مقالات / آپارتمان مبله در دبی

آپارتمان مبله در دبی

منظور از آپارتمان مبله چیست ؟

وقتی شما آپارتمان مبله اجاره یا خریداری می کنید، در آن آپارتمان وسایل اولیه و ضروری وجود دارد و به این معناست که این آپارتمان، مبله است. آپارتمان مبله وسایل و امکاناتی دارد که هرچه این وسایل وامکانات لوکس تر باشد هزینه اجاره یا خرید آن آپارتمان بیشتر می شود.

مبلمان اتاق خواب

اتاق های خواب کوچک فقط ممکن است شامل یک تخت خواب باشند. برخی از اتاق های مبله دارای یک میز، ساعت زنگ دار و بالش نیز میباشند.

لوازم حمام

وسایلی مانند: سرویس بهداشتی ، دوش و وان به طور معمول وجود دارد ولی برای خانه های مبله ممکن است لوازم جانبی دیگری هم وجود دارد مانند نگهدارنده مسواک و دستگاه صابون.

مبلمان اتاق نشیمن

در آپارتمان مبله یک اتاق نشیمن شامل یک نیمکت، صندلی، قفسه کتاب، میز قهوه، میز انتهایی و لامپ خواهد بود و سیستم استریو نیز شامل مبلمان مشابه اتاق نشیمن می باشد.

تجهیزات آشپزخانه

آشپزخانه قلب خانه است. تجهیزات آشپزخانه شامل وسایل بزرگی مانند یخچال،نانوایی، گاز، ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی می باشد، در حالی که آپارتمان های مبله ممکن است شامل وسایل کوچک مانند، ظروف، توستر، مخلوط کن یا پردازنده مواد غذایی نیزباشند.

مزایای آپارتمان مبله

از مزایای آپارتمان مبله می توان گفت که شما هنگام اثباب کشی به وسایلی نیاز نخواهید داشت چون این آپارتمان مبله وسایل مورد نیاز شما را فراهم کرده است و شما فقط به وسایل شخصی خود نیاز دارید.

شرکت بزرگ داماک که یکی از برند ترین، لوکس ترین و معتبر ترین شرکت ساختمانی جهان است و ویلا و آپارتمان های لوکس و لاکچری با اقساط بلند مدت بدون بهره، در بهترین مناطق دبی در اختیار شما قرار می دهد، جهت اطلاعات بیشتر با مشاورین بخش فارسی زبان داماک تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";