مقالات / اخذ اقامت امارات از طریق ثبت شرکت

اخذ اقامت امارات از طریق ثبت شرکت

یکی از راه های گرفتن اقامت کشور امارات، ثبت شرکت در این کشور می‌باشد. این روش باعث می شود که بتوانید با توجه به ملیت خود در این کشور اقامت موقت چند ساله دریافت کنید.

نکته بسیار مهم این است که این مدت زمان برای ایرانیان در صورت داشتن سرمایه کافی و داشتن مدارک کامل سه سال است. که پس از برخی از محدودیت ها برای ایرانیان در این زمینه سختگیری بسیاری انجام می‌شود، توصیه می‌شود قبل ازهرگونه اقدامی برای ثبت شرکت در امارات ، با وکیل های تخصصی مشورت کنید.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود

متقاضیان می‌توانند با ثبت شرکت در کشور امارات ، به هرگونه مبادلات داخلی و خارجی و کلیه فعالیت های صنعتی ورود کنند، ولی باید حداقل 51 % از سهام شرکت به نام یک فرد با ملیت کشور امارات باشد. تعداد سهامداران باید حداقل 2 نفر و حداکثر 50 نفر تعیین شود.

شرکت مشاوره تخصصی حقوقی مدنی

متقاضیان در مشاوره حقوقی با وکالت بین الملی حسابداری، مشاوره اقتصادی ، مالی و پزشکی می‌توانند یک شرکت در حوزه مشاوره و خدمات تخصصی راه اندازی کنند، و همچنین این اجازه را دارند تا 100 درصد مالکیت شرکت را بر عهده بگیرند، البته لازم است مدارک لازمه و کافی ، جهت ثابت کردن مهارت خاص مثل سابقه کاری چند ساله، مدارک تخصصی دانشگاهی در مورد همان رشته را ارائه بدهند، در غیر این صورت شرکت تجاری نامیده می شود، و نمی‌توانند 100% سهام خود را به نام شخص فرد متقاضی بکنند.

ثبت شرکت از طریق نمایندگی شرکت های خارجی

سرمایه گذارانی که دفتر آنها در هر مکانی خارج از کشور امارات باشد ، می‌توانند در کشور امارات اقدام به ثبت نمایندگی رسمی داشته باشند، از طریق اقامت در کشور امارات ، نمایندگی رسمی خود را بگیرند و فعالیت خود را آغاز کنند.

هزینه های مورد نیاز برای ثبت شرکت در امارات

در یک کشور از مهم ترین موارد ، هزینه های ثبت شرکت می‌باشد ، اگر متقاضیان از هزینه های ثبت شرکت و انواع شرکت در هر کشوری اطلاعات دقیقی نداشته باشند ممکن است ، این هزینه ها از مقدار پیش بینی شده بیشتر شود و دلیل بر به هم خوردن برنامه ریزی های انجام شده می‌شود. 

افرادی که می خواهند ثبت شرکت انجام دهند باید مدارک زیر را فراهم کنند:

1) کپی کلیه مدارک شناسایی همانند پاسپورت، کارت ملی، شناسنامه و شریک های احتمالی در دبی

2) یکی از قبض های آب، برق و یا تلفن محل زندگی مبدا باید ترجمه و تحویل داده شود

3) مشخصات کامل فرد تقاضا کننده از جمله ملیت، مکان سکونت و نام و نام خانوادگی

4) اظهارنامه های مالیاتی ضمیمه مدارک شوند

5) نام و موضوع شرکت باید مشخص شود

توجه داشته باشید :

( در صورتی که کلیه برنامه ها توسط وکیل انجام شود ، باید وکالتنامه معتبر ارائه و ضمیمه شود )

شرکت LLC در دبی مجموعه ای از مزیت های تجاری را به سرمایه گذاران می‌دهند. راه اندازی شرکت LLC سرمایه گذاران را ترغیب می کنند و حضور خود را در بازار محلی امارات متحده عربی قوی کرده و تجارت محلی را به شکلی تاثیر گذار بالا می‌برند.

داماک بزرگترین ، معتبرترین و محبوب‌ترین شرکت ساختمانی جهان می‌باشد. در بزرگترین شرکت ساختمانی جهان ، مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود . اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید ، با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه