقاضیان از هزینه های ثبت شرکت و انواع شرکت در هر کشوری اطلاعات دقیقی نداشته باشند ممکن است این هزینه ها ازمقدار پیش بینی شده بیشتر شود، و باعث به هم خوردن برنامه ریزی های انجام شده شود. 

  • افرادی که می خواهند ثبت شرکت انجام دهند باید مدارک زیر را فراهم کنند.
  • کپی کلیه مدارک شناسایی همانند پاسپورت، کارت ملی، شناسنامه و شریک های احتمالی در دبی
  • یکی از قبض های آب، برق و یا تلفن محل زندگی مبدا باید ترجمه و تحویل داده شود.
  • مشخصات کامل فرد تقاضا کننده از جمله ملیت، مکان سکونت و نام و نام خانوادگی.
  • اظهارنامه های مالیاتی ضمیمه مدارک شوند.
  • نام و موضوع شرکت باید مشخص شود.

در صورتی که کلیه برنامه ها توسط وکیل بخواهد انجام شود باید وکالتنامه معتبر ارائه و ضمیمه شود.

شرکت LLC در دبی مجموعه ای از مزیت های تجاری را به سرمایه گذاران می دهند. راه اندازی شرکت LLC سرمایه گذاران را ترغیب می کنند و حضور خود را در بازار محلی امارات متحده عربی قوی کرده و تجارت محلی را به شکلی تاثیر گذار بالا می برند.

مطالب مشابه