مقالات / ویزای 5 ساله امارات

ویزای 5 ساله امارات

جالب است بدانید در اولین روز از سال 1400 شمسی، دولت امارات اعلام کرد برای رونق بیش از پیش حوزه توریست، ویزای 5 ساله را برای شهروندان تمامی کشورهای دنیا صادر خواهد کرد و گفتنی است ویزای توریستی پنج ساله امارات، برای همه ملیت‌ها صادر می‌شود. این ویزا مخصوص ورود 5 ساله، ایده ای فوق‌العاده‌ برای گردشگران می باشد و مزایای بسیاری برای دولت امارات وهمچنین گردشگران به دنبال دارد.

داماک، ابر سازنده جهان ، ویزای 5 ساله امارات را به شما همراهان گرامی معرفی می کند.

مزایای ویزای 5 ساله برای امارات

در واقع می‌توان گفت، ویزا 5 ساله امارات، یک معامله دو سر سود برای دولت امارات وعلاقه‌مندان به اقامت در این کشور محسوب می‌شود. امارات با این کار پیشرفت زیادی می کند زیرا افراد تمایل بیشتری به سرمایه‌گذاری در امارات را پیدا کرده و به خرید خانه در شهرهای این کشور روی می آورند و این امر موجب توسعه بیش از پیش این کشور خواهند شد. کارشناسان معتقدند شرایط جدید ویزای امارات گامی بزرگ در جذب تعداد زیادی گردشگر و سرمایه‌گذار به این کشور بوده و رونق اقتصادی فوق‌العاده‌ای را برای آن ایجاد کرده است. افراد دارای ویزای 5 ساله امارات، قادر بوده هر چند بار که بخواهند در طول 5 سال به امارات سفر کنند و هر دفعه به مدت 90 روز در امارات اقامت داشته باشند. ویزای مولتی جدید امارات راه را بیشتر برای افرادی باز خواهد کرد که قصدشان از ویزای 5 ساله امارات مواردی مانند: سرمایه‌گذاری، تحصیل، کار، تجارت و انجام فعالیت‌های گوناگون فرهنگی و هنری است. قانون صدور ویزای 5 ساله امارات به تازگی تصویب شده و هنوز به مرحله اجرا نرسیده است.

ویزای امارات

در ابتدا باید بدانید توجه به این نکته ضروری است که پاسپورت امارات از اعتبار بسیار بالایی برخوردار است و کشور امارات بالاترین اعتبار پاسپورت را در سرتاسر جهان دارد، همچنین افراد می توانند به 175 کشور جهان بدون نیاز به اخذ ویزا سفر کنند، بنابراین این امر خود یکی از بهترین مزیت های امارات است. ویزای امارات معمولا در قالب تور دبی صادر می‌شود. اما به شرط ارائه چک و یا ضمانت نامه بانکی نیز می‌توانید موفق به اخذ ویزای انفرادی دبی شوید.

ویزای دورکاری دبی

 شهر دبی از محبوبیت بالایی در میان جهانیان برخوردار است. بیشترین تقاضا برای دریافت ویزا دبی مربوط به دورکاران انگلیسی و روسی بوده و مورد استقبال دیگر کشورهای اروپایی و آمریکایی نیز قرار گرفته است. صدور ویزای دورکاری دبی با هدف جذب متخصصین واستعدادها از سراسر دنیا  و در جهت حمایت ازاقتصاد ملی صورت گرفته و با ایجاد فرصت‌های شغلی بی‌شمار در این شهر، امکان پیشرفت هرچه بیشتر را برای کشور امارات ایجاد کرده است.  بدون شک اگر موفق به اخذ ویزای دبی و سفر به این شهر زیبا شده اید، ناامید به خانه باز نخواهید گشت.

ویزای فوری دبی به چه صورت است ؟

 این ویزا نیز از ویزا های پر طرفدار است. ویزای فوری دبی در صورت مهیا بودن شرایط، در یک روز کاری (حتی ممکن است یک صبح تا عصر) صادر می گردد و هزینه بیشتری نسبت به ویزای توریستی عادی دارد.

مدت زمان جواب دهی در خواست ویزا

ویزای دبی به دو صورت عادی و فوری درخواست می‌شود که مدت زمان جواب دهی به درخواست ویزای فوری دبی، ۳ روز کاری و مدت زمان جواب دهی به درخواست ویزای عادی دبی، 7 روز کاری می‌باشد.

انواع دیگر ویزای امارات

  • ویزای توریستی امارات
  • ویزای درمانی امارات
  • ویزای بازنشستگی
  • ویزای تحصیلی
  • ویزای ترانزیت یا عبور و مرور

مدارک لازم برای ویزای امارات

مدارک لازم جهت اقدام برای ویزای امارات بسته به روش مورد اقدام متفاوت است. مدارک مورد نیاز برای مثال به این گونه است :

  • پاسپورت
  • مدارک تحصیلی
  • مدارک کاری
  • بلیط رفت و برگشت
  • تمکن مالی متناسب با روش اقدامی

اثبات مدارک لازم مبنی بر بازگشت به کشور مبدا

فرم تکمیل شده ی درخواست ویزای مورد تقاضا ( این نامه به دو صورت عربی و انگلیسی وجود دارد).

در صورتی که فرد از کشورهای افغانستان، ایران، عراق و پاکستان باشد، باید مدارک مربوط به شناسایی مانند کارت ملی را نشان دهد.

قیمت ویزا در امارات

قیمت ویزای امارات  با توجه به نوع ویزا و مدت زمان اعتبار ویزا متفاوت است. پس اول باید ببینید که به کدام نوع ویزا نیاز دارید، سپس به محاسبه قیمت بپردازید. هزینه ویزای 5 ساله درامارات 650 درهم می باشد، که 150 درهم آن هزینه درخواست و 500 درهم آن به هزینه مربوط به صدور ویزا است.

رضایت نامه برای خروج از ایران

فرزندان کمتر از ۱۸ سال و بانوانی که می خواهند گذرنامه جداگانه دریافت کنند، برای خروج از ایران نیاز به رضایتنامه پدر یا همسر خواهند داشت. زمانی که این مدارک تکمیل گردد، بانوان می توانند با گذرنامه صادر شده هر زمان که بخواهند از کشور خارج شوند.

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و محبوب ترین شرکت ساختمانی جهان می باشد .

اگر تمایل به سرمایه گذاری در املاک دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید، تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

www.damacgroup.org

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه