مقالات / آپارتمان فول فرنیش

آپارتمان فول فرنیش

فرنیش (Furnish) در لغت به معنی مبلمان است. فرنیش کردن خانه یا آپارتمان، به معنی تجهیز کردن آن با سرویس کامل مبلمان و دیگر لوازم مورد نیاز زندگی است.

ویژگی‌های آپارتمان فول فرنیش

امروزه بیشتر آپارتمان‌ها و خانه‌ها به صورت غیر فرنیش اجاره داده می‌شوند و یا به فروش می‌رسند. اگر شما آپارتمان فول فرنیش اجاره کنید درواقع یک آپارتمان کاملا مبله و با امکاناتی مانند:  یخچال، گاز، لباس شویی، وسایل پخت و پز و وسایل پذیرایی و سرو غذا، هود، تلویزیون، فرش، میز ناهار خوری، پرده، سرویس صوت و …، اجاره کرده اید.
فول فرنیش یعنی وسایلی که زندگی را برای شما آسان می کند. پس برای زندگی در آپارتمان فول فرنیش فقط به وسایل شخصی و لباس نیاز دارید.

درچه صورت آپارتمان فول فرنیش نیست؟

معمولا اکثر خانه ها به صورت فول فرنیش نیست. یعنی شما  ممکن است یک خانه خالی که در برخی مواقع ممکن است تنها شامل سیستم گرمایشی مثل: پکیج، هود آشپزخانه، گاز رومیزی و پنکه سقفی باشد را تحویل بگیرید.

امکاناتی مثل: کمد دیواری، شیرآلات و ظرف‌شویی و روشویی جزو مبلمان خانه محسوب نمی‌شوند و به صورت پیش فرض باید روی ساختمان وجود داشته باشند در غیر این صورت خانه در مرحله آماده‌سازی به حساب می‌آید.

در وضعیتی که کار سفیدکاری، کفپوش (کاشی، سرامیک، لمینت و…)، رنگ دیوارها و سقف، نصب کابینت‌ها و سیم کشی‌ها نیز انجام نشده باشد می‌توان ساختمان را نیمه کاره دانست.

بر اساس قوانین و ضوابط تصویب شده جدید که محدودیت های سختی را برای کشورهای تعیین شده مشخص کرده است، مهم است بدانید مهاجران فقط درصورتی می توانند ویزای امارات را دریافت کنند که ویزای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک داشته باشند.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه