مقالات / از دم قسط آپارتمان

از دم قسط آپارتمان

اقتصاد در این کشور روز به روز درحال افزایش است، دولت دبی برای توسعه دادن به امور اقتصادی و تجاری ضوابطی را اخذ نموده که اتباع خارجی بتوانند با خرید ملک در دبی سرمایه گذاری انجام دهند وبه همین دلیل خرید، از دم قسط آپارتمان دبی و سرمایه گذاری در این کشور جزو آپشن های مثبت می باشد.

سرمایه گذاری در دبی

اگر به دنبال سرمایه گذاری و شروع تجارت در دبی هستید، خرید ملک در دبی یکی از گزینه های مناسب برای شما می باشد. متقاضیان خارجی می توانند بدون وجود مقررات و قوانین خاصی اقدام به خرید، فروش و اجاره ملک کنند.

شهر دبی در سال های اخیربه شکوفایی اقتصادی چشمگیری رسیده است به همین دلیل شهردبی، شهری جذاب برای مهاجرت و اقامت در دنیا به شمار می آید. در شهر دبی که رشد اقتصادی سیر صعودی دارد، سرمایه گذاری گزینه مناسبی است که معمولا مورد توجه متقاضیان خارجی و بین المللی می باشد. برای خرید ملک اولین چیزی که مهم است و باید به آن توجه داشته باشید ارزش دارایی شما در این کشور است.

     برای خرید ملک در دبی دونوع ویزا صادر می شود:

  1. اقامت 6 ماهه( ویزا به صورت 6ماهه)
  2. اقامت2ساله( ویزا به صورت 2 ساله)
  3. اقامت 3ساله(ویزابه صورت 3 ساله)

هرکدام ازاین ویزاها شرایط و قوانین خاص خود را دارد.

 از فوریه سال 2019 برنامه جدیدی برای اخذ ویزاهای اقامت بلند مدت مخصوص سرمایه گذاران خارجی تصویب شده است. سرمایه گذاران خارجی به روش های مختلفی می توانند در شهردبی سرمایه گذاری کرده و از این طریق اقامت خود و خانواده همراهشان را تضمین کنند.

از جمله دلایل مهم برای سرمایه گذاری در دبی، هزینه های پایین، دسترسی آسان به منابع نفتی، تمایل به ایجاد تنوع در اقتصاد، قدرت خرید بالا و نبود مالیات است. به طور کلی دبی از رشد اقتصادی خوبی برخورداراست. شهر دبی دررتبه بندی تجاری سال 2017 در رتبه 26 قرار گرفته است که این آمار توسط بانک های جهانی اعلام شده است.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";