مقالات / دریافت ویزای مولتی امارات یا ویزای مولتی دبی

دریافت ویزای مولتی امارات یا ویزای مولتی دبی

کشور امارات به دلیل داشتن ظرفیت های بالای تجاری و توریستی همه ساله مقصد تعداد زیادی از مهاجران می باشد. برای رفتن به این کشور باید ویزای عبور و مرور امارات را داشته باشید. ویزای مولتی امارات جزو ویزاهای پر طرفدار در بین افراد است که به قصد بیزینس به دبی سفر می کنند. دراین مقاله به توضیحاتی درمورد ویزا مولتی دبی یا امارات می پردازیم.

ویزای مولتی امارات چیست؟

ویزاهای ارائه شده از سوی کشور امارات متحده عربی می تواند متفاوت باشد. ویزاهای توریستی تجاری و سیاسی از انواع شناخته شده ویزاها هستند. هر کدام از این ویزاها برای مدت مشخصی به شما اجازه ورود و اقامت را در امارات می دهد. یک نکته قابل توجه در تمامی این ویزاها این است که شما برای هر بار ویزا یک بار اجازه ورود به خاک امارات را دارید و برای هر بار ورود مجدد باید دوباره درخواست ویزا بدهید. بین درخواست ویزای شما باید حداقل 30 روز زمان اختلاف باشد و این برای کسانی که می خواهند در رفت و آمد باشند کمی دردسر ایجاد می کند برای حل این مشکلات ویزاهای مولتی به وجود آمده است .

تفاوت ویزای مولتی امارات، با ویزای توریستی و ویزای بیزینس امارات چیست؟

اگر شما قصد دارید که در کنار بازدید از شهرهای امارات به کشور‌های همسایه امارات نیز سفر کنید، به ناچار برای راحتی در کار خود باید ویزای مولتی دبی را تهیه کنید. فرق ویزاهای مولتی با دیگر ویزاها در این است، که اگر شما به جایی خارج از امارات سفرکردید دیگر لازم نیست برای بازگشت به دبی ویزای مجدد تهیه کنید. یعنی اینکه شما در مدت تعیین شده ویزا می‌توانید به هر تعداد دفعات که خواستید وارد خاک امارات شوید.

مدت اعتبار ویزای مولتی امارات

بین ویزاهای مولتی کاری و توریستی دبی تفاوت وجود دارد. اگر شما به قصد کار یا تجارت اقدام به دریافت ویزای مولتی دبی کرده‌اید، می‌توانید در هر بار ورود خود 30 روز متوالی را در امارات بمانید. اعتبار ویزای شما نیز از زمان صدور 3 ماه می‌باشد.

ویزای مولتی امارات مناسب چه کسانی است؟

اشخاصی که برای هدف مشخصی به امارات می روند و رفتن آن‌ها ممکن است چندین مدت طول بکشد بهتر است از همان ابتدا درخواست ویزای مولتی دبی را داشته باشند. به دلیل آن که بین هر دو درخواست ویزا حداقل 30 روز باید فاصله باشد بهتر است تا با پرداخت کمی هزینه بیشتر، اقدام به دریافت ویزای الکترونیکی مولتی دبی کنید که برایتان به صرفه‌تر نیز هست.

برای گرفتن ویزای مولتی 6 ماهه امارات چقدر زمان لازم است؟

همان طور که در ابتدای مطلب اشاره شد برخلاف دیگر کشورها که مجری صدور ویزا سفارتخانه‌ها هستند، برای کشور امارات این اداره کار و مهاجرت امارات است که اقدام به صدور ویزا می‌کند. این ویزا به شکل الکترونیکی است و دریافت آن از لحظه شروع درخواست ممکن است تا 7 روز کاری زمان ببرد.

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان است. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه