مقالات / دریافت اقامت دبی و امارات با خرید ملک

دریافت اقامت دبی و امارات با خرید ملک

در کشور امارات که دبی در رای آن قرار دارد به راحتی می توانید برای خریداملاک اقدام کنید. اشخاصی که ملک و مستغلات در کشور امارات و به خصوص در شهر دبی خریداری می نمایند، در واقع به نوعی سرمایه گذاری انجام داده اند.

کشور هایی که رشد اقتصادی صعودی دارند می توانند برای سرمایه گذاری مورد توجه قرار گیرند. از مهمترین فواید خرید ملک در شهر دبی این است که اقتصاد دبی و کشور امارات در حال پیشرفت است که این امر می تواند امتیاز مثبتی جهت سرمایه گذاری در امارات و اقامت دردبی باشد.

دریافت اقامت دبی با خرید ملک چگونه است؟

امارات متحده عربی یکی از جذاب ‌ترین کشورهای جهان از نظر کسب و کار و محل اقامت است. اصلی‌ترین مزیت این کشور مالیات آزاد، استانداردهای بالای زندگی، شرایط عالی برای پیشرفت و توسعه کسب و کار، و ثبات شرایط اقتصادی و سیاسی می باشد. پیش از هرچیز برای شروع کسب و کار و مهاجرت به امارات متحده عربی باید برای اخذ ویزای اقامت امارات (مجوز اقامت) اقامت دبی با خرید ملک اقدام کنید.

ویژگی های خاص ویزای اقامت دبی:

اقامت دبی با خرید ملک، ویزای اقامت امارات برخلاف ویزای توریستی برای 3 سال صادر می‌شود. پس از اتمام انقضای آن می توانید در تعداد دفعات نامحدودی آن را تمدید کنید. با اخذ ویزای اقامت امارات متحده عربی حق اقامت در این کشور به شما داده خواهد شد، می‌توانید برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خود ویزای اقامت دریافت کنید.

دبی، در جهت رونق بخشیدن به فعالیت اقتصادی و تجاری، شرایطی را ایجاد کرده است که اتباع کشورهای دیگر بتوانند با خرید ملک در دبی، سرمایه گذاری کنند.

در صورت خرید ملک مسکونی در دبی یا دیگر شهرهای امارات به ارزش بیش از یک میلیون درهم، می توانید اقامت دبی را بدست آورید. مدت اعتبار این ویزا 2 سال میباشد. در این مدت نمی توانید به فعالیت‌های تجاری بپردازید اما بعد از 2 سال می توانید برای دریافت اقامت دائم امارات متحده اقدام کنید و پس از آن به فعالیت های تجاری و اقتصادی مشغول شوید.

آیا با خرید یک سویت در دبی ویزای اقامت می دهند؟

خیر، برای درخواست ویزای اقامت از طریق خرید ملک، باید ارزش ملک خریداری شده حداقل یک میلیون درهم بوده و کل مبلغ آن پرداخت شده و قسطی نباشد.

توصیه های اقامت در دبی

قبل از هرگونه تصمیمی برای کار و زندگی در دبی، بررسی لازم در خصوص نوع کار و فعالیت را انجام دهید. تنها افرادی در دبی موفق هستند  که در هر زمینه و شغلی قصد انجام فعالیت دارند، تخصصی لازم و کافی و سرمایه مناسب و ایده‌های نو داشته باشند.

اگر برای گذران دوران بازنشستگی قصد اقامت دردبی را دارید، بررسی همه جانبه انجام دهید.

بافت انسانی محیط را به لحاظ زندگی و سازگاری با اخلاق و روحیات خود، همسر و فرزندان ارزیابی کنید . هزینه‌های کار و زندگی اعم از اجاره دفتر و منزل، خوراک و پوشاک، آب و برق، تلفن، خرید ماشین، بنزین، مدرسه یا دانشگاه را به دقت بررسی کنید و با پیش‌بینی میزان بازدهی شرکت تطابق دهید.

شرایط اقامت دائم

بسیاری از شهروندان خارجی علاقه مند به اخذ اقامت دبی هستند. در این باب می توان با حمایت از کارفرمایان اقدام به اخذ اقامت دبی کنید. ویزای اقامتی دبی باید هر 3 سال یکبار تمدید شود. از دیگر شیوه های اخذ اقامت دبی خرید ملک می باشد. پس از اخذ اقامت دبی، شخص قادر خواهد بود تا جهت باز کردن حساب بانکی اقدام نماید. شرکت ما می تواند اطلاعات لازم را جهت اخذ اقامت UAE به متقاضیان عرضه نماید. با توجه به کادر مجرب ما، می توانید جهت دریافت مشاوره به منظور تاسیس شرکت در دبی اقدام نمایید.

اگر شرایط شما جهت تابعیت اقامت امارات متحده با شرایط اقامت مطابقت نداشته باشد، شما به ویزا و حامی مالی برای بازدید خود نیاز خواهید داشت.

ویزای اقامت امارات به صورت 3 ساله بوده و پس از منقضی شدن می توان آن را به دفعات نامحدود، تمدید نمود. افراد مهاجر می توانند با گرفتن ویزای اقامت امارات، به صورت دائمی در این کشور زندگی کرده و برای همسر و فرزندان کمتر از 18 سال نیز، اقامت بگیرند. کسانی که موفق به دریافت اقامت امارات می شوند، یک کارت شناسایی برای فرد صادر می گردد. این کارت به منزله پاسپورت (قابل استفاده در امارات) نیز بوده و در سراسر امارات دارای اعتبار است . برای این که اعتبار ویزای اقامت امارات حفظ گردد، شخص خارجی بایستی هر 6 ماه یک بار، به این کشور سفر کرده و وارد خاک امارات شود. در غیر این صورت ویزای فرد خارجی مسدود گردیده و در صورت رفع مسدودی بایستی هزینه جداگانه ای پرداخت شود. با راهنمایی و مشاوره های مناسب داماک، بهترین ویزای اقامت و بهترین مهاجرت را تجربه کنید.

مراحل اخذ ویزای کسب‌ و کار در دبی

برای به دست آوردن ویزای کسب و کار به منظور ثبت شرکت در امارات، مراحل و شرایطی لازم است. مراحل و فرآیند دریافت ویزا به شرح زیر می باشد:

  • مرحله اول: ارائه کپی پاسپورت دارای اعتبار و سایر اسناد مورد نیاز توسط متقاضی
  • مرحله دوم: ارائه صورت حساب بانکی شخص متقاضی
  • مرحله سوم: ارائه مدارک مربوط به محل سکونت متقاضی
  • مرحله چهارم: اخذ گواهینامه ثبت شرکت مورد نظر ظرف مدت چند روز
  • مرحله پنجم: به دست آوردن مجوز اقامت در امارات متحده عربی
  • مشاوران داماک به پیشرفت و توسعه کسب و کار شما در جهت رضایت شما

بر اساس قانون جدید ویزای دبی برای مسافرینی که قصد سفر به دبی بصورت انفرادی و یا گروهی و حتی با تور دبی را دارند اداره مهاجرت امارات از این پس ویزا هایی که صادر میشوند و مسافر به هر دلیل از آنها استفاده نمیکند، پس از اتمام اعتبار ویزا به صورت خودکار کنسل و باطل نمیگردد و مشمول جریمه از طرف اداره مهاجرت امارات شده و همچنین باعث سابقه منفی ویزای دبی برای مسافر دبی میگردد لذا در صورتی که مسافر به ویزای جدید نیاز داشته باشد  باید ویزای قدیمی  توسط شرکت صادر کننده ویزا در دبی با پرداخت هزینه مربوطه  کنسل گردد و سپس درخواست ویزای جدید اقدام گردد در غیر این صورت ویزای جدید دچار مشکل شده و مسافر ریجکت میشود. لطفا اگر قصد سفر به دبی را دارید این مطلب را جدی بگیرید تا در تور لحظه آخری دبی نیز نگران ویزا فوری دبی نباشید.

1.ویزای توریستی عادی دبی: 
ویزای توریستی عادی با اعتبار 3 ماه مسافر را 2 هفته در خاک خود می پذیرد. ویزای توریستی دبی 60 روز از تاریخ صدور اعتبار دارد.
2.ویزای توریستی فوری دبی:
ویزای توریستی فوری با اعتبار 14 روز مسافر را 14 روز در خاک خود می پذیرد.

قیمت ویزای توریستی دبی:
ویزای 14 روزه توریستی عادی با قیمت 275 درهم، تحویل بعد از 7 روزکاری.
ویزای 14 روزه توریستی فوری با قیمت 330 درهم، تحویل بعد از 2 روزکاری.
3.ویزای توریستی با یک ماه اجازه اقامت:
با کسب این ویزا مسافر تا دو ماه می تواند به امارات سفر کند و یک ماه در خاک آن بماند و در صورت طولانی تر شدن مدت اقامت، مسافر 950 درهم جریمه شده و پس از آن می تواند جهت تمدید زمان ویزا از طریق آژانس اقدام نماید. ویزای 30 روزه توریستی با قیمت 320 درهم، تحویل بعد از 7 روز کاری.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای دبی:

  • اسکن رنگی از صفحه ی اول گذر نامه مسافر
  • فیش تسویه حساب کامل روادید، طبق قیمت اعلام شده درهم

برای  اطلاعات بیشتربا کارشناسان داماک فارسی ازطریق داماک گروپ درارتباط باشید.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه