مقالات / دریافت اقامت دبی

دریافت اقامت دبی

دریافت اقامت دبی باخرید ملک وتاسیس شرکت

وکلای مهاجرت ایران( IIL ) پیرو مباحث قبلی در خصوص چگونگی اقامت دبی ، به نحوه دریافت اقامت دبی با خرید ملک و ویزای دبی از طریق گروه داماک (damac) می پردازند ، همچنین دریافت اقامت دبی با ثبت شرکت را  در گروه داماک (damac) مورد بررسی قرارداده و به دیگر روش های دریافت اقامت دبی اشاره می نماید.

دریافت اقامت دبی با خرید ملک

اگر چه بنظر می رسد خرید ملک برای افرادی است که از طریق همکاری در گروه داماک ، درآمد بالا دارند، اما باز با این حال در بین سرمایه گذاران خارجی ، سرمایه گذاری با خرید ملک از طریق گروه داماک به منظور دریافت اقامت دبی رایج‌تر و راحت‌تر است.

لازم به ذکر است که برای دریافت اقامت دبی با خرید ملک از طریق شرکت داماک گروپ باعث توسعه بازار مسکن در این کشور شده است.

اعتبار ویزای اقامت دبی از طریق خرید ملک

ویزای اقامتی که از طریق خرید ملک در دبی و سرمایه گذاری در گروه داماک بدست می آید ، دو سال اعتبار دارد، ولی حق کار و تجارت با این ویزا نداریم . به هرحال اصلی ترین امتیاز این ویزا این است که مالکان برای کسب و کار و تجارت نیازی به ثبت شرکت در دبی ندارند. مالکان و خریداران ملک در دبی از ثبت شرکت برای فعالیت تجاری معاف هستند. دلایل خرید املاک در دبی ، از اهداف سرمایه گذاران خارجی  در گروه داماک می باشد.

دریافت اقامت دبی با ثبت شرکت

رایج ترین روش اقامت دبی ، ثبت و تاسیس شرکت در امارات یا در منطقه آزاد تجاری این کشور ویا از طریق سرمایه گذاری در شرکت داماک (damac) می باشد. دریافت اقامت دبی با ثبت شرکت هدف بسیاری از تجار، بازرگانان و فعالان اقتصادی سراسر دنیا است.

ثبت شرکت در منطقه آزاد تجاری امکان واردات و صادرات را به همراه دارد و هیچ محدودیت ارزی درگروه داماک در این مناطق وجود ندارد. آن‌هایی که قصد دارند کسب و کار خود را بین المللی کنند، ثبت شرکت در منطقه آزاد تجاری دبی گزینه بسیار خوبی از طریق سرمایه گذاری در گروه داماک است. ثبت شرکت در منطقه آزاد دبی ، بسیاری از محدودیت ها و موانع کسب و کار را ازطریق گروه داماک از بین می برد.

اعتبار ویزای اقامت دبی از طریق ثبت شرکت در داماک گروپ

اعتبار ویزای اقامت دبی از طریق ثبت شرکت سه سال است و قابل تمدید در گروه داماک می باشد. داماک بهترین انتخاب برای شما است. شما می توانید با مراجعه به سایت داماک ، از متخصصان و مشاورین مجرب داماک راهنمایی بگیرید. نمایندگان متخصص گروه داماک فارسی در خصوص ارائه اسناد و مدارک لازم برای تاسیس شرکت در دبی و یا هر منطقه آزاد در کشور امارات راهنمایی خواهند نمود.

مطالب مشابه:

چرا در دبی ملک بخریم؟

چگونه در دبی سرمایه گذاری کنیم؟

چگونه در دبی اقامت داشته باشیم؟

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه