مقالات / اقامت رایگان دبی – امارات

اقامت رایگان دبی – امارات

ویزای اقامت امارات برخلاف ویزای توریستی برای مدت 3 سال صادر می‌شود و پس از اتمام انقضا به تعداد دفعات نامحدودی قابل تمدید می باشد. با اخذ ویزای اقامت امارات متحده عربی حق اقامت دائم در این کشور به شما داده خواهد شد، بعلاوه می‌توانید برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خود نیز ویزای اقامت دریافت کنید. همچنین با اخذ اقامت امارات علاوه بر ویزا کارت شناسایی نیز برای متقاضی صادر می شود. کارت شناسایی در سراسر امارات متحده معتبر است و ممکن است در داخل کشور بجای پاسپورت استفاده شود. برای حفظ اعتبار ویزای اقامت امارات شما باید هر شش ماه یک بار وارد خاک این کشور شوید.

پاسپورت در امارات

1.اخذ اقامت امارات از طریق خرید املاک و مستغلات

2.اخذ اقامت امارات از طریق قرارداد کاری

3.اخذ اقامت امارات از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

4.اخذ اقامت امارات از طریق ازدواج

5.اخذ اقامت امارات از طریق تحصیل

شرکت داماک damac  بیشتر به خرید املاک ومستغلات اشاره دارد.

در صورت خرید آپارتمان در دبی یا دیگر شهرهای امارات به ارزش بیش از یک میلیون درهم، می توانید اقامت امارات را بدست آورید. در چنین شرایطی مدت اعتبار این ویزا 2 سال است. توجه داشته باشید که در این مدت نمی توانید به فعالیت‌های تجاری بپردازید اما بعد از 2 سال می‌توانید برای دریافت اقامت دائم امارات متحده اقدام کنید و پس از آن به فعالیت های تجاری و اقتصادی مشغول شوید.

از اقامت خود در دبی با شرکت داماک  لذت ببرید.

اقامت دبی نقطه پرتاب برای شما است که می توانید یک سوغات واقعا بیاد ماندنی را به ارمغان بیاورد . ما به منظور اقامتی فراموش نشدنی ، طیف گسترده ای از اقامتگاه های لوکس را در قلب دبی ارائه می دهیم . در سبد انتخابی شما شامل طیف گسترده ای از آپارتمان های لوکس در دبی می باشد :

پنت هاوس های ما شما را قادر می سازد از شب های عاشقانه در تراس پشت بام لذت ببرید.

از منظره برج معروف جمیرا در مکانی که در آن نزدیکی است ، لذت ببرید گویا آن را لمس می‌کنید.

واحدهای ما به شما آزادی و فضایی در قلب کلان شهر ارائه می دهند.

آپارتمان های دوبلکس و تریپلکس ما طعم خانه را در ممتازترین شهر دبی به شما هدیه می دهند.

آپارتمان های ما به سبک Haussmann را تجربه کنید ، به گونه ای طراحی شده اند که شما را به شکوه و جلوه ای از فرهنگ عالی دبی قرن نوزدهم برگردانند.

در یکی از زیباترین آپارتمان های دبی با شرکت داماک اقامت کنید .

این که آیا شما قصد زندگی و اقامت را داشته باشید یا به یک سفر کاری بروید ، دبی یک شهر واقعاً معتبر است که طیف گسترده ای از خواص لوکس مبله را برای اجاره در اختیار دارد.

با شرکت داماکdamac  به آرزوهایی خود برسید وزندگی لوکس و لاکچری را تجربه کنید . هدف ما آرامش و آسایش شماست تیم متخصصین ما در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی مشتریان است . ما با بررسی اولویت های شما ، پیشنهاد های بسیار خوبی را برای اجاره آپارتمان مبله در دبی به شما ارائه می دهیم .

شرکت داماک damac  به آنچه خدمت گذاری می کند، مفتخر است . هدف ما آرامش مشتری است .

برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان فارسی زبان داماک در ارتباط  باشید.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه